Następny mecz
Towarzyski, 09.08.2020 20:00 Sparta Rotterdam De Kuip
Towarzyski, 16.08.2020 16:45 FC Twente De Kuip
Feyenoord dostaje wskazówkę: O wiele bardziej logiczny wybór niż Kuyt 29.06.2020 17:37, DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FeyenoordPings.nl
Image

Danny Buijs od dwóch lat prowadzi FC Groningen, ale według Maartena Wijffelsa, Feyenoord powinien porozmawiać z nim odnośnie zastąpienia Dicka Advocaata. 

- Osobiście wierzę w trenera Buijsa, również w przyszłości dla Feyenoordu - mówi Wijffels w podcaście piłkarskim gazety Algemeen Dagblad. 

- Rozwija się, nie boi się zająć stanowiska, zna opinię publiczną, jest wystarczająco inteligentny, aby zagłębić się w interakcje społeczne z zawodnikami i jest jednym z najbardziej obiecujących trenerów w Holandii. 

Buijs od dwóch lat dobrze sobie radzi w ekipie Dumy Północy. - Dać mu popracować w Groningen jeszcze rok i może być o wiele bardziej logicznym kandydatem niż Kuyt. Jest na początku kariery trenerskiej, ale już ma jakieś doświadczenie i sam buduje swoją reputację - podsumowuje Wijffels. 

Komentarze (0)
Wszelkie prawa zastrzeżone przez feyenoord24.net. 2008-2020. Znaki towarowe i logo Feyenoord Rotterdam są własnością Feyenoord Rotterdam N.V.
Projekt i wykonanie:
rd.com