0:1

Feyenoord ma też na swojej liście Van Ewijka

15.05.2022 11:59; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl

Feyenoord Rotterdam jest jednym z wielu klubów, które interesują się Milananem van Ewijkiem, pisze Leeuwarder Courant. Według regionalnej gazety Portowcy poważnie myślą o 21-letnim prawym obrońcy sc Heerenveen i kwestią czasu ma być to, kiedy Fryzowie otrzymają telefon z Rotterdamu. W środę Voetbal International i Eindhovens Dagblad dodali, że także PSV uważnie monitoruje jego występy.

W sc Heerenveen poważnie biorą pod uwagę, że van Ewijk opuści Abe Lenstra już po jednym sezonie. I nic w tym dziwnego, ponieważ wśród zainteresowanych mają być też Stade Brest, Lille, Celtic i Queens Park Rangers. Duma Fryzji oczekuje podobno około pięciu milionów za swojego zawodnika. Jego kontrakt obowiązuje do połowy 2025 roku.

14-21 kwietnia

Tydzień po efektownej wygranej z Ajaksem, przyszedł czas na wyjazd do Sittard i mecz z Fortuną.

sparta-banik było 4-1 jest 4-3 i kilka minut do końca - będą emocje :D

Celtic w finale - aberdeen nie dało rady w karnych.

hart pudłuje decydującego karnego - :D

u21 remis z groningen.... brak słów...

3-3 :D

nie ma karnego? haha

i jeb stream padł tuż przed karnym... ja pier

Kris

Fenerbahce latem dołączy do ekstraklasy i będzie na lata pozamiatane... Hahahahahahahahahahahahahahaha

aberdeen karny! :D

celtic 3-2

Dlatego uwielbiam śledzić ekstraklasę bo tu nic nie jest pewne - każdy absurdalny wynik jest możliwy - pamiętam śląsk u siebie 0-4 z chyba termalicą 0-3 w 20 minut. 2 lata temu to było. Termalica nie umiała meczu wygrać zadnego a tu nagle jeb 4-0 na wyjeździe :D

polska liga to liga pełna paradoksów. górnik pewnie za tydzień u siebie z ŁKSem w dupe :D

Kris

Do tego Górnik gra o mistrza, a tam zaległości w wypłatach chyba 2-3 miesięczne...

Kris

DamianM - dobre! Hahahahahahahahahahahahahahaha

wyłączyłem przy 0-0 :D

celta las palmas zacząłem oglądać mówie "pewnie 1-0 po gównianym meczu" a tam 5 goli padło.

i szybko 1-1

Spakenburg prowadzi z jong spartą.

Ciekawe czy wisła znowu wtopi awans w play offach - rok temu z puszczą u siebie dali dupy. Teraz też potencjalni rywale nie tacy słabi bo : motor, wisła płock, tychy, gieksa czy łęczna. LEchia i Arka już chyba bezpośrednio awansują.

górnik rozwalony od środka, politycznie przede wszystkim, pogodzi wszystkich, jak Janek Urban :)