FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

---

---
---

---

---

---

Holandia w ćwierćfinale!

28.06.2010 19:41; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło:

W poniedziałek drużyna Holandii zakwalifikował się do ćwierćfinału mundialu. W rozgrywanym spotkaniu w Durbanie, podopieczni Berta van Maarwijka ograli bez większych problemów Słowację 2-1. W piątek w 1/4 Oranje przyjdzie się zmierzyć z Brazylią lub Chile. Oba kraje Ameryki Południowej zmierzą się ze sobą dzisiejszego wieczora.

Wynik w pojedynku ze Słowakami szybko otworzył Arjen Robben a kolejne dołożył już w drugiej połowie Wesley Sneijder. Całą bramkową sytuację zapoczątkował rzutem wolnym Giovanni van Bronckhorst. Wynik meczu w doliczonym czasie gry z rzutu karnego ustalił na 2-1 Robert Vittek.

Bramki: 1:0 Arjen Robben (18), 2:0 Wesley Sneijder (84), 2:1 Robert Vittek (90+4-karny).

Holandia: Maarten Stekelenburg - Gregory van der Wiel, John Heitinga, Joris Mathijsen, Giovanni van Bronckhorst - Dirk Kuyt, Mark van Bommel, Wesley Sneijder (90+2. Ibrahim Afellay), Nigel de Jong, Arjen Robben (71. Eljero Elia) - Robin van Persie (80. Klaas-Jan Huntelaar).

Słowacja: Jan Mucha - Peter Pekarik, Martin Skrtel, Jan Durica, Radoslav Zabavnik (87. Martin Jakubko) - Vladimir Weiss, Juraj Kucka, Miroslav Stoch, Marek Hamsik (87. Marek Sapara) - Robert Vittek, Erik Jendrisek (71. Kamil Kopunek).

[feyenoord.nl]

Komentarze (0)

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

1-7 czerwiec

Oficjalnie Robin Van Persie został zwolniony z funkcji trenera Feyenoordu.

Video

TOP 10 goli w 2025-2026

ESPN przygotowało kompilację dziesięciu najładniejszych bramek zdobytych przez rotterdamski klub w minionych rozgrywkach.

Live chat

Gość

na czele fifa stoi śliski makaroniarz :D

Gość

wreszcie dobry mecz

Gość

Jeszcze dwa mecze w nocy, i dopiero się ta pierwsza kolejka skończy XD ale się to ciągnie powoli, ale żydy z FIFA zacierają ręce XD

DamianM

Meczyho

Gość

3-2

DamianM

niesamowity jest, no klasa

Gość

kejn chorwacja 2-1

DamianM

są już tytuły HIT, NIESAMOWITY TRANSFER, BOMBA TRANSFEROWA? Jak ten Amerykanin albo ktoś tam jeszcze? :) już to widze

Gość

Hahahaha. Świderski do Widzewa przechodzi.
Podobno ma zarabiać 1,5 miliona euro XDDD

DamianM

ale wtopa potęzna moim zdaniem

Gość

Rozgorzeją na nowo dyskusje czy ronaldo nie jest za stary? :D zawsze tak jest a jak strzeli to zachwycają się że w takim wieku strzela i "starzeje się jak wino" :-D

DamianM

Ja dupia, nie wygrali

DamianM

Portugalia daje popis

DamianM

ja dopiero w lipcu, no 3 tygodnie zostaly, ale to już po mundialu w sumie, zostana sparingi :D

Gość

no i stało się oglądanie do woli meczów bo urlop do pracy 06 lipca. Wydaje się że najlepszy trener z możliwych do wzięcia się trafił Feye

Gość

Rozumiem, mogli lepiej trafić. Szkoda, z drugiej strony muszą spiąć dupska od początku, zamiast grać na pół gwizdka z jakimiś amatorami ;-)

DamianM

ale taki górnik to ugotowany na miękko

DamianM

pewnie, ja pisałem na podstawie kto był np do trafienia na ileś tam ekip, a to akurat nie ten najlepszy traf

Gość

No może i tak, co nie zmienia faktu, że to Aarhus jest w zasięgu Lecha, a w ostatnim czasie polskie kluby potrafiły eliminować duńskie. Poza tym, jak chcą grać w pucharach, to przejść ich trzeba.

Gość

Oni w odróżnieniu od Polski nie żyją z miastowego żłoba. Potrafią sami wygenerować zysk, a i nie skupują przepłacanego szrotu. Wolą postawić na juniorów. Polska woli przejebać hajs na 8 rzędnych opalonych.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.