Były zawodnik Feyenoordu Terence Kongolo już niedługo może znów występować na holenderskich boiskach. Jak informuje Sky Sports, Fulham prowadzi negocjacje z FC Groningen.
Kongolo do Dumy Północy miałby przenieść się na zasadzie wypożyczenia.
---
---
Były zawodnik Feyenoordu Terence Kongolo już niedługo może znów występować na holenderskich boiskach. Jak informuje Sky Sports, Fulham prowadzi negocjacje z FC Groningen.
Kongolo do Dumy Północy miałby przenieść się na zasadzie wypożyczenia.
SC Cambuur
? - ?Excelsior Rotterdam
NEC Nijmegen
? - ?SC Telstar
Go Ahead Eagles
? - ?Willem II Tilburg
PSV Eindhoven
? - ?Fortuna Sittard
AZ Alkmaar
? - ?ADO Den Haag
Sparta Rotterdam
? - ?Feyenoord Rotterdam
Oficjalnie Giovanni van Bronckhorst został nowym trenerem Feyenoordu.
Komentarze (0)