Koeman o powołaniu Van Bastena: To jest dobre dla holenderskiego futbolu
14.02.2012 13:47; Norbi, 0 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło: SoccerNews.nlRonald Koeman jest zadowolony, że Marco van Basten został mianowany trenerem SC Heerenveen. Szkoleniowiec Feyenoordu grał razem z Van Bastenem w Ajaxie i reprezentacji Holandii. Obydwoje zdobywali, także mistrzostwo Europy w 1988 grając w Oranje.
- Wiedziałem, że Marco chciał wrócić na boisko - powiedział Koeman dla Voetbal International. - Oczywiście mógł objąć inny klub niż ten z górnej półki, mógł także rozpocząć pracę w Vitesse.
Były obrońca rozumie wybór Van Bastena. - Rozumiem Marco, ponieważ SC Heerenveen to spokojny klub.
- To jest dobre dla holenderskiego futbolu, ze ktoś taki jak Marco van Basten jest z powrotem - stwierdził Koeman. Van Basten rozpocznie kolejny sezon ligowy jako trener klubu z Fryzji. Ronald Koeman z kolei aktualnie obejmuje stery w Feyenoordzie, a jego drużyna zajmuje obecnie czwarte miejsce w Eredivisie.
Komentarze (0)