Excelsior Rotterdam

Eredivisie
De Kuip

Nie

15.03

14:30

NAC Breda

Eredivisie
Rat Verlegh Stadion

Nie

08.03

16:45

3:3

Feyenoord składa ofertę za Gąsiorowskiego

12.06.2025 10:56; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ screen / Źródło: 1908.nl

Feyenoord poczynił konkretny krok w sprawie pozyskania Yarka Gąsiorowskiego, informuje 1908.nl. Lewonożny środkowy obrońca, obecnie związany kontraktem z Valencią CF do połowy 2027 roku, ma wzmocnić linię defensywną zespołu z Rotterdamu.

Mierzący 192 centymetrów wzrostu Gąsiorowski ma 20 lat i uchodzi za jednego z bardziej utalentowanych defensorów młodego pokolenia w Hiszpanii. Jest wychowankiem akademii Valencii, w której spędził ostatnie dwa sezony, rozgrywając łącznie 35 spotkań w pierwszym zespole.

Miniony sezon La Liga Valencia zakończyła na dwunastym miejscu, co oznacza, że klub nie zakwalifikował się do rozgrywek europejskich. Dla Gąsiorowskiego transfer do Feyenoordu może oznaczać nie tylko krok naprzód w karierze, ale też szansę na występy w europejskich pucharach.

Klub z Rotterdamu sondował w ostatnich dniach, czy zawodnik z polskimi korzeniami byłby otwarty na przeprowadzkę do Eredivisie. Według doniesień – tak właśnie jest. Nie dziwi więc, że Feyenoord zdecydował się na formalny ruch i złożył ofertę za młodego obrońcę.

Gąsiorowski był wcześniej szczegółowo obserwowany przez skautów klubu z De Kuip, a jego rynkową wartość portal Transfermarkt szacuje obecnie na około 7,5 miliona euro. Dokładna kwota złożonej oferty nie została ujawniona, a osoby zaznajomione z przebiegiem negocjacji odmawiają komentarza w tej sprawie.

Komentarze (0)

Wyniki 27. kolejka

Gospodarz

Gość

PEC Zwolle

? - ?

FC Groningen

FC Volendam

? - ?

Fortuna Sittard

PSV Eindhoven

? - ?

NEC Nijmegen

SC Heerenveen

? - ?

SC Telstar

Ajax Amsterdam

? - ?

Sparta Rotterdam

FC Twente

? - ?

FC Utrecht

AZ Alkmaar

? - ?

Heracles Almelo

Feyenoord Rotterdam

? - ?

Excelsior Rotterdam

Go Ahead Eagles

? - ?

NAC Breda

Zdjęcie Tygodnia

8-15 marca

Niedzielne popołudnie miało być formalnością, a stało się gwoździem do trumny obecnego projektu sportowego.

Video

NAC Breda 3-3 Feyenoord

Po remisie 3:3 z NAC Breda – jedenastym przypadku utraty punktów w tym sezonie – ponownie rozgorzała dyskusja na temat przyszłości Robina van Persiego.

Live chat

DamianM

real dla mnie tez zaskoczenie spore

Gość

Piękna przygoda

Gość

Bodo tak zwane top

Gość

Bodo idzie na finał!!!

Gość

Bodo 3-0 niesamowite.

Gość

Muszą od miasta dostac pieniądze na prąd :D

DamianM

Haha

Gość

Mecz był tak ciekawy, że aż światło zgasło: ;-)
https://www.facebook.com/reel/908822175065668/

Gość

penisjus pudło z karnego.

Gość

City jak jagiellonia - dobrze podają piłkę :D

Gość

Bodo 2-0, PSG 2-1

Gość

Ale brama 3 valverde ale mecz gościa O_O

Gość

bodo 1-0
psg-chelsea 1-1
real 2-0

Gość

znowu valverde 2-0 - ale ten real to w tych play offach zawsze wymiata.

Gość

długa laga valverde przyjął i strzelił.

DamianM

Nie oglądam, co zrobił?

Gość

kurtuła asysta.

DamianM

Widziałem te akcje Arsenalu. Powiem tak, po tym VAR najlepiej wyłączmy z obiegu. Japierdole ale przekręt

DamianM

Zaraz Real i zaś afera z Vinim. 100%

Gość

ale padolino arsenalu masakra.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.