NEC Nijmegen

Eredivisie
De Kuip

Nie

23.11

14:30

Go Ahead Eagles

Eredivisie
De Adelaarshorst

Nie

09.11

20:00

2:1

Kolejne wypowiedzi przed finałem

21.04.2018 23:05; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: media

Poniżej mamy dla Was zestawienie kilku krótkich wypowiedzi znanych osobowości przed finałem Pucharu Holandii. 

ROBIN VAN PERSIE: To byłoby coś wyjątkowego, gdybym wygrał z Feyenoordem trofeum w sezonie, gdy wróciłem. Ponadto to setny finał. Puchar po raz pierwszy będzie złoty. Uważam, że to fajne szczegóły. Ale AZ gra bardzo dobrze i w ich stylu jest filozofia. Kto jest faworytem? Trudno z góry powiedzieć. Niektórzy mówią, że AZ, bo są wyżej od nas w tabeli...

DIRK KUYT: Będzie wspaniale, jeżeli Feyenoord zdobędzie czwarte trofeum na przestrzeni trzech sezonów. Pracowaliśmy na to w ostatnich latach: uczynić z Feyenoordu klub, który rok w rok gra o trofea. 

NICOLAI JORGENSEN: W futbolu nic tak naprawdę nie wystarczy. W zeszłym sezonie zostaliśmy mistrzem, wszyscy byli dumni. Zauważyłem, jak duże było to dla Rotterdamu. W tym roku byliśmy zbyt zmienni. Ale jeśli nadal możesz wygrać puchar, a w lidze wykazujesz poprawę, którą prezentujemy w ciągu ostatnich kilku tygodni, daje to pewność na nadchodzący rok. Następny sezon będzie bardzo ekscytujący. 

JAN BOSKAP: Jeśli Feyenoord od początku wywrze na AZ presję, będzie dobrze. Jeśli dadzą im miejsce do gry, będzie bardzo trudno. Feyenoord przez pierwsze dziesięć minut musi zakomunikować rywalom, że nie mają na co liczyć i że trofeum zostanie w Rotterdamie. 

WILLEM VAN HANEGEM: Feyenoord wygra w finale, ale to nie poprawi tego sezonu, bo ten był po prostu słaby. Kiepski. 

ELJERO ELIA: Mówię Wam, Feyenoord w finale zje AZ.

Komentarze (0)

Wyniki 13. kolejka

Gospodarz

Gość

NAC Breda

? - ?

PSV Eindhoven

Ajax Amsterdam

? - ?

Excelsior Rotterdam

FC Volendam

? - ?

FC Twente

Heracles Almelo

? - ?

Go Ahead Eagles

Sparta Rotterdam

? - ?

Fortuna Sittard

SC Heerenveen

? - ?

AZ Alkmaar

Feyenoord Rotterdam

? - ?

NEC Nijmegen

SC Telstar

? - ?

FC Utrecht

FC Groningen

? - ?

PEC Zwolle

Zdjęcie Tygodnia

9-23 listopada

Feyenoord poniósł bolesną porażkę w Deventer. Zespół prowadzony przez Robina van Persiego nie potrafił znaleźć sposobu na dobrze zorganizowane Go Ahead Eagles.

Video

Go Ahead Eagles 2-1 Feyenoord

Feyenoord ponownie potknął się w lidze. Zespół z Rotterdamu w Deventer ani przez chwilę nie potrafił narzucić swojego rytmu i ostatecznie przegrał 2:1 z Go Ahead Eagles.

Live chat

Gość

Palmeiras już się powoli wypisało z walki o mistrza Brazylii

Gość

Były w brazylii mistrzostwa to podobna strefa czasowa.
polska - 15:16
rio - 11:16
nowy jork - 9:15
los angeles - 6:15

Gość

godziny meczów pewnie będą w okolicy południa.

DamianM

Oho młody Buffon co zaś nastrzelał

Gość

Rekord oficjalny w meczu międzypaństwowym jest Australia-Samoa Amerykańskie 31-0
XDDDDD

Gość

Pewnie tak, bo oglądalność największą zawsze mają w Europie

DamianM

GRUPY patrze, Szeszele, 2 gole zdobyte, 53 stracone :O

DamianM

Ciekawe czy godziny meczów na MŚ będa w miare normalne dla nas

Gość

Jutro o 13:00 polskiego czasu losowanie baraży w Europie i tych interkontynentalnych, a już 5 grudnia losowanie grup mundialu

Gość

Drastyczne obniżenie poziomu. Byle kto może awansować, jeszcze do tego tradycyjnie miejsca w barażach za ligę narodów, koszyki, rozstawienia, uje-muje. Chodzi tylko o kasę. Weźcie sobie teraz wyobraźcie fazę pucharową do której wejdą 32 drużyny, tyle co normalnie na mundialu było w sumie.

DamianM

i to jest z jedne jstrony zajebiste, wiadomo, rozszerzyli, ale no, super sprawa dla tych krajów to jest

Gość

Kostaryka i Honduras bez awansu, nawet do baraży XDDD a takie łatwe się wydawały eliminacje bez faworytów. Honduras miałby baraże, ale Surinam uratował samobój Gwatemali w doliczonym czasie XDDD

Gość

Austria tak samo chyba jak Szkocja i Norwegia.
Ostatni raz na mundialu w 1998 roku byli we Francji.

Gość

Ten turniej stał się jakąś kolonią dla biednych :-D haiti :D curacao :D fifa to obrzydliwa organizacja. Były 32 drużyny to nie, trzeba było powiększyć. Brzydzą mnie ci ludzie.

DamianM

Surinam zagra z Boliwią albo Nową Kaledonią

DamianM

ale ten gol McTomminaya top. Teraz widzą Haiti też na MŚ jaja

Gość

Teraz patrze ten skrót szkocja-dania i Hjulmand ze sportingu w pojedynke załatwił szkocji mś swoimi indywidualnymi błędami.

DamianM

Wielki Dick Advocaat. Co chłop ma zdrowie i na starość wprowadził ich na MŚ. Hit. Szacun.

DamianM

Curacao na MŚ woow

Gość

szkocja jak norwegia, pierwszy awans na mś po 28 latach.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.