NEC Nijmegen

Eredivisie
Goffertstadion

Nie

12.04

14:30

FC Volendam

Eredivisie
Kras Stadion

Nie

05.04

14:30

0:0

Feyenoord celuje w irlandzki talent

20.06.2022 17:23; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: thesun.ie

Feyenoord Rotterdam stara się o prawego obrońcę St Patrick's Athletic Sama Curtisa, pisze TheSun.ie. Miał zaledwie 14 lat i 320 dni, gdy w październiku 2020 roku wystąpił w meczu First Division (2 liga) z Athlone Town w barwach Shamrock Rovers II. Latem ubiegłego roku odszedł do St Patrick's Athletic, gdzie zadebiutował oficjalnie na poziomie Premier Division w sierpniu, gdy miał piętnaście lat i 255 dni.

W obecnym sezonie  szesnastolatek wystąpił od pierwszych minut w siedmiu ostatnich spotkaniach Pats i został po tym wybrany nawet zawodnikiem miesiąca w swoim klubie. 

W Irlandii obowiązuje go jeszcze kontrakt do 2023 roku. Curtis jest też młodzieżowym reprezentantem kraju. Obecnie występuje w zespole do lat 17, a zdarzało się, że był powoływany nawet do U-19. 

Komentarze (0)

Wyniki 30. kolejka

Gospodarz

Gość

FC Twente

2 - 1

FC Volendam

FC Utrecht

? - ?

SC Telstar

Sparta Rotterdam

? - ?

PSV Eindhoven

FC Groningen

? - ?

Go Ahead Eagles

Heracles Almelo

? - ?

Ajax Amsterdam

Fortuna Sittard

? - ?

NAC Breda

NEC Nijmegen

? - ?

Feyenoord Rotterdam

PEC Zwolle

? - ?

Excelsior Rotterdam

AZ Alkmaar

? - ?

SC Heerenveen

Zdjęcie Tygodnia

5-12 kwietnia

Niemoc Feyenoordu trwa. Drużyna z Rotterdamu po raz kolejny zaprezentowała się bardzo słabo, nie potrafiąc wywieźć kompletu punktów z terenu piętnastej ekipy Eredivisie.

Video

FC Volendam 0-0 Feyenoord

Krytyka pod adresem Feyenoordu oraz trenera Robina van Persiego narasta już od dłuższego czasu, a remis z FC Volendam tylko ją spotęgował.

Live chat

Gość

W unionie berlin dojdzie do historycznego momentu - pierwszy raz w historii w bundeslidze kobieta będzie trenerem - tymczasowym ale jednak.

DamianM

tak w ogóle, legia ma za swoje. Bramkarz ich specjalnie zasymulowa kontuzje, eby mogli naradzic sie z Papszunem, sędzia to doliczył i się zesrało

DamianM

No tak, pisalem wlasnie dzisiaj

Gość

Basel miało grać w Thun, u tego lidera tabeli

Gość

Hahahaha
https://www.facebook.com/reel/1671233284032033/

Gość

Legia uwaliła w ostatniej minucie - a mogło być tak pięknie i tylko 6 pkt do pucharów :D zamiast tego jest 1 pkt nad spadkiem i 8 do pucharów. Z nieba do piekła w ostatnią minutę.

DamianM

Top niedziela się zapowiada. Legendarna wręcz

Gość

Wszystko się dzieje tak jak przewidziałem - rozjebiemy wszystko metr przed metą.

Gość

Taa "operacja liga mistrzów" wchodzi w decydującą faze :D

DamianM

ajax też wygrywa hehehehe, aleeeee sraaaaaaka

Gość

Bayern 0-6

DamianM

Bayern 4, nieźle.

Gość

2-1 espanyol zmiejsza przewagę

DamianM

o Bodo zapewne zaraz memy będą, X lada moment czymś zalany będzie, ludzie lubą wracać do tego kim przegrali i co ten ktoś gra teraz

DamianM

pojebani są

Gość

103

Gość

Bayern pobił rekord ligi - 102 gol.

Gość

Viking 5-0 :D

DamianM

w ogóle Basel miało dziś grac, ale pożar tam wybuchł i koszulki i buty się spaliły

Gość

Mają złowrogą nazwę :D Nazwa robi robotę.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.