AZ Alkmaar

Eredivisie
AFAS Stadion

Nie

21.09

16:45

Fortuna Sittard

Eredivisie
De Kuip

Śro

17.09

20:00

2:0

Kasanwirjo po ładnej asyście w reprezentacji Holandii: Feyenoord w przyszłym roku? Zobaczymy

15.10.2024 16:00; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl

Neraysho Kasanwirjo nie skreślił definitywnie możliwości powrotu do Feyenoordu. 22-letni obrońca, wypożyczony na ten sezon z Rotterdamu do Rangers FC, ma nadzieję na rozwój w Szkocji. Kasanwirjo był częścią holenderskiej kadry juniorów w ostatnim okresie międzynarodowym i odegrał kluczową rolę w poniedziałkowy wieczór, notując znakomitą asystę przy bramce Emanuela Emeghy.

Początkowe tygodnie Kasanwirjo w Rangers FC przebiegają pomyślnie. - Zostałem ciepło przyjęty w Szkocji. Trener jest bardzo bezpośredni, a to mi odpowiada – wyznał w wywiadzie dla VoetbalPrimeur po zwycięskim meczu ze Szwecją. - Powrót do Feyenoordu w przyszłym roku? Zobaczymy... Na razie skupiam się na zdobywaniu jak najwięcej minut na boisku i na dobrym sezonie. Potem ocenimy sytuację. 

Obecnie Kasanwirjo koncentruje się na grze w Rangers FC. Do tej pory zaliczył siedem występów, głównie jako rezerwowy. W swoim debiucie w wyjściowej jedenastce podczas meczu Ligi Europy przeciwko Malmö FF, Kasanwirjo pomógł drużynie wygrać 2-0, świetnie spisując się na boisku w Szwecji. Jeszcze nie zadebiutował w podstawowym składzie w lidze.

Komentarze (0)

Wyniki 6. kolejka

Gospodarz

Gość

Sparta Rotterdam

1 - 5

FC Twente

FC Volendam

? - ?

Excelsior Rotterdam

FC Groningen

? - ?

SC Telstar

Fortuna Sittard

? - ?

FC Utrecht

NAC Breda

? - ?

Heracles Almelo

PEC Zwolle

? - ?

Go Ahead Eagles

PSV Eindhoven

? - ?

Ajax Amsterdam

SC Heerenveen

? - ?

AZ Alkmaar

AZ Alkmaar

? - ?

Feyenoord Rotterdam

Zdjęcie Tygodnia

14-21 września

Stadionowi pokonali w zaległym meczu Fortunę Sittard 2-0 po golach Ayase Uedy i Aymena Sliti'ego.

Video

Feyenoord 2-0 Fortuna Sittard

Feyenoord pokonując Fortunę Sittard zyskał jako lider 3 punkty przewagi nad drugim PSV.

Live chat

Gość

*z nieba

Gość

Fonseca spadł Lyonowi z niego. Gra znacznie się polepszyła, zwiększona agresja i intensywność - bez piłki też dobrze presują. Problem tylko tak jak Feye ze skutecznością bo sytuacji kupa a nie ma komu strzelać. Najlepsi gracza posprzedawani. Jakiś urugwajski drewniak przyszedł z ławki Lens. Nieporozumienie.

DamianM

Byle tylko bez kontuzji jak ta Modera, że nikt nic nie wie, i tak naprawdę klub już nawet bezradny jest

Gość

Dobre jest punktowanie, gra i skuteczność już nie. Trzeba się cieszyć póki to trwa.

DamianM

Najgorsze wiecie co jest? że w końcu punkty stracimy, dużo nam się nie podoba, a fakty póki coś są faktami, początek bardzo dobry. A wiemy dobrze, że tych punktów właśnie potem brakowało z tych meczów ala Fortuna. Sparta

Gość

Najlepszy start sezonu Feye od 9 lat, najlepszy start Lyonu od 13 lat :-D Mam swój czas.

DamianM

oho Tessmann z golem, chyba o nim pisałem kiedyś

Gość

Najlepszy start Lyonu od sezonu 2012/13
2012/13 - 13/15pkt
2025/26 - 12/15pkt

Gość

Elegancko Lyon znowu wygrywa - 12 pkt na 15. Jeden z lepszych startów sezonu od dekady.

Gość

Kto wie? jak mówił van Persie - gra ten który aktualnie najlepiej gra na treningach także nie wiadomo. Widzimy też że coś w tym jest bo ostatni skład był znowu inny.

DamianM

widze Moder już znowu do Polski wrócił? Moim zdaniem, nie pogra u nas już za wiele.

Gość

1-5 - jeden gol od rekordowej wyjazdowej wygranej twente.
graafschap-twente 1-6 - 1981

Gość

Porto idzie jak walec - szykuje się 6 wygrana na 6.

Gość

1-4 twente łaaaaa

Gość

trener jak zwykle :D

DamianM

Ciekawe, kto według nich teraz zawinił. Burmistrz, pogoda, trawa? Bo przecież nie piłkarze

DamianM

Tureckie kluby ostro lecą

Gość

goztepe besiktas 3-0 - trener zaraz do zwolnienia :-)

Gość

Satriano w ataku Lyonu - zobacze co to za drewno z urugwajskiej dżungli.

DamianM

ADO i Roda do Eredivisie!

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.