Następny mecz
Eredivisie, 20.09.2020 14:30 FC Twente De Kuip
Eredivisie, 27.09.2020 12:15 ADO Den Haag De Kuip
Eredivisie, 04.10.2020 14:30 Willem II Tilburg Koning Willem II Stadion
Poprzedni mecz
Eredivisie, 12.09.2020 20:00 PEC Zwolle 0:2 MAC³PARK stadion
Towarzyski, 28.08.2020 16:00 HSV Hamburg 1:0 Kufstein Arena
Towarzyski, 25.08.2020 16:00 DSC Arminia Bielefeld 0:0 Kufstein Arena
Feyenoord z kolejnym klubem partnerskim w Ameryce 15.09.2020 13:09, DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord.nl
Image

Po St. Louis Scott Gallagher, Tennessee SC i Florida Premier FC, RISE Soccer Club z Houston (Texas) jest czwartym amerykańskim klubem, który dołączył do Feyenoordu jako klub partnerski. Feyenoord tym samym ma nadzieję wyłowić na przestrzeni lat kilka piłkarskich talentów. Menedżer stosunków międzynarodowych Feyenoordu, Gido Vader: - Jest to duży piłkarski region o dużym potencjale. 

- Mamy nadzieję, że wkrótce powitamy kolejną delegację w naszej akademii młodzieżowej, gdy sytuacja z wirusem nieco się uspokoi - informuje Vader za pośrednictwem klubowych kanałów Feyenoordu.

Feyenoord dostarczy RISE swoje know-how i wiedzę fachową w zakresie rozwoju profesjonalnych programów piłkarskich dla młodzieży. W marcu 2020 roku dyrektorzy RISE Academy Jon Burklo i Earl Barrett odwiedzili Akademię Feyenoordu z jedną z drużyn młodzieżowych RISE na intensywny tydzień szkoleniowy pod kierunkiem pracowników Feyenoordu. Niestety podróż została przerwana z powodu pandemii covid-19 - Opinie naszych graczy, członków rodziny i trenerów, którzy byli w Rotterdamie, przekroczyły nasze oczekiwania - powiedział z kolei prezes RISE Soccer Club Adrian Crespom. Jego kolega Vedad Hadzajlic również był pod wrażeniem. - To było niezrównane doświadczenie - dodał. 

Dzięki partnerstwu z RISE, Feyenoord będzie teraz miał stałą bazę w jednym z największych miast w USA. - Istnieje wiele powiązań gospodarczych między Houston i Rotterdamem. Po stronie piłki nożnej, RISE będzie naszymi oczami i uszami Teksasie, a nawet po drugiej stronie granicy. Z niecierpliwością czekamy na powitanie RISE i ich talentów w naszej akademii, gdy tylko globalna pandemia będzie pod kontrolą. 

RISE to klub piłkarski z pełnym zakresem usług, którego programowanie służy graczom na wszystkich poziomach, od rekreacyjnych po zawodowego sportowca. Ponadto RISE jest członkiem-założycielem platformy MLS NEXT, która umożliwia klubowi stworzenie najlepszego środowiska rozwoju zawodników.

MLS NEXT to drużyny od U-13 do U-19, które biorą udział w elitarnych ligach, dając graczom profesjonalne możliwości. Sumuje się to na 113 klubów, 489 drużyn, 9000+ graczy w USA i Kanadzie. Platforma jest najlepszym miejscem dla najlepszych młodych graczy w Ameryce Północnej. Wielu (byłych) zawodników RISE reprezentowało swoje kraje na poziomie młodzieżowym i dorosłej reprezentacji. RISE ma również doskonały program dla dziewcząt. 

Komentarze (0)
Wszelkie prawa zastrzeżone przez feyenoord24.net. 2008-2020. Znaki towarowe i logo Feyenoord Rotterdam są własnością Feyenoord Rotterdam N.V.
Projekt i wykonanie:
rd.com