Royale Union Saint-Gilloise

Towarzyski
De Kuip

Sob

12.07

14:00

SC Cambuur

Towarzyski
Kooi Stadion

Sob

05.07

15:00

1:4

Gdzie powinien grać Vlaar?

12.04.2011 22:47; lider, 5 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło: fr12.nl

Feyenoord wycofał ostatnio pierwszą ofertę dla Rona Vlaara w sprawie przedłużenia kontraktu. Powodem takiej decyzji jest to, że kapitan Portowców nie chce na razie decydować o swojej przyszłości i nie wie, co Feyenoord może mu zagwarantować.

Według Jonathana de Guzmana, Vlaar powinien dobrze się zastanowić. "Wtedy może osiągnąć bardzo wiele" - uważa pomocnik Realu Mallorca.

"Myślę, że jego styl gry pasuje do Bundesligi", sądzi z kolei obrońca hiszpańskiej Valencii, Hedwiges Maduro. "Dla Rona byłoby dobrze, gdyby przeniósł się do innego klubu. Myślę, że sprawdziłby się w Anglii czy Niemczech. Mówię to głównie pod względem fizycznym, tam by sobie poradził", określił Maduro w rozmowie z NUsport.

Były gracz Feyenoordu i jedna z legend tego klubu, John de Wolf, uważa jednak inaczej. "Vlaar był dwukrotnie ciężko kontuzjowany, a został poddany dobrej opiece. Może się odwdzięczyć podpisaniem nowej umowy i ciągłej walce dla Feyenoordu."

Vlaar ma wątpliwości co do jego dalszych losów w południowej części Rotterdamu, gdzie ma umowę do 2012 roku. "Na De Kuip nie dzieje się dobrze. Nie wiem nawet, jak długo potrwa powrót na szczyt. Mam mieszane uczucia, że stanie się to już w przyszłym sezonie. Trudno jest w takiej sytuacji realizować swoje ambicje."

Komentarze (5)

DamianM

Niema zawodników niezastąpionych. Szansa dla kolejnych młodych będzie. A jesli zostanie? No cóż, ok.

FlatroN

W razie co, niech odchodzą, z niewolnika nie ma pracownika. Ale zeby nie było tak, że kilku odejdzie zupełnie za free, bo to będzie szczyt głupstwa.

Norbi

A ja coraz bardziej mam przeczucia, że wszyscy ci który mają odejść, tak zrobią. A w gronie tym są: wspomniany Vlaar, ale też Fer, Wijnaldum, no i coś mi się też zdaje, że Tomasson już nie pogra dla nas. Ale wspomnieni panowie będą mile widziani w innych klubach, a ja z ciekawością się im przyglądnę.

Eli

Ja z kolei myslę, że teraz on powinien odwdzięczyć się Feye. No a znów wiadomo, że chłop chce iść dalej a nie ma co ukrywać, Feye to obecnie (niestety) średniak, ale trzeba wierzyć, że już w nowym sezonie damy radę i wrócimy na dobre do Europy.

Mucha_SCF

Znamienne słowa Johnego de Wolfa, nic dodać nic ująć. Spory czas gry w Feye, był nękany przez kontuzje, sporo czasu nie grał a jednak klub pomagał mu. Z drugiej strony jednak, jak odejdzie, to też go zrozumiem. Ma już swoje lata, ma swoje ambicje, i wiadomo, że chciałby cos osiągnąć.

Wyniki 1. kolejka

Gospodarz

Gość

Fortuna Sittard

? - ?

Go Ahead Eagles

NEC Nijmegen

? - ?

Excelsior Rotterdam

Feyenoord Rotterdam

? - ?

NAC Breda

SC Heerenveen

? - ?

FC Volendam

PSV Eindhoven

? - ?

Sparta Rotterdam

PEC Zwolle

? - ?

FC Twente

Ajax Amsterdam

? - ?

SC Telstar

AZ Alkmaar

? - ?

FC Groningen

FC Utrecht

? - ?

Heracles Almelo

Zdjęcie Tygodnia

5-12 lipca

Feyenoord rozpoczał sezon przygotowawczy od zwycięstwa 1-4 z SC Cambuur.

Video

SC Cambuur 1-4 Feyenoord

Feyenoord zainaugurował kampanię przygotowawczą do sezonu 2025/2026 w bardzo dobrym stylu, odnosząc przekonujące zwycięstwo.

