Heracles Almelo

Eredivisie
Erve Asito

Sob

03.05

18:45

PEC Zwolle

Eredivisie
De Kuip

Pią

25.04

21:00

4:0

Edgar Ié wysłał do klubu...swojego brata bliźniaka

13.05.2024 15:33; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl

Edgar Ié, który grał w Feyenoordzie w sezonie 2019/2020, został zdyskredytowany. Ié gra obecnie w rumuńskim Dinamo Bukareszt, ale klub wątpi, czy naprawdę to naprawdę on. Według plotek, 30-latek wyslał do klubu...swojego brata bliźniaka Edelino Ié

Dinamo Bukareszt podpisało kontrakt z Edgarem Ié w lutym, ale Dinamo podejrzewa, że to Edelino przebywał na boisku przez kilka ostatnich meczów. Edelino jest również zawodowym piłkarzem, ale ma w swoim CV znacznie mniej wielkich klubów niż jego brat. Co więcej, sam gra jako napastnik.

Podejrzliwość klubu wynikałaby z faktu, że Ié nagle przestał mówić po angielsku. W jego poprzednich klubach, Trabzonsporze i Stambule Basaksehir, nie stanowiło to problemu dla urodzonego w Gwinei Bissau piłkarza. Ponadto Ié podobno odmawia okazania prawa jazdy, które było niezbędne do zorganizowania dla niego samochodu.

Samo Dinamo Bukareszt zaprzecza plotkom. Mówi się, że członek zarządu Andrei Nicolescu ostro zrugał dziennikarza, który ujawnił tę historię. Według niego, klub jest pewien, że faktycznie sprowadził Edgara Ié, ponieważ zostało to zrobione przez duży i poważny zarząd.

Edgar Ié w Feyenoordzie
W sezonie 2019/20 Ié był wypożyczony do Feyenoordu, gdzie pod wodzą trenera Dicka Advocaata rozegrał 19 meczów. Jego wcześniejsza kariera obejmowała akademie młodzieżowe Sportingu Lizbona, FC Barcelony i Villarrealu, a także występy na najwyższym szczeblu w Belenenses, Lille, FC Nantes i Trabzonsporze, który to wypożyczył go do Feyenoordu.

Komentarze (0)

Wyniki 31. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Heerenveen

2 - 1

Almere City FC

FC Utrecht

4 - 0

Ajax Amsterdam

NEC Nijmegen

? - ?

Willem II Tilburg

Heracles Almelo

? - ?

Feyenoord Rotterdam

FC Groningen

? - ?

RKC Waalwijk

PSV Eindhoven

? - ?

Fortuna Sittard

NAC Breda

? - ?

PEC Zwolle

Go Ahead Eagles

? - ?

AZ Alkmaar

Sparta Rotterdam

? - ?

FC Twente

Zdjęcie Tygodnia

26-3 maja

Feyenoord odniósł szóste z rzędu zwycięstwo w rozgrywkach Eredivisie.

Video

Fortuna 0-2 Feyenoord

W meczu, podczas którego kibice Feyenoordu oddali hołd zmarłemu Leo Beenhakkerowi, to Jakub Moder poprowadził drużynę do zwycięstwa nad Fortuną Sittard.

Live chat

Gość

Al Nassr-ał z wielkim Krystkiem Ronaldem odpadła w półfinale azjatyckiej Ligi Mistrzów, 2-3 z Kawasaki Frontale

Gość

Historia ma to do siebie, że zawsze można napisać nową ;-)

Gość

za bielsy

Gość

Przemawia za nimi też historia - już eliminowali united za tego argentyńskiego trenera. Zapomniałem jakmutam.

Gość

Jedyne co przemawia za Bilbao to fakt, że finał jest na ich stadionie. Grać finał u siebie, to dopiero historia

DamianM

Oby jutro Bilbao tak ze trzy strzeliło i będzie top

Gość

Barca po sezonie koniecznie potrzebuje Bijlowa.

Promocja - 20 baniek ;-)

Gość

Wojciech Wellenreuther ;-DDD

Gość

Inter 3 strzały na bramkę, 3 gole.

Timon Szczęsny na posterunku. XDDD

Gość

swojak :D

DamianM

ale urwał

Gość

booom :D 3-3

DamianM

wow

Gość

Znowu stały fragment :D no mówie albo konterka, albo wrzuta - barca nie umie bronić w takiej sytuacji.

DamianM

i Inter ulalala

Gość

2 połowa dużo słabsza. Mało się dzieje, w 1 połowie cały czas się coś działo.

Gość

Inter to dobra drużyna ale nie ma tej magii. Finał PSG-Barca musi być. Obie ekipy grają najlepszą piłkę obecnie.

DamianM

trochę beka by byłą: Inter tak szedł, szedł, nie tracił goli, wygrywał. I metr przed kiblem się zesrająi nie będzie mistrza ani LM. That's Football :)

Gość

Yamal w półfinale LM sie bawi jak na orliku. Zero jakiejść tremy, wszystko z taką bezczelnością jakby miał 10 lat doświadczenia w kiwaniu :D

Gość

No nie mogą nic zrobić - barca jest klase lepsza - jedyna ich nadzieja to konterka lub stały fragment. Tak da się barce zaskoczyć co pokazali 2x.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.