SC Heerenveen

Eredivisie
De Kuip

Sob

13.09

21:00

Sparta Rotterdam

Eredivisie
Het Kasteel

Nie

31.08

14:30

0:4

Gyan: Musimy modlić się za Feyenoord

05.10.2010 20:01; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło:

Obecnie nie dzieje się dobrze w Feyenoordzie. Ostatnimi czasy o sytuacji w klubie wypowiada się wielu analityków, kibiców i byłych zawodników. Christian Gyan jest jednym z tych, których można zaliczyć do klubowych bohaterów. Nie chodzi tylko o poziom gry ale o same przywiązanie do barw.

Gyan przybył do Feyenoordu w 1996 roku, skąd szybko wypożyczony został do Excelsioru. Po pół roku Leo Beenhakker sprowadził go ponownie na De Kuip. Ghańczyk wraz z Portowcami wywalczył  mistrzostwo kraju, Johan Cruijff Schaal i Puchar UEFA.

Po kilku przygodach Gyan postanowił rozpocząć nowy rozdział, zasilając niedawno amatorski klub z Rotterdamu, Leonidas. W ostatni piątek wystąpił w programie FC Rijnmond. Przyznał on, że codziennie modli się o lepsze 'jutro' dla Feyenoordu a zarazem raz jeszcze miło powspominał lata spędzone w Feye.

[fr12.nl]

Komentarze (0)

Wyniki 5. kolejka

Gospodarz

Gość

Ajax Amsterdam

? - ?

PEC Zwolle

Go Ahead Eagles

? - ?

FC Volendam

NEC Nijmegen

? - ?

PSV Eindhoven

FC Twente

? - ?

NAC Breda

Feyenoord Rotterdam

? - ?

SC Heerenveen

Excelsior Rotterdam

? - ?

Sparta Rotterdam

FC Utrecht

? - ?

FC Groningen

Heracles Almelo

? - ?

AZ Alkmaar

SC Telstar

? - ?

Fortuna Sittard

Zdjęcie Tygodnia

31 sierpnia -7 września

Feyenoord odnotował spokojne, ale w pełni zasłużone zwycięstwo na Het Kasteel w zachodniej części Rotterdamu.

Video

Sparta 0-4 Feyenoord

Feyenoord notuje najlepszy początek sezonu w Eredivisie od rozgrywek 2017/2018.

Live chat

DamianM

Wyciągnęli, spoko mecz

DamianM

Kicha. Kicha

Gość

Damian irlandzki talizman szczęścia :D shamrock w ludzkiej postaci :D

DamianM

Na razie to spotkanie gołej dupy z batem. Istna miazga.

Gość

i już węgrzy 1-0

Gość

Ciekawostka - węgrzy nie wygrali z irolami od 1969 roku.

DamianM

Pozdrawiam z Dublina. Rywal może nie mocny, ale wybrałem się póki zimy nie ma jeszcze :D byle gole były

Gość

cambuur-willem się zobaczy.

Norbi

Tam nie będzie miał tak ulgowo, bo mu szybko jaja wybiorą...

DamianM

A Onana idzie wkurzać teraz kibiców Trabzonsporu

Gość

*2 razy 0-0

Gość

Statystyki Fernando Santosa w Azerbejdżanie to hit.
11 meczów, 9 porazek 2 remisy :D Remisy z łotwą i estonią 3 razy 0-0 :D

Gość

most choluteca

Gość

Taka ciekawostka: w 1996 r. na pewnej rzece w Hondurasie wybudowano most. Wykonali go japońscy inżynierowie, spece od tsunami itd, żeby most przetrwał huragan. Dwa lata później przetoczył się huragan 5 klasy "Mitch", zmyło po obu stronach mostu drogi, ale most stoi, wytrzymał huragan. Tylko, że huragan był tak silny, że przesunął koryto rzeki. Teraz most stoi sam, a rzeka płynie obok... XDDDDD

Gość

Raczej wejdzie Wenezuela, bo tam ostatnia kolejka już została.

Gość

A o baraże w Ameryce południowej dwie mocarne inaczej reprezentacje walczą: Wenezuela i Boliwia. XD
Chile i Peru totalnie dały dupy

DamianM

A dopiero co agent zaprzeczał :) że zostaje, walczy itp

Gość

Brugia go kupiła za 6 mln, sprzedali za 1.8 mln - duża strata ale myśle że gdyby widzieli w nim potencjał to by go nie sprzedali tak tanio, jeźli w ogóle. Widać on się nie nadaje do niczego.

Gość

Skóraś w Gent.

DamianM

Maroko widzę też awans

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.