Go Ahead Eagles

Eredivisie
De Kuip

Nie

16.08

14:30

Sparta Rotterdam

Eredivisie
Het Kasteel

Nie

09.08

12:15

0:1

Feyenoord i Heineken przedłużają współpracę

28.10.2024 19:48; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord.nl

Feyenoord i Heineken ogłosiły przedłużenie swojej trzydziestoletniej współpracy do przynajmniej 2030 roku. Współpraca wykracza poza serwowanie piwa z alkoholem lub bez. Heineken planuje także współpracę z Feyenoordem, aby zwiększyć przyjemność kibiców z oglądania meczów piłki nożnej na stadionie, nie tylko przed rozpoczęciem meczu, ale również w trakcie i po jego zakończeniu.

- Nie ma potrzeby zmieniania tego, co jest dobre - stwierdził Ruud van der Knaap, dyrektor handlowy Feyenoordu. - Feyenoord i Heineken są ze sobą związani od dawna nie bez przyczyny. Posiadamy doskonałą relację, którą pragniemy rozwijać. Jest to wspaniałe, że Heineken pragnie nas wspierać w dążeniu do jeszcze lepszych doświadczeń meczowych. Nasze wspólne doświadczenie w tej sferze pozwala nam oferować naszym wiernym fanom jeszcze lepsze przeżycia.

Maarten Schuurman, dyrektor zarządzający Heineken Netherlands, stwierdził: - Heineken i piłka nożna są nierozerwalnie związane, od lokalnych boisk z Heineken 0.0 po Ligę Mistrzów UEFA czy reprezentacje narodowe - jesteśmy obecni wszędzie. Doświadczenie piłkarskie w Feyenoordzie na De Kuip jest absolutnie wyjątkowe, i z entuzjazmem dążymy do tego, by nadal być jego częścią. Nasze wzajemne zaufanie jest ogromne, co pozwoliło nam przedłużyć współpracę aż do 2030 roku. Z niecierpliwością oczekuję na naszą odnowioną współpracę i wspólne dążenie do nowych sukcesów!

Aby godnie uczcić poszerzone partnerstwo między Feyenoordem a Heinekenem, Heineken wyda limitowaną serię szklanek do piwa, dokładnie 1908 egzemplarzy, z hasłem Feyenoord „Heerlijk Helder, Hand in Hand”. Fani będą mieli okazję zdobyć ten unikatowy przedmiot od 29 października do 12 listopada poprzez stronę.

Komentarze (0)

Wyniki 2. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Telstar

? - ?

Sparta Rotterdam

Willem II Tilburg

? - ?

NEC Nijmegen

FC Utrecht

? - ?

AZ Alkmaar

Excelsior Rotterdam

? - ?

PSV Eindhoven

Fortuna Sittard

? - ?

SC Cambuur

ADO Den Haag

? - ?

FC Groningen

Feyenoord Rotterdam

? - ?

Go Ahead Eagles

FC Twente

? - ?

PEC Zwolle

Ajax Amsterdam

? - ?

SC Heerenveen

Zdjęcie Tygodnia

9-15 sierpnia

Jak przystało na kapitana, Luciano Valente swoim trafieniem zapewnił Feyenoordowi pierwsze trzy punkty w nowym sezonie.

Video

Sparta 0-1 Feyenoord

Feyenoord rozpoczął nowy sezon Eredivisie od zwycięstwa 1:0 nad Spartą Rotterdam.

Live chat

DamianM

Bo odejdą Ahmedhodzic, Kasanwirjo, Carillo, Ivanusec, Nieuwkoop i Tengstedt. No ale właśnie, top, odejdą, ale weź tak szybko potem sprowadxć kogoś. Wiadomo, kluby mają listy, plany itp, ale jednak, ciężko potem oczekiwać od jakiegoś młodego Schakena że wejdzie i nawali goli

DamianM

no tak, ale czy kogoś lubimy czy nie, taki Watanabe jak zostanie, będzie grał. Tak czy siak, ma chłop kontrakt, pensje nie małą, nie stać nas na trzymanie go na ławce, dlatego chcą sprzedać Ahmedchodzicia chociazby. Ale z drugiej strony, jak mówię, jest druga stroma medalu, że potem oczekiwania duże, a moim zdaniem czasu nie będzie na dalsze wzmocnienai, a tych poztrebujemy (leweskrzydło, lewa obrona)

Gość

Kraaijeveld znacznie robi lepsze wrażenie - gra bardziej agresywnie, nie unika kontaktów z przeciwnikiem, jako nominalnie pomocnik lepiej wyprowadza piłkę - ma więcej zalet niż tamci statyści. Też popełnia błędy ale u niego widać że daje z siebie więcej - nie broni na alibi.

