FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

---

---
---

---

---

---

Girona zremisowała w lidze

29.09.2024 16:28; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: własne

W najbliższą środę Feyenoord zagra w Lidze Mistrzów z hiszpańską Gironą. Po tym, jak Stadionowi nie wygrali meczu ligowego z NEC (1-1), przeciwnik z Ligi Mistrzów również nie wygrał. Hiszpanie także podzielili się punktami, remisując 1-1 z Celtą de Vigo.

Girona, podobnie jak Feyenoord, również nie ma dobrego początku sezonu. Remis daje im obecnie trzynaste miejsce w lidze hiszpańskiej.

W 53. minucie Daley Blind usiadł na ziemi i dał do zrozumienia, że ma problemy z łydką. Nie wiadomo jeszcze, czy były zawodnik Ajaksu wystąpi w meczu z Feyenoordem.

Komentarze (0)

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

24-31 maja

Robert Eenhoorn zostanie nowym dyrektorem generalnym Feyenoordu.

Video

TOP 10 goli w 2025-2026

ESPN przygotowało kompilację dziesięciu najładniejszych bramek zdobytych przez rotterdamski klub w minionych rozgrywkach.

Live chat

Gość

No jak holandia grała z Polską to polacy byli tak z 3 razy głośniejsi.

DamianM

Algieria to jak u siebie grała tylu ich było na trybunach :) jak z Turcją

DamianM

Tez mogę obiecać i co :D

DamianM

Tak na pewno. Turcy, obietnice hehehe

Gość

Hahahahahahahahahahahahahahahaha
Jeden z KANDYDATÓW na prezydenta Fenerbahce obiecał, że jak wygra wybory, to Lewandowski przyjdzie, bo już dogadani. To teraz drugi KANDYDAT twierdzi, że ściągnie... Luisa Suareza, króla strzelców w Portugalii, też niby dogadani. Tylko facet musi wygrać wybory i jeszcze przekonać Sporting do sprzedaży XDDD

DamianM

Charakter Urban powie

Gość

10 sekund przed końcem 2-2

DamianM

Polska widzę swoje. Konferencja to kino będzie

DamianM

Pięknie haha

Gość

Hadj Moussa na De Kuip upokarza holandie :D

DamianM

Taaa

Gość

Potulski ci odpowiedział :D

Gość

pomoc i atak równie gówniany - skrzydeł nie ma.

DamianM

A tam gadasz, Potulski nowa młoda gwiazda Bundesligi, kiwiod bednarek super hiper duper duet z Porto pocarnym i lidze poerugalskiej. Te tytuły, jacy są mocarni :)

Gość

my mamy najgorszą obronę w europie.

DamianM

JANEK TOP!!!

DamianM

0-1 :D

DamianM

Jasio mówił, że ma plan także spokojnie

Gość

Teraz nigeria spuści wpierdziel spacerowiczom.

DamianM

Najświeższe wieści głoszą że mają spotkać się w okolicach 8,5

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.