PEC Zwolle

Eredivisie
De Kuip

Sob

06.12

21:00

SC Telstar

Eredivisie
Stadion 711

Nie

30.11

14:30

1:2

Giménez żegna się z Cruz Azul dwoma golami?

24.07.2022 11:34; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl

Feyenoord i Cruz Azul porozumieli się w sprawie Santiago Giméneza. Portowcy złożyli drugą ofertę i dołączyli do niej termin. Meksykanie mieli czas do sobotniego wieczoru, aby odpowiedzieć i w końcu do Holandii dotarła pozytywna odpowiedź. Obecnie pozostały ostatnie szczegóły, które na przestrzeni następnych kilku godzin też powinny zostać uzgodnione, informuje MARCA. 

Sam Giménez w nocy wyszedł w podstawowym składzie Cruz Azul na mecz z Pueblą. I jeśli był to jego ostatni występ, to pożegnał się z kibicami w iście efektownym stylu. Najpierw 21-latek zdobył bramkę z rzutu karnego, a chwilę po tym wpisał się na listę strzelców po raz drugi, efektownie wykorzystując doskonałe dośrodkowanie. Mecz ostatecznie zakończył się remisem 2-2. 

Po spotkaniu Giménez był rzecz jasna pytany o transfer. - Kluby już się dogadały, jeżeli chodzi o kwotę transferu. Cruz Azul poprosił mnie, abym był w 100% skoncentrowany na meczach, które zostały mi tutaj do rozegrania. Czy jest już wszystko zakończone? Są jeszcze pewne szczegóły do omówienia między klubami. Nie wiem, czy to był mój ostatni mecz tutaj, ale zagrałem tak, jakby to był mój ostatni mecz. 

Komentarze (0)

Wyniki 14. kolejka

Gospodarz

Gość

PEC Zwolle

2 - 1

SC Heerenveen

Excelsior Rotterdam

1 - 0

NAC Breda

Fortuna Sittard

1 - 1

Heracles Almelo

NEC Nijmegen

3 - 1

Sparta Rotterdam

PSV Eindhoven

3 - 0

FC Volendam

Go Ahead Eagles

2 - 2

FC Utrecht

SC Telstar

1 - 2

Feyenoord Rotterdam

FC Twente

1 - 0

AZ Alkmaar

Ajax Amsterdam

? - ?

FC Groningen

Zdjęcie Tygodnia

30-6 grudnia

Feyenoord wywiózł z wyjazdu do Velsen-Zuid komplet punktów, pokonując Telstar 1:2 po trafieniach Ayase Uedy i Anisa Hadj Moussy.

Video

Telstar 1-2 Feyenoord

Po zwycięstwie nad Telstar wielu analityków mimo trzech punktów nie kryło rozczarowania grą Feyenoordu.

Live chat

DamianM

Ciul że te dmuchane banany są od x lat z racji goryla Bokito z zoo. Ale co tam. RASIZM!!!

zolwik

Hahaha ajax, przypomina mi się jak kiedyś przypadkowo spadł dmuchany banan w Rotterdamie obok ciemnoskórego Afroamerykanina i jaka była afera

DamianM

"Od momentu, odkąd prowadzi nas trener Astiz, zagraliśmy sześć meczów. Uważam, że słabsi byliśmy tylko w spotkaniu z Lechią. " za takie gadanie powinny byc minusowe punkty. Nastepni moralni zwycięzcy. Masakra, że nie wstyd danemu pilkarzowi takie kocopoly gadac przy takich wynikach

DamianM

nie no, ten Mineta to będzie się ciagnal za nimi jak za nami Borges

Gość

Zobaczcie jaką setę w doliczonym zrypał ten Mineta z Legii XDDD

I jak Bednarek uratował Porto w doliczonym

Gość

Ajax dziś dogrywa z Groningen bez widzów

Gość

:-D
https://www.youtube.com/shorts/1MWPqWIf8Gs

DamianM

Poczytajcie o reprezentacji Kamerunu.. Zaraz PNA a tam rozpizdziel. Selekcjoner out, Onsna i ktoś tam jeszcze poza kadra, nowy trener go nie ogarnia. Etoo gotuję

Gość

inaki van persie :-)

DamianM

Inaki Astiz: Jestem zadowolony z gry mojej drużyny. / Ten też grubo leci

Gość

"bo rozmowy trwają już od półtora roku i nie przynoszą żadnego rezultatu, ale po to, by w końcu wprowadzić trochę jasności." - urfa co oni widzą w tym timberze - on jest beznadziejny od ponad roku.
A pozatym to upokarzające by takiego przeciętniaka błagać o przedłużenie umowy o rok. Feyenoordem rządzą kundle mentalne. Bardzo mi się nie podoba to - trzeba działać jak De Laurentis z milikiem i zielińskim. To jest zarząd z dumą i poczuciem własnej wartości. Niestety Feyenoordowi daleko do takiego zarządu.

DamianM

ale beka już jest w komentarzach na legia com. To już beka przez łzy

Gość

Im grozi spadek tam trawa to powinna płonąć pod nogami a tym czasem oni se truchtają. Ręce opadają jak można zrobić taki syf w klubie.

DamianM

i ten Raiović, flop ala Tengsted

Gość

Gra Legii przypomina grę Feye podobna wyjebka i podobny brak zaangażowania piłkarzy. Chodzenie po boisku i odpie**alanie pańszczyzny na byleby było.

Gość

Fenerbahce wcisło remis w doliczonym.

Gość

Legia mogą być 2 awanse jednego roku - seniorzy do 1 ligi, rezerwy do 2 ligi :D będzie feta na starówce.

Gość

Ostatnia wygrana w lidze 28 września - mamy grudzień :D

DamianM

a trenera już ponad miesiąc nie ma. To jest dopiero komrpomitacja

Gość

goooooooool 1-1

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.