Heracles Almelo

Eredivisie
Erve Asito

Sob

03.05

18:45

PEC Zwolle

Eredivisie
De Kuip

Pią

25.04

21:00

4:0

Hugo Bueno wznowił treningi

20.09.2024 16:09; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl

Piątek dla Feyenoordu, po meczu Ligi Mistrzów z Bayerem Leverkusen, upłynął na regeneracji i przygotowaniach do następnego spotkania. Zespół pod wodzą trenera Briana Priske zmierzy się w niedzielę na własnym stadionie z NAC Breda. Hugo Bueno powrócił do treningów z drużyną, lecz nie będzie jeszcze w kadrze w ten weekend. 

Feyenoord liczy na to, że w niedzielnym meczu z NAC ponownie zazna smaku zwycięstwa, by zapomnieć o porażce z czwartkowego wieczoru. Mimo trudnej lekcji, Priske dostrzegł także pozytywne aspekty, takie jak obiecujący debiut Inbeom Hwanga, solidna gra Antoniego Milambo oraz determinacja drużyny po przerwie.

- Musimy przenieść te pozytywy na niedzielę. Jestem pewien cech tego zespołu i wierzę, że nasza gra się poprawi. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że sytuacja wymaga szybkiej poprawy, gdyż mecze są rozgrywane w krótkich odstępach czasu. Oczywiste jest, że potrzebujemy zwycięstw, które będą katalizatorem rozwoju dla tej odnowionej drużyny. 

Dzisiaj do treningów z zespołem wrócił Hugo Bueno, niemniej Hiszpan nie wystąp jeszcze w niedzielę. Stan zdrowia Barta Nieuwkoopa, który nie zagrał w Groningen i był nieobecny w czwartek, pozostaje niepewny.

Komentarze (0)

Wyniki 31. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Heerenveen

2 - 1

Almere City FC

FC Utrecht

4 - 0

Ajax Amsterdam

NEC Nijmegen

? - ?

Willem II Tilburg

Heracles Almelo

? - ?

Feyenoord Rotterdam

FC Groningen

? - ?

RKC Waalwijk

PSV Eindhoven

? - ?

Fortuna Sittard

NAC Breda

? - ?

PEC Zwolle

Go Ahead Eagles

? - ?

AZ Alkmaar

Sparta Rotterdam

? - ?

FC Twente

Zdjęcie Tygodnia

26-3 maja

Feyenoord odniósł szóste z rzędu zwycięstwo w rozgrywkach Eredivisie.

Video

Fortuna 0-2 Feyenoord

W meczu, podczas którego kibice Feyenoordu oddali hołd zmarłemu Leo Beenhakkerowi, to Jakub Moder poprowadził drużynę do zwycięstwa nad Fortuną Sittard.

Live chat

DamianM

Dlatego nie ma go w naszej koszulce, oficjalnej prezentacji itp.

Gość

aha to dobrze.

DamianM

"Dopiero latem oficjalnie przeniesie się z Enschede do Rotterdamu", żadnych podpisów teraz nie ma. Tylko ogłoszenie POROZUMIENIA. Prezentacja, podpisy po sezonie.

Gość

OK a co jak Steijn podpisze kontrakt i w weekend zerwie więzadła? dla mnie to jest nierozsądne takie podpisywanie.

DamianM

to co nie wpadło w pierwszej połowie, wpadło w drugiej

Gość

4-1 haha w 10 minut 3 gole stracili :D

DamianM

Pamietajcie, że dzisiaj wszyscy jesteśmy też kibicami Bilbao

DamianM

dobra wiadomosć dla nas

Gość

brugia 3-1 jaaa

Gość

Oba kluby nigdy nie wygrały pucharu austrii.

DamianM

come on Hartberg :)

DamianM

Wolfsberger...

Gość

Final pucharu austrii się zaczyna - Wolfsberger-Hartberg.

DamianM

no aż zabolało od patrzenia

Gość

Ale gościu spadł na nery ajajaj musiało boleć.

DamianM

Jan Bednarek ma w kontrakcie z Southampton klauzulę odstępnego, która jest teraz aktywna po spadku z ligi. Może za Hancko? :)))

Gość

No, oby milambo został, potrzebny nam równy silny skład.

DamianM

Watanabe co piłki przyciaga ja dupia, co to nie wpadło :O

DamianM

hahahah co tam sie dzieje hahah

DamianM

no i mamy pierwszy transfer. Brawo. No to Watanabe następny

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.