FC Groningen

Eredivisie
De Kuip

Sob

25.04

16:30

NEC Nijmegen

Eredivisie
Goffertstadion

Nie

12.04

14:30

1:1

Gouka: Najmłodszy trener w historii Premier League również znalazł się na liście Feyenoordu

10.06.2024 16:45; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ screen / Źródło: FR12.nl

Feyenoord wkrótce przedstawi Briana Priske jako swojego nowego trenera, ale rozważano również innych interesujących kandydatów. Ciekawym nazwiskiem jest 31-letni Fabian Hürzeler. Niemiec jest bliski podpisania kontraktu z Brighton & Hove Albion, ale bardzo młody trener był również wysoko na liście Feyenoordu.

Hürzeler rozpoczął swoją karierę trenerską jako asystent w reprezentacjach Niemiec U20 i U18, a w 2020 roku dołączył do St. Pauli w tej samej roli. W grudniu 2022 roku został tymczasowym trenerem, a następnie mianowano go stałym trenerem głównym. Pod jego wodzą St. Pauli wygrało 2. Bundesligę, co pozwoliło klubowi powrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej. Jego osiągnięcia nie umknęły uwadze.

Oprócz osiągania dobrych wyników, Hürzeler również wyróżniał się swoim stylem gry w piłkę nożną. Dlatego znalazł się na liście potencjalnych następców Arne Slota w Feyenoordzie. - Był jednym z kandydatów - mówi Mikos Gouka w podcaście AD Football. - Skauci umieścili jego nazwisko na liście. Dokładnie go przeanalizowali i uznali, że pasuje do poszukiwanego profilu. 

Podczas gdy Feyenoord ostatecznie wybrał Priske, Brighton zamierza teraz mianować Hürzelera najmłodszym trenerem w historii Premier League. - To dowodzi jakości skautingu Feyenoordu, że również rozważali jego kandydaturę – konkluduje Gouka.

Komentarze (0)

Wyniki 31. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Telstar

4 - 1

Sparta Rotterdam

Go Ahead Eagles

0 - 0

AZ Alkmaar

PSV Eindhoven

6 - 1

PEC Zwolle

Feyenoord Rotterdam

? - ?

FC Groningen

SC Heerenveen

? - ?

Fortuna Sittard

NAC Breda

? - ?

Ajax Amsterdam

FC Twente

? - ?

NEC Nijmegen

Excelsior Rotterdam

? - ?

FC Utrecht

Heracles Almelo

? - ?

FC Volendam

Zdjęcie Tygodnia

12-26 kwietnia

Feyenoord był o krok od zwycięstwa w „małym finale” o drugie miejsce… i właśnie dlatego ten remis boli podwójnie.

Video

NEC Nijmegen 1-1 Feyenoord

Feyenoord zremisował na wyjeździe z NEC, tracąc bramkę w ostatniej akcji meczu.

Live chat

Gość

Co pokazuje jaki jest kryzys z skautowanie napastników.

DamianM

najlepszy strzelec od czasu 2012-2013 Graziano Pellè Włochy 27

DamianM

chociaż raz nie prześmiewczo można napisać brawo

Gość

ueda wypełnił obowiązek 25 goli :D

DamianM

no i proszę 3-0. Brawo

DamianM

No, dlatego każdy tydzień to lipa totalna, trzeba zapewnić sobie to 2 miejsce jak najszybciej, bo pisałem już, czas zapieprza, trzeba wiedzieć na czym stoimy żeby ogarniać ten bajzel

DamianM

piłka. Ktoś napisze, że wpierdol 4-0 z NEC będzie, nie było, ktoś napisze, że z Groningen, a nie zapowiada się. a urżnąć urżniemy np z Fortuną. Tego noe ogarniesz, trzy mecze zostały, to już taki finisz, że na kolanach człapiemy pod 2 miejsce

Gość

Cel to drugie miejsce i LM, a najpóźniej po sezonie nowy trener. I to ma sens wtedy

DamianM

za dużo wymagamy, to juz nie ten etap z takim gruzem jaki jest

Gość

Groningen to nie takie dziady. Już bez przesady

Gość

co z tego? to z tego że tak się nie gra u siebie z dziadami - gra się o 3-0,4-0,5-0,6-0

Gość

Dowieźć tą wygraną, remis w Enschede i będzie dobra kolejka...

Gość

west ham 2-1 - tottenham wraca do spadku :D

DamianM

co z tego, że Groningen klepie, a 2-0 dla nas jest, za klepanie nie mają punktów ekstra, teraz i tak po ptokach i nie ma juz czasu na nic, typowe punktowanie bez względu na wszystko zostało i tak

Gość

west ham 1-1 co oznacza tottenham wychodzi ze spadku

Gość

Znowu jak dom bez drzwi - groningen sobie klepie na naszej połowie a my truchtamy nie umiemy im piłki odebrać.

DamianM

pojedynek parodystów, zaraz w championship zagrają na przeciw siebie ;)

Gość

tottenham prowadzi :D

Gość

Lechia gdańk 57-52 bilans bramkowy - najlepszy atak i druga najgorsza obrona :D Liga paradoksów.

DamianM

nom, ale co do Elshouta to same fakty. Sterling kompletnie nic, a młody wchodzi i wiatru ile robi, powalone też to jest. Kompletnie to van persiemu nie wypaliło

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.