Sporting Charleroi

Towarzyski
Varkenoord

Pią

17.07

13:30

Club Brugge

Towarzyski
De Kuip

Sob

11.07

12:00

3:1

Gouka: Kibice domagali się 'krwi, potu i łez', ale rzeczywistość była inna

30.09.2024 21:33; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ screen / Źródło: FR12.nl

Rynek transferowy zamknął się prawie miesiąc temu. Feyenoord dokonał kilku transferów, mimo to, wyniki na boisku nadal pozostawiają wiele do życzenia. Po remisie 1-1 z NEC, Mikos Gouka próbował wyjaśnić sytuację w podcaście AD Football.

Głównym problemem wydaje się być decyzyjność transferowa Dennisa te Kloese. - Podczas meczu z Leverkusen, na boisku pojawiło się dziewięciu graczy z kadry Slota, ale zabrakło Geertruidy, Wieffera i Minteha. Nie udało im się odpowiednio zastąpić tych braków. Spośród dwóch nowych transferów, Hwang wypadł dobrze, ale jego forma spadła w meczu z NEC. Lotomba zdobył gola wyrównującego, jednak to również nie było rozwiązanie idealne.

Feyenoord ostatni mecz z NEC rozpoczął przyzwoicie. - Posiadanie piłki i pressing na przeciwniku, zwłaszcza w pierwszej połowie, były imponujące i mogę śmiało powiedzieć, że to najlepszy występ Feyenoordu w tym sezonie. Jednakże, przez pół godziny stworzyli tylko dwie okazje do strzelenia bramki, co jest niewystarczające. Następnie nastąpiła znacząca zmiana w grze. Dodatkowo, stres wynikający z przegrywania oraz nieoczekiwane zachowania, zaczęły być widoczne. 

Hadj-Moussa i Timber

Gouka poruszył kwestię postawy rezerwowego Anisa Hadj-Moussy. - On jest de facto jedynym zawodnikiem, który potrafi z łatwością minąć jednego lub dwóch przeciwników. Wykazał się kilkoma naprawdę dobrymi akcjami. Jednakże w decydujących momentach widać było, że liczył na to, iż lewy obrońca podejmie działanie, a on sam nie musi biec. Na takim poziomie gry to niepraktyczne. Jest również Quinten Timber, który próbuje wziąć na siebie całą odpowiedzialność. To zrozumiałe i wynika z dobrych intencji, ale jest to po prostu niewykonalne. Musi także zwracać uwagę na własną wydajność. 

Krew, pot i łzy

- A potem widzimy tych zawodników stojących przed sektorem wyjazdowym. Przypominało to stary Feyenoord. Kibice domagali się 'krwi, potu i łez', ale rzeczywistość była inna. Przywołałem Hadj-Moussę, który nie robi może ogromnej różnicy, jednak obserwuję Feyenoord, który naprawdę ciężko pracuje. To dotyczy tylko aspektu piłkarskiego. To tam Feyenoord musi wprowadzić zmiany. 

Komentarze (0)

Wyniki 1. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Cambuur

? - ?

Excelsior Rotterdam

NEC Nijmegen

? - ?

SC Telstar

Go Ahead Eagles

? - ?

Willem II Tilburg

PSV Eindhoven

? - ?

Fortuna Sittard

AZ Alkmaar

? - ?

ADO Den Haag

Sparta Rotterdam

? - ?

Feyenoord Rotterdam

FC Groningen

? - ?

FC Utrecht

PEC Zwolle

? - ?

Ajax Amsterdam

SC Heerenveen

? - ?

FC Twente

Zdjęcie Tygodnia

12-19 lipca

Feyenoord zanotował drugie zwycięstwo podczas letnich przygotowań do sezonu 2026/27.

Video

Feyenoord vs Club Brugge 3-1

Feyenoord Rotterdam w drugim sparingu pokonał mistrza Belgii 3-1.

Live chat

DamianM

Z Kasanwirjo jednak top decyzja. Starczy już

DamianM

Jasne, to jak z transferami. Gdzieś ktoś gra kupę, zmienia i nagle gra. Ale no tego się nie przewidzi kurcze

Gość

Ja pamiętam Kokcu też był nijaki a przyszedł Slot i Kokcu stał się kozakiem.

DamianM

Holendrzy podzielają to co my, sprzedawaliby. Jak pisałem, dla mnie on jest nijaki, jako skrzydłowy nic nie daje, jak z Kasanwirjo sie cackali i w końcu out definitywnie.

DamianM

Gość, lepszy jest piłkarz Markovanbasten Cema :D

Gość

za rok mu zostanie tylko rok kontraktu - a jak nie będzie strzelał to pójdzie za fryty. Teraz tak naprawde można wyciągnąć najwięcej za niego, no chyba że by odpalił w tym sezonie - na co nie ma przesłanek.

Gość

W Levskim Sofia jaki gracz jest:

Armstrong Oko-Flex XDDD

DamianM

Poza tym, wywiady z jego ojcem, jak tłumaczyłem, między wierszami już wtedy szło wyczuć, że on mu szykuje coś. Dobra oferta = sprzedawać.

DamianM

nie wiem, za dobrą ofertę bym sprzedawał. Jakoś mówię, nigdy ten Sauer nie zwrócił mojej uwagi

Gość

jak ktoś da 20 mln to sprzedawać nie żałować.

DamianM

a od skrzydłowego jednak wymaga się tego

Gość

Ma talent ale nie strzela bramek.

DamianM

Moim zdaniem to nie jest póki co materiał na podstawowego lewego skrzydłowego.

DamianM

ktoś pisał, że Sauera powinnismy sprzedac, Hoffenheim sie nim interesuje. Ja wam powiem, że chłopak talent moze i ma, ale jakos do tej pory wrazenia na mnie nie zrobil zadnego.

Gość

My w sumie to musimy teraz dwóch bramkarzy sprowadzić. Będzie ten Niemiec, potem tylko Bossin i młodzież... Może dlatego Feyenoord był łączony z tym norweskim bramkarzem z mundialu

Gość

Hiszpania taktycznie perfekcyjny mecz - dostali 2 piłki za linie obrony ale i to wyczyścił bramkarz. Mecz prawie idealny. W obronie bardzo dobrze.

DamianM

Hiszpania bez napastnika w finale. Koniec świata. No kic, to jutro Argentyna

Gość

unai simon zawodnik meczu - 2 razy wylecial z bramki i ich uratowal.

DamianM

Idą all in. Olise kompletnie zawiódł

Gość

olise kompletne zero zagral

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.