DamianM

Bo teraz idealnie widać, że coz tego, że pożegnaliśmy już tylu zawodników, i odejdą kolejni, jak nie złożymy zespołu bo czasu coraz mniej. Uprzątnięcie, spoko, git cieszy, ale w międzyczasie weź złóż ekipę jeszcze. Niemozliwe/ dlatego juz wole chyba, żeby żaden Moussa i Read nie odchodzili.

DamianM

tak, ale przykłady tylko, w sensie, że wiesz, koniec końców ktoś go kupił wsadził do tego zespołu, więc jak jest częścią 1 zespołu = gra.

Gość

Ja w ogóle byłem przeciwny przyjściu ich bo oni wyglądali mizernie - oglądałem kilka meczów gent i ta obrona tam traciła po 5 goli co mecz. I też tam grali w 3 obrońców - przyszedł tu watanabe i nie skakał do piłek - zawalił sporo bramek - to samo bośniak. To nie sa pewni obrońcy. Wręcz przeciwnie.

Gość

Ja nie mówiłem by go wyrzucić tylko go sprzedać jak będzie okazje - to samo z Rajoviciem ale jestem przeciwny takiemu upadlaniu ludzi. Watanabe i Ahmedhodzić są poprostu za słabi i ja bym ich sprzedał jak nadarzy się okazja.

DamianM

ale ja wiem, nie raz tu pisałem, że nie wiem, Watanabe kogoś wkurwia, trzeba go wyrzucić. Ale z jakiego powodu, bo go nie lubisz, jest słaby? Ale są papiery, kontrakty. Pisałem tez, że kluby przewaznie to nie prywatne folwarki ala Wojciechowski czy de Laurentis, że on może kogoś tak o wyrzucić (i dobrze, zetak u nas nie ma). Jest ktoś słaby, zgoda. Kogoś nie lubisz, masz prawo, ale na koniec ktoś go sprowadził ,podpisał, i gra.

Gość

Tu kiedyś kramer się bawił w Rajovicia :D i tu kibice go nie potraktowali tak źle. Mimo że kramer grał drama.
https://www.youtube.com/watch?v=cY5siGDI8TA

Gość

O to chodzi - To że słabo gra to nie znaczy że trzeba go traktować jak wroga. Jak gra każdy widzi ale to człowiek i takie poniżanie i gnębienie go mnie denerwuje. Papszun zresztą słusznie mówił żeby ci "kibice" zeszli z tego tonu bo to jest poprostu gruba przesada i to niszczy gościowi psyche. On znienawidzi ten klub poprostu i trudno się będzie mu dziwić. Zrozumiałbym takie zachowanie gdyby np. opluł herb i gadał źle na klub - rozumiem. Ale w takiej sytuacji to jest jakaś chora nagonka na typa. No gra źle ale to trener go wystawia, ktośtam go wyskautował - to jest jego praca. Nie wierze że on nie chce strzelić - oczywiście że chce ale nie potrafi. A Papszun go wystawia w 1 składzie (choć teraz ostatnio nie).

Chora akcja - ale to wina tych kibiców. Nie powinno to zabrnąć tak daleko.

DamianM

no, ja dlatego ja nie pisze, że powinni go WYWALIĆ/ Nie wywalą. To samo u nas. Wszędzie indziej, ma podpisany kontrakt, jest częścią zespołu = gra. A to jak, to już druga sprawa, ale to własnie nie jest tak, że dzisiaj go wyrzucą, bo za co? Nie nie ma za co, jest po prostu słaby, ale ma kontrakt, jest w tym zespole i tyle

Gość

Rajović ma podpisany kontrakt i płacone za to by grał - jakoś gdy Lobiaszek wpuszczał szmate za szmatą to "kibice" go nie wyklinali od czci i wiary. Mimo że przez bite 2 sezony był jednym z najgorszych zawodników Legii.

Gość

A Bobic, Herra i reszta "doradców" do wywalenia od razu

Gość

To niech odejdzie i wszyscy będą szczęśliwi. Zobacz ile Rajovic zarabia. Stać go na psychoterapeutę jak coś.

DamianM

Problemem to jest ten cały Bobic i Herra. Rajovic to mem, ale nie o za siebie tyle zapłacił

Gość

Widać że on jest na skaju załamania psychicznego a ci nakręcają skale hejtu. Chory stadion. To jest bullying.

Gość

Ja to rozumiem i widze że jest cienki, ale nie akceptuje takiego traktowania. Poprostu to nie w porządku. Gościu leży a ci go kopią.

Gość

"Nie jego wina, że on gra". Chłopie - jego wina JAK on gra, a raczej "gra". Jakby taki a la Rajovic grał w Feyenoordzie i marnował sety w każdym meczu, też byśmy go wyzywali. A kibice Legii próbują wymusić jego odejście. Nikt już go nie chce w Warszawie.

Gość

Smal to nowy Nieuwkoop. Masakra jakaś.

Gość

Natychmiast sprzedać go jak się da.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.