NEC Nijmegen

Eredivisie
Goffertstadion

Nie

12.04

14:30

FC Volendam

Eredivisie
Kras Stadion

Nie

05.04

14:30

0:0

Komunikat klubu: Feyenoord porozumiał się z dwoma młodzieżowcami

17.03.2023 18:29; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord.nl

Feyenoord Rotterdam poinformował, że porozumiał się z Kelvinem Neijenhuisem, jak i Ayoubem Ouarghim i obaj młodzieżowcy niedługo podpiszą trzyletnie kontrakty z klubem. 

Neijenhuis akademię Feyenoordu zasilił w 2015 roku, przychodząc z MZC'11, klubu z rodzinnego miasta. Obecnie gra w drużynie do lat 16 prowadzonej przez trenerów Briana Pinasa i Robina van Persieego. Ten bramkostrzelny napastnik ma już występy w drużynie U-17 i jest reprezentantem Holandii do lat 15. 

Podobnie jak Neijenhuis, Ouarghi również gra w Feyenoordzie U16 w tym sezonie. Na Varkenoord występuje od sezonu 2016-2017. Wcześniej grał w piłkę nożną w amatorskim klubie Zeeburgia. Ouarghi zadebiutował również w Feyenoordzie do lat 17, a także jest częścią reprezentacji U-15. 

Komentarze (0)

Wyniki 30. kolejka

Gospodarz

Gość

FC Twente

2 - 1

FC Volendam

FC Utrecht

? - ?

SC Telstar

Sparta Rotterdam

? - ?

PSV Eindhoven

FC Groningen

? - ?

Go Ahead Eagles

Heracles Almelo

? - ?

Ajax Amsterdam

Fortuna Sittard

? - ?

NAC Breda

NEC Nijmegen

? - ?

Feyenoord Rotterdam

PEC Zwolle

? - ?

Excelsior Rotterdam

AZ Alkmaar

? - ?

SC Heerenveen

Zdjęcie Tygodnia

5-12 kwietnia

Niemoc Feyenoordu trwa. Drużyna z Rotterdamu po raz kolejny zaprezentowała się bardzo słabo, nie potrafiąc wywieźć kompletu punktów z terenu piętnastej ekipy Eredivisie.

Video

FC Volendam 0-0 Feyenoord

Krytyka pod adresem Feyenoordu oraz trenera Robina van Persiego narasta już od dłuższego czasu, a remis z FC Volendam tylko ją spotęgował.

Live chat

DamianM

plus wszyscy wypożyczeni poza Slorym/Plugiem/Zechielem. Reszty az tak bym nie tykał, bo az taka rewolucja jest niemozliwa, tym bardziej, ze nie ma kto jej zrobic i tak

Gość

Moder, Hwang, Nieuwkoop, Trauner, St.Juste muszą odejść bo nie są zdrowi do profesjonalej piłki i wysiłku fizycznego. Oni nonstop są kontuzjowani.

DamianM

Oczywiście kontrowersja z karnym była ;)

Gość

Real wtopił remis u siebie z Grenadą i powoli tytuł bye bye XDDD

DamianM

Wiadomo, kwestia gustu ale te wszystkie herby nowe to jest kryminał.

DamianM

Kryminał ten herb.

Gość

Jakie guano taki herb!!!

Na podobną modłę zmieniony jak herb Interu

Gość

Marsylia zmieniła herb na taki :D ale kaszana
https://en.wikipedia.org/wiki/Olympique_de_Marseille#/media/File:OM_2026_logo.svg

DamianM

pięknie ta tabela wygląda terazz w Holandii. FC Twente i NEC w gazie, ale by było, jakby mas wyprzedzili.

DamianM

kupe lat temu chyba musiało tak być ostatni raz, ja z ostatnich lat, nie wiem, dla przykładu ostatnie 10-15 lat nie pamietam, żeby byli tak nisko

Gość

Na ten moment Tottenham już w strefie spadkowej XDDD

Ale by były jaja jakby spadli XDDDDD

DamianM

Twente własnie zbliża się na 1 punkt już, TEŻ.

DamianM

5 miejsce piękni by podsumowało tego mitomana

Gość

U nas zawsze coś szwankuje a to to, a to tamto, a to sramto. A trenerzyna ciągle dumny.

Gość

Ja podtrzymuje mój typ - skończymy na 5 miejscu - za psv, ajaxem, nec i twente. Te drużyny potrafią ZDECYDOWANIE wygrać mecz i nie mają plag kontuzji - my nie.

DamianM

Twente już prowadzi, Ojjj będzie wesoło wesoło jak przegramy i my

Gość

No na początku ten Biereth walił gola za golem.

DamianM

ten ich Mika Biereth to ładnie się zaciął. Taki hype na niego już był, a tu nic, dwa gole teraz

DamianM

hahah, a zobaczcie Monaco co w pysk dostaje

Gość

śląska jak się ogarnął - oby nie kosztem kapibar :D

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.