SC Cambuur

Towarzyski
Kooi Stadion

Sob

05.07

15:00

---

---
---

---

---

---

Europejskie boje: Feyenoord 3–1 Wisła Kraków

23.12.2010 15:04; DamianM, 10 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło:

Do spotkania Portowców z Białą Gwiazdą doszło w fazie grupowej Pucharu UEFA 2006–07. Pojedynek w Rotterdamie było ostatnią kolejką w tej fazie rozgrywek i to właśnie on w największym stopniu przesądził o układzie w tabeli. Feyenoord ostatecznie ograł Wiślaków 3-1 i wraz z Blackburn Rovers i Nancy awansował dalej.

Polacy zadowolić się musieli przed ostatnim miejscem, tuż nad FC Basel. Sam mecz na De Kuip wyglądał pozornie na wyrównany pojedynek. Przyjezdni jednak popełniali błędy na poziomie juniorów, a podopieczni Erwina Koemana skrzętnie je wykorzystywali.

Wicemistrzom Polski nie pomogła świetna gra Jakuba Błaszczykowskiego i Pawła Brożka. W czasie meczu Wisła zdołała doprowadzić do remisu, ale ostatecznie do Polski wrócili z zerowym dorobkiem.

Feyenoord  3–1  Wisła Kraków

Bramki: Hofs 16, de Guzmán 41, Charistéas 67; Paweł Brożek 23

Skład Feyenoordu: Timmer - Buijs, Vlaar, Bahia, Green Ż - Hofs (90. Derijck), Lucius, De Guzman - Kolkka Ż (77. Vincke), Charisteas, Huysegems (64. Van Hooijdonk).

Video:

(Wszystkie mecze Wisły, w tym z Feyenoordem)

[własne]

Komentarze (0)

Wyniki 1. kolejka

Gospodarz

Gość

Fortuna Sittard

? - ?

Go Ahead Eagles

NEC Nijmegen

? - ?

Excelsior Rotterdam

Feyenoord Rotterdam

? - ?

NAC Breda

SC Heerenveen

? - ?

FC Volendam

PSV Eindhoven

? - ?

Sparta Rotterdam

PEC Zwolle

? - ?

FC Twente

Ajax Amsterdam

? - ?

SC Telstar

AZ Alkmaar

? - ?

FC Groningen

FC Utrecht

? - ?

Heracles Almelo

Zdjęcie Tygodnia

Koniec sezonu

W oczekiwaniu na sezon 2025-2026.

Video

Koniec sezonu

W oczekiwaniu na sezon 2025-2026.

Live chat

DamianM

:D

Gość

Nie ten portal.

Gość

A ten sk*rwysyn u nas??? W Bydgoszczy, czy Toruniu. 19 lat z Wenezueli śmieć. Pobyt mu się skończył, koczował u rodziny, nayebał się, zaczaił w parku i 24-letnią studentkę zaatakował, wracała z pracy. Chciał ją zgwałcić, żeby go nie rozpoznała wydłubał jej oczy, ugodził kilkanaście razy nożem w głowę i szyję, ale jakiś świadek go spłoszył. Dwa tygodnie dziewczyna umierała w szpitalu... Od razu chu*owi karę śmierci

Gość

Tam ogólnie policja też nie chciała ujawniać jego danych, bo 5 dni po gwałcie dopiero prawo się zmieniło i to umożliwiło.

DamianM

I Arsenal to tuszowal podobno długo.

DamianM

Wtf, inżynier. I potem się dziwią i prosi o respekt. Ha tfyuu

Gość

Ten Thomas Partey też niezły gagatek. Ucieka z Anglii, bo ma oskarżenia o 5 gwałtów i napaść na kobietę.
Dwa razy zgwałcić miał jedną kobietę, trzy razy drugą, a trzecią napaść miał na tle seksualnym.

Gość

Który Williams? Ten Neco?

Gość

Ciekawe jak się wytłumaczy kibicom.

DamianM

Widzieliście Williamsa, jego mural za malowali, już rzekomo był w Barcy I co? O 10 lat przedłużył kontrakt ;)

DamianM

Nie wiem. Ja kieruję się tylko VI i AD czyli ludźmi, którzy faktycznie siedzą w klubie i na co dzień gadają z te Kloese np.

Gość

Gdzieś można sprawdź kwoty transferów Feyenoordu? Na Transfermarkt.de (to niemiecki serwis, więc ta wersja jest najbardziej wiarygodna) jest, że za Hartmana było tylko 9 milionów, za Milambo 20 bez bonusów żadnych, za Diarrę mieliśmy dać 3,8 miliona znowu. Niby nieduże niezgodności, ale zawsze.

Gość

Como kupiło jakiegoś Addai z Alkmaar za 14 baniek.
Taki śmieszny klub, a jakie transfery robi.

Gość

Niestety tak - Niemcy, Szwecja, Dania i Polska

DamianM

One chyba w grupie śmierci są

Gość

Dziś nasze piłkarki zaczynają Euro. Oby im poszło jak najlepiej!

Gość

I ktoś taki stoi na czele PZPN. Żenada
https://www.facebook.com/100045315351160/posts/pfbid0RTFH4eY8Ts1KtQjoGFT8antjypGf2p8e5YdzMoGWwDHej8UNJMoyRN5nxnPZgB1Cl/

DamianM

Teraz zapewne Meijer. Z dobrze poinformowanej grupy wiem, że Holender za 3,5 banki, łącznie z bonusami.3,5 lub prawie 4. 3.70 dokładnie rzekomo.

DamianM

Jedziemy zatem z defensywa teraz z napastnikiem może pomiędzy. Top

Gość

Jeszcze tera 5 pozycji do wzmocnienia i będzie niemal git ;-)

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.