---

---
---

---

---

---

PEC Zwolle

Eredivisie
MAC³PARK stadion

Nie

17.05

14:30

0:2

Kibice Feyenoordu wejdą na stadion Dinama

13.08.2019 01:12; DamianM, 1 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord.nl

Feyenoord będzie wspierany przez 140 kibiców w czwartkowym meczu wyjazdowym z Dinamo Tbilisi w trzeciej rundzie kwalifikacyjnej Ligi Europy. Poza tym stadion rywali będzie pusty. 

Dinamo zostało ukarane meczem bez kibiców za ich rasistowskie zachowanie w poprzedniej konfrontacji z Gabalą. Feyenoord rozpoczął sprzedaż biletów na mecz w Gruzji, zanim UEFA wydała wyrok.

Klub wykonał świetną robotę i kilka dni po tym poinformował, że 140 kibiców wejdzie jednak na obiekt. Zasiądą oni prawdopodobnie też w innym sektorze, niż tym przeznaczonym dla gości. Obejdzie się zatem bez strat, zaś drużyna Jaapa Stama będzie wspierana przez przyjezdnych z Rotterdamu. 

Komentarze (1)

TataAntka

I bardzo dobrze

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

24-31 maja

Robert Eenhoorn zostanie nowym dyrektorem generalnym Feyenoordu.

Video

TOP 10 goli w 2025-2026

ESPN przygotowało kompilację dziesięciu najładniejszych bramek zdobytych przez rotterdamski klub w minionych rozgrywkach.

Live chat

Gość

No ale koliduje z dobranocką bo o ile pamiętam to była ona zawsze o 19 :D

Gość

Żeby mieli 3 godziny więcej odpoczynku przed mundialem XD

Gość

A dlaczego finał Ligi Mistrzów w sobotę jest o 18:00?

Żeby nie kolidował z dobranocką? XDDD

Gość

Kryształowy Pałac - ulubiony klub każdego narkomana ;-)

Gość

nie chce się oglądać tych rozgrywek - 2 kraje wygrywają z 85 % trofeów w europie.

DamianM

anglicy po wszystko idą, jeszcze arsenal i wiso

Gość

Kryształowy Pałac już 1-0

DamianM

taa hahahah poczekajcie ze dwa dni :D

Gość

Zaraz pewnie psv się podłączy do listy.

Gość

Stoper - potrzeba stoperów.

DamianM

Lyon zainteresowany, nie OM

DamianM

ploty też ruszają już - Rogerrio Nyakossi, rzekomo Feyenoord, OM, Vfb

Gość

Ocho, pierwsze "pieszczoty" już były: XD
https://transfery.info/aktualnosci/rosna-napiecia-przed-finalem-ligi-konferencji-starcia-kibicow-crystal-palace-i-rayo-vallecano/273681

Gość

Bo to tradycyjny klub, tam w tej dzielnicy dalej wieżą w Mikołaja, kalendarzyk, i chłopcy tylko z dziewczynkami teges-szmeges... ;-P

DamianM

A to finał dziś, zaś przeoczyłem. No to hup Vallecano. Oni nawet sprzedaży biletów online nie mają :D

Gość

No i Angole wciąż mają szansę wygrać wszystkie trzy finały w Europie, też byłby wyczyn... Zwłaszcza, że tylko pół ligi wchodzi do pucharów XDDDDD

Gość

Faworytem wydaje się Crystal Palace jak dla mnie.
Z drugiej strony, Rayo - mały, biedny, waleczny klub, te przedmieścia Madrytu to by odleciały w kosmos ;-)
Ale znów jak wygra Crystal to będzie też jakaś sprawiedliwość, bo przecież ich wywaliła UEFA z Ligi Europy bezpodstawnie i przy zielonym stoliku.

Gość

*ten mnie jeszcze bardziej nie jara :D

Gość

crystal-vallecano dziś - tak jak nie jarał mnie aston villa-freiburg - tak ten mnie jeszcze mniej nie jara.
Ale na PSG-Arsenal czekam.

Gość

im mniej jedzie tym lepiej - niech odpoczną przed sezonem.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.