Następny mecz
Towarzyski, 09.08.2020 14:30 Sparta Rotterdam De Kuip
Towarzyski, 16.08.2020 14:30 FC Twente De Kuip
Towarzyski, 22.08.2020 16:45 Borussia Dortmund Schauinsland-Reisen-Arena
Feyenoord będzie tworzył projekt z innymi klubami 19.11.2019 22:05, DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl
Image

Feyenoord ma nadzieję na zmniejszenie zaległości w europejskich pucharach poprzez rozpoczęcie współpracy z siedmioma klubami, które są mniej więcej na tej samej łodzi na całym świecie, co Portowcy. Feyenoord będzie częścią projektu, w którym są już Real Sociedad (Hiszpania), Cagliari (Włochy), Legia Warszawa (Polska), Universidad Católica (Chile), Atlético Nacional (Kolumbia), Sporting Cristal (Peru), Atlético Peñarol (Urugwaj) i Al-Ittihad Jeddah (Arabia Saudyjska). 

Wspólnie utworzą one Sport Innovation Alliance (SIA) i skoncentrują się przede wszystkim na „transformacji cyfrowej” i „innowacjach technologicznych”. Real Sociedad zapłaci półtora miliona euro za opracowanie czterech filarów w ramach polityki klubu: technologii, badań, wzrostu dochodów i współpracy. Inne kluby zapłacą również, jak dotąd nieznaną kwotę, według SportsPro. 

Kluby SIA nie dysponują tak dużymi pieniędzmi jak europejskie top kluby i łączą zdobytą wiedzę w jednej ofercie. Kluby spoza SIA mogą to wykorzystać, aby kluby będące członkami SIA mogły odzyskać swoje inwestycje.

Sprawy, które SIA opracowuje i wykorzystuje, są zatem sprzedawane innym stronom. Na przykład możesz pomyśleć o rozwiązaniach do transformacji cyfrowych i rozwoju nowych technologii (na przykład sztucznej inteligencji, danych i tak zwanego łańcucha bloków). SIA zagwarantuje innym klubom, które chcą skorzystać z wiedzy, wydając certyfikat firmom, z którymi współpracuje, jeśli okaże się wiarygodnym partnerem.

Ponadto, mając na względzie globalną współpracę, SIA opracuje platformę, na której wykorzystywane są zasoby, aby uzyskać więcej / maksimum z przychodów ze sponsoringu. W przyszłości odbędą się również konferencje, mecze towarzyskie, a także turnieje e-sportowe w uczestniczących klubach.

Komentarze (0)
Wszelkie prawa zastrzeżone przez feyenoord24.net. 2008-2020. Znaki towarowe i logo Feyenoord Rotterdam są własnością Feyenoord Rotterdam N.V.
Projekt i wykonanie:
rd.com