PEC Zwolle

Eredivisie
MAC³PARK stadion

Nie

17.05

14:30

AZ Alkmaar

Eredivisie
De Kuip

Nie

10.05

16:45

1:1

Feyenoord ma gotowy kontrakt dla Jun-ho Bae

25.07.2024 09:00; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Korean Football Association / Źródło: 1908.nl

Jun-ho Bae był ostatnio kojarzony z Feyenoordem przez portal 1908.nl. Dwudziestoletni południowokoreański piłkarz może tego lata przenieść się do Rotterdamu, ale w Feyenoordzie muszą najpierw nastąpić odejścia niektórych zawodników. Transakcja jest rozważana od pewnego czasu, a teraz Steven Schumacher również wypowiedział się na temat potencjalnego transferu swojego zawodnika.

Trener Stoke City wyjawił w rozmowie ze Stoke-on-Trent Live, że tylko „nadzwyczajna oferta” mogłaby skłonić Bae do opuszczenia Anglii. Schumacher jest zdania, że Bae nie powinien opuszczać Stoke na obecnym etapie swojej kariery. Zawodnik z Korei Południowej został wybrany najlepszym graczem Stoke poprzedniego sezonu.

- Chciałbym przekazać naszym kibicom, że spekulacje dotyczące transferów są zawsze pozytywne: świadczą o tym, że nasi zawodnicy spisują się wyśmienicie – zaczął Schumacher. - Jednak o ile mi wiadomo, nie wpłynęła jeszcze żadna oficjalna propozycja dla Bae. Świetnie mu tu idzie i na pewno znajduje się w moich planach. 

W wtorek Stoke City grało towarzysko Crewe Alexandra. Zespół Schumachera wygrał 2-1. Z informacji z 1908.nl wynika, że Feyenoord przygotował już kontrakt dla Bae, ale rozmowy ze Stoke nie zostały jeszcze rozpoczęte. Oczekuje się, że najpierw dojdzie do transferów wychodzących.

Komentarze (0)

Wyniki 34. kolejka

Gospodarz

Gość

AZ Alkmaar

? - ?

NAC Breda

FC Utrecht

? - ?

Fortuna Sittard

FC Volendam

? - ?

SC Telstar

Heracles Almelo

? - ?

FC Groningen

NEC Nijmegen

? - ?

Go Ahead Eagles

PEC Zwolle

? - ?

Feyenoord Rotterdam

PSV Eindhoven

? - ?

FC Twente

SC Heerenveen

? - ?

Ajax Amsterdam

Sparta Rotterdam

? - ?

Excelsior Rotterdam

Zdjęcie Tygodnia

10-17 maja

Remis 1:1 z AZ Alkmaar sprawił, że Feyenoord ostatecznie zapewnił sobie miejsce w Lidze Mistrzów.

Video

Feyenoord 1-1 AZ

Feyenoord zremisował w ostatnim domowym meczu sezonu z AZ Alkmaar.

Live chat

Gość

"Feyenoord stawia na doświadczenie w u21" - szkoda że nie w 1 drużynie.

Gość

Midtjylland z pucharem Danii.

Gość

I dobrze. Nie lubie takich klubów co budują sukces za pieniądze.

Gość

Kwiecień wchodzi do Wisły z buta (na start kupuje 25%). Nawet jak Wieczysta wywalczy na boisku awans do ekstraklapy, to w nowym sezonie zajmą miejsce rezerw w... czwartej lidze. XDDD szybko poszło XD

Gość

Hahahaha - Wieczysta papa!!

Gość

No to Mjallby podwójna korona tam w Szwecji.
Ich trener ma 36 lat

Gość

A to oznacza, że Basel i Young Boys poza pucharami.
Będzie pierwsza trójka i Sion z czwartego lub Lausanne-Ouchy jeśli wygrają puchar. Twardy reset w tej Szwajcarii

Gość

Thun ostatnio wygrało jeszcze w sezonie regularnym, w grupie mistrzowskiej 4 mecze i 4 porażki. Na koniec wyjazd z wiceliderem St. Gallen, który jakby nie wpadka ze Sion u siebie dwie kolejki temu, grałby teraz z tym Thun o tytuł. St. Gallen gra też z drugoligowcem finał pucharu Szwajcarii

Gość

Gość - hahahahahahahahahahahahahahahaha
Weź się obudź - wałki na korzyść Celticu są co sezon

Gość

Thun to jest hit - 7 ostatnich meczów 6 porażek. Dziś 3-8 u siebie wpierdziel. Za rok spadną z ligi pewnie.

Gość

royake union sg wygrywa puchar belgii
mjallby wygrywa puchar szwecji.

Gość

Bzdury - nigdy nie widziałem żeby popełniano jakieś większe błędy na korzyść Celtiku. Pomyliłeś Celtic z Galatasaray i Fenerbahce.

Gość

Hearts to dźwignie piłkarsko (może nawet lepiej dla nich, że był ten wałek w Motherwell, bo teraz muszą spiąć doopy), ale sędziowie coś z pewnością odwalą, żeby Celtic wygrał. Liga sprzyja irolom

Gość

thun-young boys 3-8 :D ło panie.

Gość

Żaden karny, tylko wałek - chodziło tylko o to, żeby dać celtikowi wygrać i zachować szanse na tytuł (w przypadku remisu Hearts mogli nawet dwoma bramkami przegrać i mieliby miśka), a tak muszą minimum remis osiągnąć na irish park w Glasgow

DamianM

Poczytajcie o Southampton. Finału może na razie nie być, o baraże chodzi. Podglądali rywala i EFL potrzebuje więcej czasu na to czy zostaną usunięci

Gość

przy remisie w motherwell może by dźwigneli - a tak szanse maleją. Mimo to stawiam na remis na celtic park i mistrz hearts.

DamianM

Niezły mecz sie szykuje w weekend, uważam, że Hearts tego nie dzwignie

Gość

karny był słuszny - nie wiem o co tyle ludzi płacze.

Gość

ręka była z tego ujęcia , karny

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.