Club Brugge

Towarzyski
De Kuip

Sob

11.07

12:00

FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

0:6

Juventus chce skorzystać na dobrych relacjach z Feyenoordem

13.11.2024 19:57; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl

Za pięćdziesiąt dni otwiera się rynek transferowy, a w zagranicznych mediach pojawiają się pierwsze plotki. David Hancko po raz kolejny jest wymieniany jako cel transferowy jednego z czołowych europejskich klubów. La Gazzetta dello Sport łączy obrońcę Feyenoordu z przenosinami do Juventusu FC. Włoski klub zmaga się z kontuzjami w obronie i chce wzmocnić się o środkowego obrońcę.

"Juve difesa da rifare", pisze w tytule słynna różowa gazeta sportowa, co w wolnym tłumaczeniu oznacza "Obrona Juve musi zostać przebudowana". Plany klubu Serie A są podsumowane na pierwszej stronie jako "Assalto a Skriniar e Hancko", czyli "Atak na Skriniara i Hancko". Juventus FC zmaga się z dwoma kontuzjami więzadeł krzyżowych. Zarówno Gleison Bremer, jak i Juan Cabal są wyłączeni z gry na długi czas, a trener Thiago Motta złożył zarządowi życzenie dotyczące wzmocnień.

"Pozyskanie nowego obrońcy było już zaplanowane przez dyrektora technicznego Cristiano Giuntoliego, ale teraz konieczne jest pozyskanie co najmniej dwóch wzmocnień defensywnych - takie są doniesienia z Włoch. Słowacy, Milan Skriniar i David Hancko, są jasno wymieniani, przy czym obrońca Feyenoordu jest absolutnym faworytem do podpisania umowy ze względu na swoją wszechstronność. Hancko może także występować jako lewy obrońca, co jest uważane za znaczący atut.

Hancko był na celowniku Juventusu od wielu miesięcy, a planowano negocjacje z Feyenoordem na lato 2025 roku. Jednak z powodu dwóch kontuzji w drużynie, włoski klub zamierza przyspieszyć i rozpocząć rozmowy już zimą. Juventus, który niedawno wypożyczył Facundo Gonzaleza do Feyenoordu, liczy na utrzymanie dobrych relacji. Rotterdamczycy ustalili cenę wywoławczą na poziomie minimum trzydziestu milionów euro.

- Relacje między tymi dwoma klubami są pozytywne i zostały umocnione latem transferem Facundo Gonzaleza, który przeszedł z Turynu do Rotterdamu na zasadach wypożyczenia z opcją wykupu - pisze dziennikarz Filippo Cornacchia.

Komentarze (0)

Wyniki 1. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Cambuur

? - ?

Excelsior Rotterdam

NEC Nijmegen

? - ?

SC Telstar

Go Ahead Eagles

? - ?

Willem II Tilburg

PSV Eindhoven

? - ?

Fortuna Sittard

AZ Alkmaar

? - ?

ADO Den Haag

Sparta Rotterdam

? - ?

Feyenoord Rotterdam

FC Groningen

? - ?

FC Utrecht

PEC Zwolle

? - ?

Ajax Amsterdam

SC Heerenveen

? - ?

FC Twente

Zdjęcie Tygodnia

29 czerwca-5 lipca

Oficjalnie Robert Eenhoorn przejął w Feyenoordzie obowiązki dyrektora generalnego.

Video

Konferencja nowego trenera

Giovanni van Bronckhorst spotkał się z mediami, ponownie jako trener Feyenoordu Rotterdam.

Live chat

Gość

Trump jest przecież odklejony. On to traktuje jako swoją zasługę i się tym chwali wręcz. Ostatnio przecież mówił, że chce żeby jego głowę dokuć do tych czterech prezydentów w tej słynnej skale - Mount Rushmore

Gość

infantino poszedł w "america first" na 250 urodziny usa taki prezent - wzruszające.

DamianM

I oni jeszcze tweeta wrzucili o tym, ale to są asy, jawny wałek a Biały Dom tak o wrzuca i Trump też

Gość

No pisałem wcześniej - trump to załatwił bo się wygadał jak to on. Nawet w takiej sytuacji nie wie kiedy morde zamknąć. Ale sytuacja sama w sobie jest skandaliczna i bez telefony trumpa by była - ale i tak wiadomo o co chodzi.

DamianM

Ogólnie to jest taki skandal, że to się w pale nie mieści. Bo wychodzi na to, że to faktycznie Trump zadzwonił do łysego

DamianM

Nie napluje bo w takim tempie to USA finał. Ale tam będzie młyn na tym ich meczu. Ja już to widzę. Belgia już też wie, że rywalem nie piłkarze będą tylko

Gość

Ale mi się marzy, że na dekoracji ktoś nie przyjmie medalu i napluje Infantino prosto w twarz przy kamerach... Byłby moim bohaterem

Gość

No i ma rację - federacja belgijska też już wydała oświadczenie i zmiażdżyła FIFA, znaleźli 2 lub 3 punkty regulaminu, że czerwo to zawieszenie.

Gość

Rudi Garcia trener belgów podsumował fife
"Nie wiedziałem, że 5 lipca jest w FIFA jak 1 kwietnia. Wystarczy odwołanie do naszego oświadczenia. Tam jest dużo z tego, co czuję - powiedział Garcia, cytowany przez The Telegraph.

- Nie bronimy naszej reprezentacji narodowej ani federacji. Bronimy piłki nożnej, jej etyki i historii. To pierwszy raz w historii mistrzostw świata, gdy podjęto taką decyzję - podkreślił."

DamianM

No to jest fakt

Gość

Brazylia by wygrać mś musi mieć absolutnie wybitnych piłkarzy - teraz nie ma nawet 1 takiego.

DamianM

Dalej mnie jednak ciekawi, jakim cudem ten bramkarz Norwegii jest z nami łączony :D

DamianM

Brawo Norwegia

Gość

no, koniec.

Gość

7 doliczył będą grać 17 :D

DamianM

Potem płacz o rasizm ;-)

Gość

jeszcze 2-2 wyciągną :D

DamianM

Taa

Gość

ale głupi faul

Gość

oho już fawelarzom nerwy puszczają - piłką go nastrzelił

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.