Club Brugge

Towarzyski
De Kuip

Sob

11.07

12:00

FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

0:6

Ex-Feyenoord: Agent Kuyta zaprzecza, Sahin w Realu?

13.04.2011 16:57; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło: media

W przeciwieństwie do informacji niektórych mediów, Dirk Kuyt nie doszedł jeszcze do porozumienia z Liverpoolem w sprawie nowego kontraktu. Agent napastnika, Rob Jansen na łamach Sport-Promotion przyznał, że na ten tydzień przewidziane są kontynuacje rozmów. "Jestem zaskoczony dzisiejszymi nowościami, które mówią o rzekomym porozumieniu" - powiedział Jansen. "Nie wiem, skąd one pochodzą, ale nie jest to prawda".

"Wiadomo, że jesteśmy w rozmowach z klubem i że Dirk chciałby pozostać w Liverpoolu" - dodaje. "Rozmowy jakie do tej pory odbyliśmy, upłynęły w miłej atmosferze. Ale na pewno nie osiągnęliśmy porozumienia. W tym tygodniu będziemy rozmawiać dalej" - skwitował agent.

 


 

Jest możliwe, że były zawodnik Feyenoordu, obecnie gwiazda Borussii Dortmund, Nuri Sahin zasili latem szeregi Realu Madryt. Tak twierdzi przynajmniej niemiecki tabloid Bild. Jest to spowodowane głównie faktem, że Turek ma zawartą w kontrakcie klauzule, która umożliwia mu odejście za ledwie sześć milionów euro.

Obecny klub pomocnika pewnie zmierza po mistrzowski tytuł. Obecnie zespół Jürgena Kloppa ma pięć punktów przewagi nad drugim Bayerem Leverkusen.

Sahin w Rotterdamie wgrywał na zasadzie wypożyczenia w sezonie 2007/08. Strzelił sześć bramek w 29 meczach.

Komentarze (0)

Wyniki 1. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Cambuur

? - ?

Excelsior Rotterdam

NEC Nijmegen

? - ?

SC Telstar

Go Ahead Eagles

? - ?

Willem II Tilburg

PSV Eindhoven

? - ?

Fortuna Sittard

AZ Alkmaar

? - ?

ADO Den Haag

Sparta Rotterdam

? - ?

Feyenoord Rotterdam

FC Groningen

? - ?

FC Utrecht

PEC Zwolle

? - ?

Ajax Amsterdam

SC Heerenveen

? - ?

FC Twente

Zdjęcie Tygodnia

29 czerwca-5 lipca

Oficjalnie Robert Eenhoorn przejął w Feyenoordzie obowiązki dyrektora generalnego.

Video

Konferencja nowego trenera

Giovanni van Bronckhorst spotkał się z mediami, ponownie jako trener Feyenoordu Rotterdam.

Live chat

Gość

infantino poszedł w "america first" na 250 urodziny usa taki prezent - wzruszające.

DamianM

I oni jeszcze tweeta wrzucili o tym, ale to są asy, jawny wałek a Biały Dom tak o wrzuca i Trump też

Gość

No pisałem wcześniej - trump to załatwił bo się wygadał jak to on. Nawet w takiej sytuacji nie wie kiedy morde zamknąć. Ale sytuacja sama w sobie jest skandaliczna i bez telefony trumpa by była - ale i tak wiadomo o co chodzi.

DamianM

Ogólnie to jest taki skandal, że to się w pale nie mieści. Bo wychodzi na to, że to faktycznie Trump zadzwonił do łysego

DamianM

Nie napluje bo w takim tempie to USA finał. Ale tam będzie młyn na tym ich meczu. Ja już to widzę. Belgia już też wie, że rywalem nie piłkarze będą tylko

Gość

Ale mi się marzy, że na dekoracji ktoś nie przyjmie medalu i napluje Infantino prosto w twarz przy kamerach... Byłby moim bohaterem

Gość

No i ma rację - federacja belgijska też już wydała oświadczenie i zmiażdżyła FIFA, znaleźli 2 lub 3 punkty regulaminu, że czerwo to zawieszenie.

Gość

Rudi Garcia trener belgów podsumował fife
"Nie wiedziałem, że 5 lipca jest w FIFA jak 1 kwietnia. Wystarczy odwołanie do naszego oświadczenia. Tam jest dużo z tego, co czuję - powiedział Garcia, cytowany przez The Telegraph.

- Nie bronimy naszej reprezentacji narodowej ani federacji. Bronimy piłki nożnej, jej etyki i historii. To pierwszy raz w historii mistrzostw świata, gdy podjęto taką decyzję - podkreślił."

DamianM

No to jest fakt

Gość

Brazylia by wygrać mś musi mieć absolutnie wybitnych piłkarzy - teraz nie ma nawet 1 takiego.

DamianM

Dalej mnie jednak ciekawi, jakim cudem ten bramkarz Norwegii jest z nami łączony :D

DamianM

Brawo Norwegia

Gość

no, koniec.

Gość

7 doliczył będą grać 17 :D

DamianM

Potem płacz o rasizm ;-)

Gość

jeszcze 2-2 wyciągną :D

DamianM

Taa

Gość

ale głupi faul

Gość

oho już fawelarzom nerwy puszczają - piłką go nastrzelił

Gość

Oby do 7 padało :D

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.