Go Ahead Eagles

Eredivisie
De Kuip

Nie

16.08

14:30

Sparta Rotterdam

Eredivisie
Het Kasteel

Nie

09.08

12:15

0:1

Ex-Portowcy w Eredivisie VI

02.03.2014 19:10; Norbi, 0 komentarzy, Foto @ FR12.nl / Źródło: Feyenoord24.net

Dwudziesta szósta seria spotkań ex-portowców w Eredivisie rozpoczęła się od meczu Heracles Almelo - Heerenveen. W drużynie z Polman Stadion, Bart Schenkeveld obejrzał żółtą kartkę, a ponadto zaliczył całe spotkanie. Z kolei w drużynie z Fryzji, Rajiv van la Parra rozegrał 93 minuty i został zmieniony, a Anthony Lurling tym razem przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych.

W pierwszym z sobotnich meczów, w którym grały drużyny PEC Zwolle i NEC Nijmegen, z dobrej strony pokazał się Guyon Fernandez, który wpisał się na listę strzelców. Były Feyenoorder grał 71 minut. Kamohelo Mokotjo był poza kadrą PEC.

Spotkanie nr. dwa w sobotni wieczór to ADO Den Haag - NAC Breda. W ekipie z Hagi 59 minut rozegrał Mitchell Schet, Ricky van Haaren wszedł na boisko w 76 minucie, a Giani Zuiverloon zaliczył pełne 90 minut. Jerson Cabral był rezerwowym, a Kevin Jansen nie znalazł się w kadrze ADO na to spotkanie. Po przeciwnej stronie boiska z ex-portowców cały pojedynek zanotował Jordy Buijs, Gill Swerts wszedł w 93 minucie meczu, a Gabor Babos był rezerwowym golkiperem.

Trzecia konfrontacja w sobotę to pojedynek Go Ahead Eagles - PSV Eindhoven. W drużynie beniaminka nie znalazł się Erik Cummins. Z kolei w Boeren zabrakło Georginio Wijnalduma, który leczy kontuzję i Jeffreya Brumę.Grał za to Karim Rekik - 90 minut.

Spotkanie kończące sobotnie starcia to mecz Vitesse - Roda JC. W ekipie z Arnhem zabrakło Kelvina Leerdama. A w drużynie Górników, 90 minut grał Ard van Peppen, który obejrzał, także żółtą kartkę. Ex-Portowiec i coach Rody JC, Jon Dahl Tomasson zanotował kojeną porażkę w Eredivisie czym potwierdził, że drużyna z Kerkrade jest co raz bliżej pożegnania się z holenderską Ekstraklasą.

Za nami występy ex-Portowców w piątek i sobotę, czas więc na podsumowanie niedzieli w ich wykonaniu.

Na początek mecz z udziałem FC Utrecht - FC Twente. W drużynie Utreg zabrakło Timothy'ego Derijcka. Inaczej było w ekipie z Enschede. Luc Castaignos i Kyle Ebecilio rozegrali pełne spotkanie, przy czym ten drugi obejrzał żółty kartonik.

Kolejny mecz to FC Groningen - SC Cambuur. W drużynie przyjezdnych całe spotkanie rozegrał nie zawodny Elvis Manu, który zdobywając gola z rzutu karnego wywalczył punkt dla ekipy z Leeuwarden.

Ostatni mecz z udziałem byłych Portowców to AZ Alkmaar - RKC Waalwijk. Romeo Castelen zaliczył 75 minut, a Evander Sno 90 minut.

Komentarze (0)

Wyniki 1. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Cambuur

0 - 4

Excelsior Rotterdam

NEC Nijmegen

1 - 2

SC Telstar

Go Ahead Eagles

4 - 1

Willem II Tilburg

PSV Eindhoven

2 - 2

Fortuna Sittard

AZ Alkmaar

2 - 0

ADO Den Haag

Sparta Rotterdam

0 - 1

Feyenoord Rotterdam

FC Groningen

2 - 1

FC Utrecht

PEC Zwolle

0 - 2

Ajax Amsterdam

SC Heerenveen

1 - 0

FC Twente

Zdjęcie Tygodnia

9-15 sierpnia

Jak przystało na kapitana, Luciano Valente swoim trafieniem zapewnił Feyenoordowi pierwsze trzy punkty w nowym sezonie.

Video

Feyenoord 2-1 Rayo

Feyenoord Rotterdam w kolejnym już sparingu ograł finalistę Ligi Konferencji 2-1.

Live chat

DamianM

u mnie działa, ale widać że o awarii są, niesamowicie obciążony

Gość

Dalej jest ERROR tam

DamianM

oo dzięki, w końcu. Takiej awarii to chyba oni nie mieli

Gość

transfermarkt wrócił

DamianM

w Twente już dymy, Sam Lammers drze koty z dżonem

DamianM

hahaha 9 sierpnia a ludzie trenera chcą zwalniać :D

Gość

Tak, to jest ten gość z Hearts. Wzięli też dwóch dobrych graczy stamtąd za darmo XD

Gość

Trener Rangers to zaraz robotę straci ;-)

Gość

Ekstraklaunasa: ;-)
https://www.facebook.com/share/v/17yU9i2CjB/

DamianM

dżona van den broma też już gonią z Enschede

DamianM

Porto dwa karne i cześć

Gość

jakiś 18 latek w lechu trafił - zaraz będzie "do kadry z nim!" :D

Gość

Rangersi wzieli tego trenera hearts?

Gość

koniec hibs wyrywa wygraną na ibrox

Gość

1-2 hibs :D

Gość

Rangers 1-1

DamianM

Twente w papę, oglądałem ostatnie 15 minut to piłka ledwo na ziemi była, Twente same dośrodkowania na Weghorsta, Heerenveen znowu co chwilę aut albo różny

Gość

Zespoły które walczą jednocześnie w pucharach se nie radzą za bardzo - twente, rangers, lech, thun - tak z brzega.

Gość

Rangers-Hibs 0-1 - 10 minut zostało.

DamianM

Dajta spokój. Ja rozumiem nerwy, irytacja ale hahahaha, co za kocioł haha

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.