14.04

14:30

0:1

Kompromitacja Słowacji

28.03.2021 11:24; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR-Fans.nl

Róbert Boženík ponownie nie przyczynił się do zwycięstwa reprezentacji Słowacji. A ta się skompromitowała, ponieważ tylko zremisowała z Maltą 2-2. A mogło być jeszcze gorzej, bowiem Słowacy w pewnym momencie przegrywali już 0-2. Napastnik Feyenoordu wszedł na boisko wraz z rozpoczęciem drugiej połowy. I w ciągu dziesięciu minut Słowacja doprowadziła do remisu. Ale tylko na tyle było ich ostatecznie stać. Boženík mógł strzelić gola, ale jego piłka została wybita z linii bramkowej.

Uroš Spajić cały mecz Serbii z Portugalią przesiedział na ławce. Mecz zakończył się remisem 2-2. Orkun Kökçü również spędził cały pojedynek na ławce, kiedy Turcja mierzyła się z Norwegią. Turcy pokonali Holandię na początku tego tygodnia, a teraz pewnie ograli Norwegów 0-3.