SC Cambuur

Towarzyski
Kooi Stadion

Sob

05.07

15:00

---

---
---

---

---

---

Klasyk dalej bez kibiców gości

16.09.2014 20:18; DamianM, 1 komentarzy, Foto @ FR12.nl / Źródło: Soccernews.nl

W nadchodzącym czasie kibice drużyny przyjezdnej nie będą brali udziału w spotkaniach Feyenoordu i Ajaksu określanych mianem De Klassieker. Takowa decyzja utrzymuje się już od pięciu lat, ale po konsultacji między burmistrzami Rotterdamu i Amsterdamu postanowiono ten 'wyrok' przedłużyć na czas nieokreślony. 

Już po tegorocznym finale Pucharu Holandii, gdy Ajax mierzył się z PEC Zwole, a kibole ze stolicy zdemolowali stadion, zdecydowano, że mają oni zakaz wstępu na rotterdamski obiekt przez następne trzy lata. 

Dzisiejsza decyzja dotyczy też Feyenoordu, bowiem oznacza ona, że także kibice Portowców dalej nie będą mogli pojawić się na Amsterdam Arenie. Nie wiadomo, kiedy strony wrócą do rozmów o przywróceniu możliwości uczestnictwa kibiców gości w Klasykach. 

- Może być dłużej lub krócej niż trzy lata, ale przynajmniej nie w tym sezonie. Obie strony są zgodne, że jest jeszcze na to za wcześnie - poinformowano. 

Komentarze (1)

KamilNL

Ogólnie kibice Feyenoordu mają zakaz ? czy jeśli kupie bilet na mecz i np nie bede ubrany w koszulke Feye tylko normalnie i jade do Amsterdamu na mecz to mnie wpuszczą ?

Wyniki 0. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Cambuur

? - ?

Feyenoord Rotterdam

Feyenoord Rotterdam

? - ?

Royale Union Saint-Gilloise

Feyenoord Rotterdam

? - ?

KAA Gent

Feyenoord Rotterdam

? - ?

VfL Wolfsburg

Zdjęcie Tygodnia

Koniec sezonu

W oczekiwaniu na sezon 2025-2026.

Video

Koniec sezonu

W oczekiwaniu na sezon 2025-2026.

Live chat

DamianM

Noo, coś mi mignęło czystki nowych bossów ;)

Gość

Rangers kupili w zeszłe lato Pröppera z Twente za 1,5 miliona £, teraz on odchodzi za 1 milion £ do... Twente XDDD

Gość

Drugi Bellingham idzie śladami brata - do BVB.

Gość

Spodziewałem się tego bo tam źle się działo chyba 3 lub 4 miejsce gdy odszedł.

DamianM

Po drodze wiele klubów, a na koniec: Sparta prowadzi rozmowy na temat powrotu Briana Priske. Duński trener ma się pojawić osobiście w Pradze, gdzie prowadzi negocjacje z zarządem klubu

Gość

A my się Bijlowa czepiamy... XDDD

Gość

Scott Carson po 6 latach opuszcza City.
Zagrał tam w tym czasie całe 108 minut, zdobył 11 trofeów, czyli średnio jedno trofeum co 9,8 minuty XDDD
Zarobił kilka milionów funtów

DamianM

Mnóstwo. Jak Thuram. To samo

Gość

No ten Adeyemi tam ładnie partaczył sytuacje - taki niemiecki ueda.

DamianM

A Niemcy do przerwy to że 3-0 powinni prowadzić

Gość

A turniej w Szwabistanie

Gość

4 drużyny w final four i będą na 4 miejscu

Gość

Nie ma ostatniego miejsca :D

Gość

Niemcy w pipę do przerwy. Dobrze.
Oby na turnieju u siebie ostatnie miejsce zajęli

Gość

Jak Hartman tam pójdzie na początku kariery to utraci u mnie całkowicie szacunek. Hancko ok, ma rodzine ma około 30stki - spoko. Ale nie Hartman.

DamianM

Hernandez nie dogadał się z al hilal. Rzekomo teraz idą po alternatywy, m.in Hartmana, no ciekawe

Gość

Z Leuven ma do lipca 2025, z Feye miał 3 lata umowę razem z sebaouim -czyli mają jeszcze po roku.

Gość

Tsoungui ma chyba umowę tylko do końca czerwca z tego co pamiętam. Do 2025 miał.

Gość

Nie zabardzo mnie on obchodzi - czekam na omunikat "ivanusec odchodzi(na stałe)". Co ten agent ma do powiedzenia to nie istotne. Byle balastu się pozbyć.

DamianM

Wywołaliśmy Ivanušeca. Zaraz dodam wywiad z jego agentem

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.