FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

---

---
---

---

---

---

Fer otrzymał zielone światło i może negocjować

21.07.2021 21:10; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü i Kasimpasa, te dwa kluby rywalizują między sobą o Leroya Fera, Feyenoord Transfermarkt donosi o tym na Twitterze.

Tymczasowy kapitan Feyenoordu ma jeszcze roczny kontrakt, więc to ostatni moment, jeśli Feyenoord chce zarobić na nim jakiekolwiek pieniądze.

Nie ma jeszcze nic oficjalnego, ale Fer ma pozwolenie od Feyenoordu na negocjacje z tymi klubami. Nicolai Jørgensen jest również bliski podpisania kontraktu do połowy 2023 roku w Kasimpasie. Jest więc szansa, że obaj znów zagrają razem.

Komentarze (0)

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

24-31 maja

Robert Eenhoorn zostanie nowym dyrektorem generalnym Feyenoordu.

Video

TOP 10 goli w 2025-2026

ESPN przygotowało kompilację dziesięciu najładniejszych bramek zdobytych przez rotterdamski klub w minionych rozgrywkach.

Live chat

DamianM

Jeszcze dogrywka będzie, matko. Oczu kąpiel

Gość

Arsenal obrzydliwie gra - niech to przegrają.

DamianM

Rozumiem że on na mundial powołany? :D

Gość

Przepraszam - 44 w grudniu XDDDDD

Gość

Advocaat nie ugotował - Curacao-Szkocja 1-4 XD
Gol dla Curacao nasz wychowanek Tahith Chong
W bramce Szkotów - Gordon, 42 lata XDDD

Gość

A że var rozleniwił i praktycznie uczynił sędziów słabymi to widzimy w każdy weekend w całej europie. Błędy są wszędzie. VAR sprawił że zatrudnia się miernoty.

Gość

Sędziowie najwyraźniej nie znają zasad jakie ustaliła uefa. Jeżeli w jednym meczu jest karny a potem jest taka sama sytuacja i go nie ma. Sedziowie powinni być surowo karani.

DamianM

No właśnie, loteria albo słynna interpretacja. Przecież interpretacja sprawia, że te przepisy to do kosza można

Gość

patrz :D 2 razy piłka trafiła bezpośrednio w ręce psg
https://www.youtube.com/shorts/BPiFiJOBn2g

karnych nie było.

Gość

Albo też była reguła że jak od ziemii się odbije i trafi w ręke to nie ma karnego - że musi bezpośrednio trafić w uniesioną rękę i musi być ruch do piłki.

Z bayernem ten portugalczyk z psg zrobił ruch do piłki i miał ją wysoko i nie było karnego. A tu się odbiłą od ziemii i jest karny. :D LOTERIA

DamianM

Nie no hahsha, tylko wiesz gdzie jest problem? Jutro w jakimś meczu będzie to karny bez var nawet. Z tym mam problem

Gość

Niby czytałem te przepisy jak zawodnik sobie nastrzeli to nie ma ręki - a potem widzisz karne po takich zagraniach w jednym meczu a w innym grają dalej i niema ręki :D SAMOWOLKA.

DamianM

Ja to samo, jak ktoś niżej pisze co mecz to inne zasady. To jest pojebane, zero jakichkolwiek zasad, bo te są jak z gumy

Gość

Z bayernem ewident ręka byłą i nie podyktował portugalczyk a tu od ziemii się odbija i karny.

Ja musze wam powiedzieć że nic już nie rozumiem... są reguły jasno napisane a potem widzisz że ręka wtedy kiedy jej nie powinno być i na odwrót... sędzia może sobie interpretować jak chce.

DamianM

Sake i var, i to nie było sprawdzane :D

DamianM

Doigrali się

Gość

Mam na myśli Sake - jak on mógł to odyepać? :D

Gość

Co mecz inne zasady - ale ręka kabaretowa - jak można zrobić taki syf :D

DamianM

Nie rozumiem tych zasad naprawdę

DamianM

To https://x.com/i/status/2060758559206285664

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.