Następny mecz
Eredivisie, 24.02.2019 14:30 PSV Eindhoven Philips Stadion
KNVB Beker, 27.02.2019 20:45 Ajax Amsterdam De Kuip
Eredivisie, 03.03.2019 16:45 FC Emmen De Kuip
Poprzedni mecz
Eredivisie, 17.02.2019 14:30 FC Groningen 1:0 Noordlease Stadion
Eredivisie, 09.02.2019 20:45 De Graafschap 4:0 De Kuip
Eredivisie, 03.02.2019 12:15 Excelsior Rotterdam 2:1 Woudestein
FEYENOORD24.NET ODPOWIADA FR12.NL [WYWIAD] 11.12.2011 10:30, DamianM, 7 komentarzy, Foto @ Domyślny podpis / Źródło: Własne
Image

Jest mi niezmiernie miło zaprosić wszystkich do przeczytania wywiadu, jakiego udzieliłem dla zaprzyjaźnionego i najpopularniejszego serwisu Feyenoordu - FR12.nl.  Rozmowa odbyła się w urodzinowej atmosferze i nie pozostaje nic innego jak zaprosić Was do mini-wywiadu.

 

Jak długo istnieje feyenoord24.net?
Feyenoord24.net działa od grudnia 2008 roku. Dziś mijają trzy lata funkcjonowania. Choć wszystko zaczęło się w listopadzie. Od tamtego czasu zacząłem pracować nad działami, upewniałem się czy wszystko jest ok. W końcu zaczęliśmy oficjalnie funkcjonować 11 grudnia. r, a więc dzisiaj świętujemy naszą trzecią rocznicę. Tym samym jesteśmy tylko rok 'młodsi' od FR12.nl.

 

Dlaczego powstała polska strona Feyenoordu?
Z racji znakomitych kibiców i Polaków (i nie tylko), którzy spopularyzowali ten klub w Polsce. Jakby nie patrzeć w Rotterdamie swego czasu grało kilku znakomitych zawodników znad Wisły.

 

Czy w Polsce jest zainteresowanie Feyenoordem?
Tak i to nawet spore. Spora grupa jednak (niestety) odwróciła się od klubu z racji braku sukcesów. Stąd moja strona, którą chce zrzeszać fanów. I kiedy patrzę na moją stronę, z całą pewnością mogę powiedzieć, że Feyenoord jest popularny w Polsce.

 

Dlaczego Polacy są za Feyenoordem? Co widzą w nim takiego wielkiego?
Kibice, kibice i jeszcze raz kibice. To budzi największy respekt w Polsce. Są fanatykami a w Polsce nie jest nam to obce, haha.

 

Jak śledzicie poczynania Feyenoordu? Czy jeździcie na Feyenoord? Mecze transmitowane są w Polsce?
Mecze oglądamy najczęściej w internecie. I w telewizji co jakiś czas jest transmisja, ale tylko w przypadku topowego meczu, chociażby jak ostatnio z PSV.

 

Jak długo kibicujesz Feye?
Jeśli chodzi o mnie, od roku 2004. Od czasów Smolarka, Małkowskiego ogólnie kiedy dużo mówiło się o Feyenoordzie.

 

Jakie jest twoje najlepsze wspomnienie związane z Feyenoordem?
Hymm, trudne pytanie. Ostatnie najlepsze wspomnienie to wygrana w Pucharze Holandii 2008.

 

Polska żyje już zbliżającymi się Mistrzostwami Europy?
Trochę tak, trochę nie. Poznaliśmy naszych rywali, Rosja, Grecja i Czechy. Ale wydaje się, że to mecz z Rosją będzie najciekawszy.

 

Jak widzisz szanse Polski na Mistrzostwach Europy?
Przykro mi to mówić (pisać) ale marnie to widzę. Mimo łatwej na papierze grupy, nie wierzę, że z niej wyjdziemy.Rosja i Czechy mają lepsze zespoły, a także Grecja ma wielu starych wyjadaczy w drużynie.

 

Jakie są twoje plany związane feyenoord24.net?
Zyskać ogromną popularność, zjednoczyć polskim kibiców Feyenoordu i działać przez kolejne lata.

 

Jak obecnie prezentują się statystyki feyenoord24.net?
Około 2000 do 3500 unikalnych odwiedzin dziennie. To dużo jak na zagraniczny klub.

 

I w tym momencie chciałbym raz jeszcze podziękować całej administracji FR12, bez której tak na prawdę nie osiągnęlibyśmy takiego sukcesu. Dodam tylko, że tak fantastyczni ludzie zasługują na słowa pochwały.

 

WERSJA WYWIADU NA FR12.NL

Komentarze (7)
furtok13, 12.12.2011 08:14
ino feyenoord
Boras8, 11.12.2011 14:27
To niesamowite wow!!!
elos 16, 11.12.2011 13:14
No pięknie Maszol :)
FlatroN, 11.12.2011 12:32
Ładnie to tak nie wierzyć w Polaków?:P

a co do tych komentarzy, racja, ich uwagę przykuło to, że mamy wszędzie ajax i amsterdam z małych : >
Obiektywny, 11.12.2011 12:19
Poczytajcie komentarze na fr12, hahaha, niesamowicie, ale respekt mają niesamowity do strony:)
Norbi, 11.12.2011 10:38
Tak, dzisiaj mija 3 rok naszego bytu w sieci i do tego ten wywiad i jeszcze na deser maecz naszych piłkarzy, co za piękny dzień. Nie ma innej opcji jak wygrana. Extra robota Maszol, oby tak dalej. :)
Eli, 11.12.2011 10:34
Ołłł maszol szacun:D
Wszelkie prawa zastrzeżone przez feyenoord24.net. 2008-2019. Znaki towarowe i logo Feyenoord Rotterdam są własnością Feyenoord Rotterdam N.V.
Projekt i wykonanie:
rd.com