FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

---

---
---

---

---

---

Feyenoord chce przedłużyć kontrakt z Kraaijeveldem

09.10.2024 12:06; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl

Feyenoord zamierza przedłużyć umowę z utalentowanym 17-latkiem, Thijsem Kraaijeveldem. Ten młody piłkarz, obecnie grający w drużynie Feyenoordu U-19, ostatnio zrobił duże postępy i zwrócił na siebie uwagę kierownictwa klubu. Klub Feyenoord oraz Kraaijeveld są w trakcie negocjacji odnośnie przedłużenia jego aktualnego kontraktu, który wkrótce się kończy.

Zgodnie z przepisami dotyczącymi wieku, maksymalny okres przedłużenia kontraktu to trzy sezony. Klub dostrzega w Kraaijeveldzie znaczny potencjał i liczy na jego dłuższy pobyt, a w przyszłości na awans do pierwszej drużyny.

Ten zdolny pomocnik jest częścią akademii Feyenoordu od sezonu 2016-2017 i uchodzi za jeden z największych talentów młodzieżowej akademii klubu z Rotterdamu. W styczniu zeszłego roku, mając 16 lat, Kraaijeveld został zaproszony przez Arne Slot na obóz w Marbelli.

Kraaijeveld odpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt w 2022 roku. Wówczas Rini Coolen, szef akademii młodzieżowej, powiedział na stronie internetowej klubu: - Thijs to pomocnik o silnej budowie fizycznej z dobrą techniką strzału. Może również występować na wielu pozycjach w środkowej części boiska.

Komentarze (0)

Wyniki 1. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Cambuur

? - ?

Excelsior Rotterdam

NEC Nijmegen

? - ?

SC Telstar

Go Ahead Eagles

? - ?

Willem II Tilburg

PSV Eindhoven

? - ?

Fortuna Sittard

AZ Alkmaar

? - ?

ADO Den Haag

Sparta Rotterdam

? - ?

Feyenoord Rotterdam

FC Groningen

? - ?

FC Utrecht

PEC Zwolle

? - ?

Ajax Amsterdam

SC Heerenveen

? - ?

FC Twente

Zdjęcie Tygodnia

29 czerwca-5 lipca

Oficjalnie Robert Eenhoorn przejął w Feyenoordzie obowiązki dyrektora generalnego.

Video

Konferencja nowego trenera

Giovanni van Bronckhorst spotkał się z mediami, ponownie jako trener Feyenoordu Rotterdam.

Live chat

Gość

sirius-mjallby już 3-0

do grudnia grają chyba.

DamianM

jak oni tam grają, do stycznia?

Gość

Sirius idzie jak Mjallby rok temu.

DamianM

stawiam wygraną Australii

Gość

zdj z pierwszego treningu Feye
https://www.fr12.nl/fotoverslagen/fotoverslag-feyenoord-werkt-eerste-openbare-training-van-de-voorbereiding-af

DamianM

Pierwszy raz widzę

DamianM

Ty ale ten herb to top jest haha

Gość

https://en.wikipedia.org/wiki/Krasava_ENY_Ypsonas_FC

Gość

Zobaczcie herb cypryjskiego klubu z jakimś ruskim właścicielem - Krasava ENY Ypsonas FC - beka XD

Gość

Mundial trwa w najlepsze, a Szwedzi wyjebane XD
Właśnie rozgrywki wznawia Allsvenskan - na początek hit: lider podejmuje mistrza

Gość

Niech wpisze "lewy"

Gość

Hahahaha
Lewandowski dostał kontrakt marzeń w Chicago (40 milionów za 2 lata + premie + pomoc w biznesie jego i żony). Do tego procent od sprzedaży jego koszulek, tylko na razie nie można ich kupić w sklepie MLS. Powód? Mogą dodać nazwisko maks na 10 znaków XDDDDD czyli wychodzi "Lewandowsk" XDDD

DamianM

No to to, mówię, ja to śledzę z ciekawości tylko i naprawdę, Bobic z loczkiem to naprawdę źle skończą tam

Gość

Bo jest top - 3 raz z rzędu wygrali CLJ i awansowali do 2 ligi - tylko ci durnie tam nie korzystają z niej - nie dają szans. Lepiej wyprzedać młodych za grosze i sprowadzić 5 rzędnych 30 latków - szrot z trybun bundesligi, serie a i la ligi.

DamianM

a akademia miała być top i klub miał z niej żyć, a na przestrzeni tygodnia nawet chyba kucharza tam sprzedali

Gość

o tu masz - kolejnego wyprzedali za groszę do niemiec bez dania ani 1 szansy
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/pilkarz-legii-w-bundeslidze-transfer-stal-sie-faktem/306847

Gość

eeee to to pikuś - przyjdą pogadają pójdą - transfery i zaprzepaszczanie akademii to dopiero jest katastrofa.

DamianM

hahaha japier, mi ogólnie Legia to mało interesuje, ale po prostu człowieka ciekawi, jak wpada człowiek na te wszystkie newsy i widzi, jaka destrukcja tam się dzieje

Gość

Podobno jako wokalista do pieśni ma być Staruch i chórek żyletki.

DamianM

Jakby ktoś był zainteresowany: W dniach 3 – 5 lipca, na stadionie Legii Warszawa, odbędzie się kongres Świadków Jehowy, pod hasłem "Szczęście bez końca". Wstęp wolny. :D Ludzie i tak już wkurwieni wszystkim co tam się dzieje, to jeszcze taki hit haha. Zero litości od Miodka

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.