Europa League, 22.08.2019 19:30 Hapoel Beer Szewa De Kuip
Europa League, 29.08.2019 19:30 Hapoel Beer Szewa Jacob Turner Stadium
Eredivisie, 01.09.2019 16:45 Willem II Tilburg Koning Willem II Stadion
Poprzedni mecz
Europa League, 15.08.2019 18:30 Dinamo Tbilisi 1:1 Stadion im. Borisa Paiczadze
Eredivisie, 11.08.2019 14:30 SC Heerenveen 1:1 Abe Lenstra Stadion
Europa League, 08.08.2019 19:30 Dinamo Tbilisi 4:0 De Kuip
Feyenoord przegrywa ostatni sparing 28.07.2019 16:25, DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: własne
Image

Feyenoord Rotterdam zakończył przygotowania do sezonu 2019-2020. Portowcy w ostatnim meczu towarzyskim przegrali z Southampton FC 1-3.

Pierwsza połowa była wręcz fatalna, tragiczna i naprawdę bardzo, bardzo słaba. Jak zwykle swoje 'dwa grosze' dołożył Sven van Beek, który po raz kolejny popisał się fatalnym błędem, co rywal wykorzystał i zamienił tradycyjnie już na gola.

W drugiej połowie było lepiej, ale bez fajerwerków. Honorowego gola strzelił Orkun Kokcu, ale tylko na jedno trafienie było stać piłkarzy Jaapa Stama. Mieli oni więcej okazji, ale jak zwykle nic nie wpadało więcej.

Za Feyenoordem zarazem okres przygotowawczy, podczas którego osiągał bardzo słabe wyniki. To nie wróży najlepiej przed nowym sezonem. Za tydzień inauguracja ligi derbami miasta ze Sparta Rotterdam.