Live chat

Gość

Ten Duran w Fenerbahce XDDD
Kupili go za 77 milionów, pograł pół roku i go wypożyczyli XDDD

Gość

Polska Steaua XDDDDD

DamianM

Totalny skandal w Legii Warszawa! Edward Iordanescu porzucony i okłamany przez zarząd, a ultrasi w stanie wojny z klubem" - taki artykuł opublikowały rumuńskie media. To dopiero będzie jsk on odejdzie :D

Gość

To chyba jest ok. bo chodziło o to, że bóg zniszczył Babel i rozproszył różne języki między ludzi, żeby już czegoś takiego nie przygotowali nigdy więcej... ;-)
Tylko - wieżę, nie wierzę ;-P

DamianM

Kurde co ja pieprze, to chyba nie mówi się wierza babel jak się ma 100 różnych narodowości :D tak mnie cis naszło

DamianM

Nie musi, ale chcieli zejść trochę z wierzy babel, więc zapewne z jeszcze jeden Holender dojdzie.

Gość

Lucas Monźon - 24 lata, Urugwajczyk. Lewonożny, gra jako ŚO i LO, zdążył nawet zadebiutować w kadrze Urugwaju. Ciekawy gracz, trzeba obserwować, mógłby przyjść nawet za Hancko lub jako backup teraz. Tylko poszedł z urugwajskiego klubu na wypożyczenie do kolumbijskiego niestety.

Gość

To musi być Holender koniecznie?

DamianM

Jayden Oosterwolde

DamianM

na LO strzelam, że pojawi się kandydatura Bakkera albo tego LO z Fenerbahce

DamianM

No i cieszy, że jak są wątpliwości, to ktoś odpada i szukamy dalej zawodników co dziś przychodzą, jutro grają. Dużo o ty pisaliśmy też

DamianM

Na pewno na konie transferów sprowadziłbym kogoś w rezerwę takiego doświadczonego fest, kupić to co mamy ale w obwodzie żeby był ktoś kto liznął naprawdę powaznej piłki/ Średnia wieku to u nas i tak będzie bardzo młoda, 23 to będzie lekko zapewne, nikt nawet specjalnie nie zawyża, Hancko 27 lat a na tle jak weteran

Gość

Jak Rapid dałby radę, to my tym bardziej

Gość

Tak ale musisz mu sporo zapłacić.

Gość

Ja bym zaryzykował z Arnautoviciem w Feye. On taki trochę dzik, ale może odpalić jak właśnie Perisic. Umowę na przykład 1+1, wolny jest, a podobno faworytem po niego jest Rapid Wiedeń, to ich raczej przebijemy kontraktem. Gość wszedłby w Eredivisie jak w masło, taki nasz Džeko ;-)))

Gość

Potrzebujesz liderów i doświadczonych graczy ale nie żeby 3/4 składu czy pół takich graczy na skraju kariery. To nic dobrego nie zrobi. Więcej powinno być młodych głodnych sukcesu graczy. Tak jak mieliśmy w 2022/23 i 2023/24.

DamianM

a co do Feyenoordu, tu też się zgodze, niech grają młodzi, ale potrzebujemy tych 3-4 naprawdę gamechangerów. No takie czasy, musi być kasa na klasę. Kilku starszych co odmienią losy i młodzież, a nie tylko młodzież dla samej młodzieży, bo umówmy się ,nikt tak nie gra, a wyniki oczekiwane sa.

DamianM

a Sose ktoś zachwalał, że odejdzie z Holandii za gruby hajs i co? Odchodzi do Anglii. Zaznaczam do Anglii za...4 bańki.

Gość

Nie chciałbym takiego nagromadzenia gwiazd jak ma galata i fener w Feyenoordzie. Wole Feyenoord z młodymi talentami. Mimo wszystko ten model prowadzenia klubu co ma Feye mi bardziej odpowiada. Nie miałbym nic przeciwko kilku doświadczonym graczom na poziomie jak Perisic w psv pokazał. Ale też nie żeby to było aż tylu - 3/4 by starczyło.

Gość

Jeszcze tylko brakuje, że Priske w Benfice, i Sporting mógłby dynastię budować... XDDDDD

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.