Atalanta

Towarzyski
De Kuip

Nie

02.08

15:00

Rayo Vallecano

Towarzyski
De Kuip

Nie

26.07

14:00

2:1

Feyenoord nie zapomniał o Vilhenie

22.06.2022 13:59; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl

Feyenoord Rotterdam nie zapomniał o swoim wychowanku, Tonnym Vilhenie. Tak przynajmniej pisze rzetelny 1908.nl. Zawodnik na pewno jest jednym z kandydatów, żeby wzmocnić środek pola drużyny Arne Slota, ale jeszcze nie wiadomo, czy klub przeszedł do konkretów. 

27-letni Vilhena od stycznia jest wypożyczony do Espanyolu. Nominalnie jednak obowiązuje go kontrakt do 2024 roku w FK Krasnodar. Portowcy starali się o Tonnyego już zimą, ale wtedy Feyenoord nie mógł przystać na jego wymagania płacowe. 

Vilhena grał w Akademii Feyenoordu od 2003 roku i zadebiutował w pierwszym zespole w 2012 roku. Na przestrzeni 7 sezonów, rozegrał 208 spotkań, w których strzelił 36 goli. Pomocnik zdobył jeden tytuł mistrza kraju, dwa Puchary Holandii i dwa Superpuchary. 

Komentarze (0)

Wyniki 1. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Cambuur

? - ?

Excelsior Rotterdam

NEC Nijmegen

? - ?

SC Telstar

Go Ahead Eagles

? - ?

Willem II Tilburg

PSV Eindhoven

? - ?

Fortuna Sittard

AZ Alkmaar

? - ?

ADO Den Haag

Sparta Rotterdam

? - ?

Feyenoord Rotterdam

FC Groningen

? - ?

FC Utrecht

PEC Zwolle

? - ?

Ajax Amsterdam

SC Heerenveen

? - ?

FC Twente

Zdjęcie Tygodnia

19-2 sierpnia

Feyenoord pokonał Rayo Vallecano 2:1 w kolejnym meczu kontrolnym podczas przygotowań do sezonu.

Video

Feyenoord vs Club Brugge 3-1

Feyenoord Rotterdam w drugim sparingu pokonał mistrza Belgii 3-1.

Live chat

DamianM

Paolo Maldini podał się do dymisji, aha, a miał odbudowywać Italie :D

Gość

Nie wiem czemu ty się tak przejmujesz tym co media mówią :D ja mam to w dupie.

DamianM

media skontaktowały sie z te Kloese, zaprzecza doniesienom FTM i Telegraaf

Gość

No ok. Ale to obiecał Te Kloese te 25 baniek za Reada, nie Feyenoord. Jak ktoś ma pretensje to do Monterrey niech jedzie. Te Kloese to nie Feyenoord, klub jest ważniejszy niż jeden człowiek.

DamianM

Rigaux zaoferowal kontrakt Zechiëlowi. Dodam potem

DamianM

Teoretycznie bezstronni dziennikarze

Gość

Ja uważam że Rigaux wykonuje kawał dobrej roboty - jest kilka błędów ale generalnie robi dobrze dla klubu. Jego posunięcia mają sens. To co robił te klose to był sabotaż ostatnie 2 lata. Wcześniej te klose działał dobrze ale odkąd zatrudnił priske to już skandal i coraz gorzej.

Gość

No ale kto to komentuje? wrogowie klubu?

DamianM

To było tak pewne. Pamiętam jeszcze jak o tym pisałem. Jest ktoś inny, odrzuca oferty, coś negocjuje i już jakie komentarze. Do przewidzenia to było.

DamianM

Mówiłem wam, że Rigaux tak skończy. Porażka

Gość

z tymi obiecanymi 25 mln to z kokcu było tak samo. Klub traci by zawodniczek mógł sobie iść.

Gość

Jak można być za twardym? haha dzbany. Chyba że te media reprezentują interesy kupującego.

DamianM

Hehe a nie mówiłem, już media zaczynają narrację, że Rigaux jest za twardy i nie może tak odrzucać. Typowe. Co za cyrk. O tym pisałem przy jego zatrudnieniu. Zeeeeenads.

DamianM

Hahaha

Gość

Dobrze, że jestem singlem.

Trafisz na taką zołzę i dopiero ;-DDD

DamianM

Wtf

Gość

odpięło wrotki
https://x.com/TF_Assembly/status/2081673190888103957

DamianM

No przecież to jest działanie na szkodę klubu

DamianM

Givaro Read's move to Nottingham Forest FC seems simply going to happen. As exclusively stated from the scoop on, the pre-agreed clause fee amounts approximately €25M. This amount was already put on paper by an incompetent #Feyenoord director from the past.

DamianM

Kolejne media potwierdzają że te Kloese dogadał się z Readem że będzie mógł odejść za 25 i to podobno jest na papierze. Japierdole, normalnie ten człowiek wykończy ten klub, nawet jak go już nie ma

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.