Sparta Rotterdam

Eredivisie
De Kuip

Nie

18.01

16:45

SC Heerenveen

Eredivisie
Abe Lenstra Stadion

Nie

11.01

12:15

2:2

Excelsior rozpoczyna negocjacje z Feyenoordem w sprawie Groena

10.07.2024 14:51; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl

Nesto Groen może kontynuować swoją karierę w Excelsiorze. Jeszcze dzisiaj mają rozpocząć się negocjacje w sprawie utalentowanego dziewiętnastolatka. Według 1908.nl, Excelsior postrzega Groena jako potencjalnego następcę Troya Parrotta.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Groen faktycznie przejdzie do Excelsioru. Testy medyczne są już umówione, więc można oczekiwać szybkiego porozumienia między wszystkimi stronami. Feyenoord pragnie przede wszystkim zabezpieczyć sobie prawo pierwokupu na przyszłość.

Groen nadal oczekuje na swój debiut w pierwszym zespole Feyenoordu, jednak wystąpił już w 48 meczach ligowych dla drużyny Feyenoordu U-21 pod wodzą trenera Melvina Boela. Zdobył 25 bramek i zaliczył 7 asyst. Jego kontrakt z klubem obowiązuje do połowy 2026 roku.

Komentarze (0)

Wyniki 18. kolejka

Gospodarz

Gość

NEC Nijmegen

? - ?

FC Utrecht

AZ Alkmaar

1 - 0

FC Volendam

FC Twente

1 - 1

PEC Zwolle

PSV Eindhoven

5 - 1

Excelsior Rotterdam

FC Groningen

0 - 0

NAC Breda

SC Heerenveen

2 - 2

Feyenoord Rotterdam

Go Ahead Eagles

2 - 2

Fortuna Sittard

SC Telstar

2 - 3

Ajax Amsterdam

Sparta Rotterdam

2 - 0

Heracles Almelo

Zdjęcie Tygodnia

11-18 stycznia

Feyenoord wraca z Fryzji z dużym niedosytem. Tylko remis z Heerenveen.

Video

Feyenoord 1-1 FC Twente

Feyenoord ponownie zawiódł, bowiem remis można uznać za ogromne szczęście, a nie powód do zadowolenia. Zamiast stabilizacji i progresu widać ciągły regres.

Live chat

DamianM

W Feyenoordzie nigdy nie było spokojnie. Taki klub. Ale walić to. Będzie gorzej, będzie lepiej i tak leci. Trzeba niestety być i wtedy i wtedy. Życie kibica kurde

Gość

Jeszcze rok temu nie pomyślałbym nigdy że z 2 moich ulubionych klubów to Lyon będzie bardziej cieszył oko a Feyenoord będzie mnie dołował - mamy rok później i to jest fakt.

Gość

Niech oni przestaną już kupować.

DamianM

a klub ma na to wpływ? wiadomo jest pipa, ale też nie dodawajmy od siebie czegoś na co nie masz wpływu

Gość

Samo to że ta pokraka jest na liście plotek już mnie przeraża.

DamianM

Ktoś dobrze napisał: to jest news o doniesieniach medialnych, a nie informacja o działaniach klubu. Taki okres mamy, nazwisk jeszcze ze 10 będzie albo i 100

DamianM

nie przesadzajmy też, plotek tysiące jest zawsze. Nie tylko u nas.

Gość

Jak są plotki to niebawem pewnie podpis. Zresztą widzimy kogo oni podpisują od lata - gości co po pół roku idą na wypożyczenie.

DamianM

ale gdzie jest napisane, ze przychodzi, bo nie rozumiem? Trwa rynek transferowy, plotek bédzie setki

Gość

Idziemy na dno - dosłownie.

Gość

ja pier....

Gość

Piątkowski??? No way!!! O_O

Gość

Puchar Anglii, Puchar Króla, Ekstraklasa, LM, coś o pucharze Włoch słyszałem, olimpiada za chwilę, różne sporty mniej typowe na żywo (futsal, dart, snooker), do tego teraz dokupili NBA i NHL, finał NFL - Super Bowl na żywo. Szaleją ;-)

DamianM

tvp co leci prawami

Gość

Puchar Portugalii w środę na TVP Sport.
Najpierw lokalne derby - Fafe:Braga, a na deser Porto:Benfica

DamianM

Inter dostał karnego, a Conte jak to Conte pobił prawie technicznego i as kier obejrzał

Gość

Hiszpańscy kibice mogą się poczuć jak zdradzana żona z 5 dzieci siedząca w domu :D

Norbi

działanie na większe zyski, a nie kibiców z esp. chyba, że ktoś sobie wycieczkę zrobił.

Gość

Supercopa espana bez hiszpańskich kibiców :D

Gość

Nie było dużo kontrowersji sędziowskich.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.