SC Heerenveen

Eredivisie
Abe Lenstra Stadion

Nie

18.05

14:30

RKC Waalwijk

Eredivisie
De Kuip

Śro

14.05

20:00

2:0

Feyenoord 4-0 Vitesse

21.10.2023 22:55; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: własne

Feyenoord Rotterdam po dwutygodniowej przerwie pokonał Vitesse Arnhem 4-0 w ramach 9. kolejki Eredivisie. W ostatnich latach Rotterdamczycy mieli sporo problemów w rywalizacji z ekipą z Arnhem, ale nie tym razem. Pełna dominacja. Pełna kontrola. Pewna, wysoka wygrana. W sobotni wieczór gole strzelili Santiago Gimenez, Calvin Stengs, Antoni Milambo i Lutsharel Geertruida. 

Feyenoord - Vitesse 4-0

7' 1-0 Stengs
38' 2-0 Gimenez
49' 3-0 Geertruida
85' 4-0 Milambo

Feyenoord: Bijlow; Nieuwkoop (80' Milambo), Geertruida (C), Hancko, Hartman; Wieffer, Timber, Stengs (66' Zerrouki); Minteh (73' Jahanbakhsh), Gimenez (65' Ueda, Paixão (66' Sauer).

Rezerwowi: Wellenreuther, Lamprou, Beelen, Lopez, Zerrouki, Milambo, Van Den Belt, Lingr, Sauer, Jahanbakhsh, Dilrosun, Ueda.

Vitesse: Room; Arcus, Oroz, Hendriks, Isimat-Mirin; Van Ginkel (C), Meulensteen, Tielemans (74' Domgjoni); Kozlowski (30' Cornelisse), Voelkerling Persson (74' Hamulic), Manhoef.

Rezerwowi: Schubert, Bramel, Hamulic, Cornelisse, Domgjoni, De Regt, Jonathans, Van Zwam, Altena, Egbring.

 

Komentarze (0)

Wyniki 34. kolejka

Gospodarz

Gość

AZ Alkmaar

? - ?

Almere City FC

RKC Waalwijk

? - ?

Go Ahead Eagles

SC Heerenveen

? - ?

Feyenoord Rotterdam

NAC Breda

? - ?

Willem II Tilburg

PEC Zwolle

? - ?

FC Groningen

Heracles Almelo

? - ?

NEC Nijmegen

Sparta Rotterdam

? - ?

PSV Eindhoven

Fortuna Sittard

? - ?

FC Utrecht

Ajax Amsterdam

? - ?

FC Twente

Zdjęcie Tygodnia

11-18 maja

Po wygranej 2-0 w meczu z RKC, Feyenoord pożegnał na stanowisku spikera Petera Houtmana przy huralnych śpiewach na De Kuip.

Video

Feyenoord 2-0 RKC Waalwijk

Feyenoord pokonał RKC Waalwijk 2-0 przy wspaniałej oprawie meczu na De Kuip.

Live chat

Gość

Goooool Sporting!!!
Gol! Gol! Gol!!!
Golissssimo!!

Gość

sporting wreszcie 1-0

Gość

Zvezda 120 goli w lidze - najwięcej w europie.

Gość

Boavista jakby jakimś cudem wygrała swój mecz, to przy aktualnych wynikach nie spadłaby - zagra w barażach

Gość

Obejrzyjcie do końca - ta mina w przedostatniej akcji i wślizg głową na koniec. Hahahaha. Jaki klub, taka legenda XDDDDD:
https://youtu.be/cFGdPVH65FI?feature=shared

Gość

Rio Ave gra na stadionie Pacos Ferreira z drugiej ligi od dłuższego czasu, ciekawe co z ich stadionem.
Pacos Ferreira nie dość, że nazwa ciekawa, to jeszcze przydomek "Bobry" XDDD

Gość

"Estoril stadion, inaczej Estádio António Coimbra da Mota, miał problemy z infrastrukturą. W wyniku trzęsienia ziemi w 2018 roku, doszło do pęknięć w trybunach, a kibice zostali ewakuowani. Stadion wymagał napraw i modernizacji"

Gość

Ten Estoril to tam kiedyś fundamenty trybun pekały i nie mogli grac :D

Gość

Hahahaha CRYSTAL!!!

Szejki żryjta piach!!!! Hahahaha

Gość

Crystal z 1 pucharem anglii :D haha Guardiola co sezon ma :D

Gość

A ostatnia wygrana tej Estreli, to 2-0 u siebie z Porto XDDD

Gość

Ta Estrela chyba zalega z pensjami, bo mecz za meczem w dupę dostają, ale tak się wyniki poukładały, że się utrzymują aktualnie nawet bez baraży XDDD

Gość

Estoril już 4-0 w 23 minucie XDDD

Gość

Braga 1-0

Gość

estoril 4-0 w 23 minuty - co tam sie dzieje - braga karny.

Gość

Cyrk - anulowane - będą dogrywać 5 minut przy wyniku 0-3 :D mam nadzieje że dadzą walkower i nie będzie cyrku że przyjadą 5 minut dograć.

Gość

crystal nigdy nie wygrał pucharu przedtem.

Gość

W hadze do tej pory mecz nie zakończony bo lamusy z trybun przerywają.

Gość

crystal bliziutko wygrania pucharu :D

Gość

Mój typ - w obu meczach po 0-0 i sporting wygra lige :D na to się zanosi.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.