SC Telstar

Eredivisie
De Kuip

Nie

22.02

20:00

Go Ahead Eagles

Eredivisie
De Kuip

Nie

15.02

12:15

1:0

El Ahmadi może zostać sprzedany

20.04.2011 12:40; FlatroN, 0 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło: media

Feyenoord Rotterdam prowadzi negocjacje z Al Ahli w sprawie sprzedaży pomocnika Karima El Ahmad'ego - informuje dziś AD. Marokańczyk do klubu ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich wypożyczony został pod koniec stycznia. W umowie zawarto definitywne wykupienie zawodnika. Feyenoord chce sprzedać 26-latka ponieważ jego pensja znacznie obciąża budżet klubu z De Kuip. Kontrakt z Portowcami obowiązuje  go do 2013 roku.

Wcześniej media poinformowały, że obecny pracodawca Karima nie skorzysta z opcji kupna i wyśle reprezentanta Maroka z powrotem do Rotterdamu. Nie jest jednak jasne, czy obecnie zdanie zmieniło Al Ahli czy to Feyenoord warunki. El Ahmadi Feye zasilił w 2008 roku. Wówczas pozyskany został z FC Twente Enschede. W sumie na swe konto wpisał 63 mecze ligowe i dwie bramki.

Komentarze (0)

Wyniki 24. kolejka

Gospodarz

Gość

Fortuna Sittard

2 - 1

Excelsior Rotterdam

PSV Eindhoven

? - ?

SC Heerenveen

NAC Breda

? - ?

FC Volendam

Ajax Amsterdam

? - ?

NEC Nijmegen

FC Twente

? - ?

FC Groningen

FC Utrecht

? - ?

PEC Zwolle

Go Ahead Eagles

? - ?

Heracles Almelo

AZ Alkmaar

? - ?

Sparta Rotterdam

Feyenoord Rotterdam

? - ?

SC Telstar

Zdjęcie Tygodnia

15-22 lutego

Stadionowi co prawda sięgnęli po komplet punktów po raz drugi z rzędu, lecz poziom spotkania pozostawiał wiele do życzenia.

Video

Feyenoord 1-0 Go AHead Eagles

Feyenoord Rotterdam sięgnął w niedzielę po komplet punktów w starciu z Go Ahead Eagles.

Live chat

Gość

nieuznany

Gość

0-1 nec

Gość

ajax-nec - tu dobry będzie remis

DamianM

i leszczyńskie bodaj

Gość

W obu klubach grają Kuny :D

Gość

w 2 lidze często grają lepsi polacy niż te nowe nabytki z afryki.

DamianM

i zachował się jak napastnik, nie jak defensywny napastnik

Gość

Polonofobia trenerów w gównoklasie drogo kosztuje te kluby.

Gość

Wiedziałęm że Adamski strzeli :D

DamianM

adamski hahahaha

DamianM

Zatrybiło, Legia gol, ruszylo

DamianM

taaaa, dlatego te konferencje, wywiady dla klubowych kanałów, magazynów to jest PRowe gadania, które potem nie ma nic wspolnego z faktami

Gość

Bierzmy zawsze poprawkę na to co mówią ludzie związani z piłką nożną :D Lobiasz wygrał rywalizacje i siedzi na trybunach.

DamianM

PUDEL WON i czesc, Lubie te transparenty :)

Gość

A Papszun mówił że Lobiasz wygrał rywalizację :D widzimy.

DamianM

i zobacz ze tobiasza nie ma

Gość

Adamski gra - tusz to szłok :D

DamianM

jednak nie. Strony prowadzą zaawansowane rozmowy, a transakcja ma być rekordowa pod względem transferu wewnątrz ligi – chodzi o kwotę w okolicach trzech milionów euro. Sam Kapuadi mógłby liczyć na znaczący wzrost wynagrodzenia

Gość

Pewnie za milete :D

DamianM

mistrz mazowsza :D własnie oglądam. Tak btw, widzew za kogos tam z legii chce dac bodaj 3 banie

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.