Heracles Almelo

Eredivisie
Erve Asito

Sob

03.05

18:45

PEC Zwolle

Eredivisie
De Kuip

Pią

25.04

21:00

4:0

Krabbendam: Te Kloese nie będzie dalej pełnił podwójnej roli

04.09.2024 18:25; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ feyenoord.com / Źródło: soccernews.nl

Dennis te Kloese nie będzie kontynuował swojej podwójnej roli w Feyenoordzie. Dziennikarz Martijn Krabbendam donosi, że praca Te Kloese będzie poddana ocenie. Jako dyrektor piłkarski, zajmuje on stanowisko zarówno dyrektora generalnego, jak i technicznego w klubie z Rotterdamu. Feyenoord planuje wprowadzić w tej kwestii zmiany.

- Robił to już w zeszłym roku. Ale wtedy był trener (Arne Slot, red.), który miał sporą kontrolę. Teraz ma trenera (Briana Priske, red.), któremu powinien pomagać. I właśnie to uczynił. Nie uważam, by okno transferowe Feyenoordu było całkowitą porażką - rozpoczyna Krabbendam w ESPN Voetbalpraat, omawiając podwójną rolę Te Kloese. 

Krabbendam dochodzi jednak do wniosku, że Te Kloese nie może już pełnić obu funkcji. - To po prostu nie jest wykonalne, nie możesz tego robić na boku - mówi o roli dyrektora technicznego. Krabbendam spodziewa się zmian. - Z pewnością to ocenią, szczególnie po tym oknie transferowym.

Dziennikarz sportowy przewiduje, że Te Kloese 'w głębi serca' pragnie pozostać dyrektorem technicznym. - W takim razie potrzebny będzie dyrektor generalny – zauważa Krabbendam. Jako potencjalnego kandydata wymienia się Roberta Eenhoorna, lecz jego przejście z AZ wydaje się obecnie mało prawdopodobne.

- Nie wydaje mi się, aby to był teraz Robert Eenhoorn, szczególnie po wszystkich tych wydarzeniach. Jednak sądzę, że nadejdzie moment, kiedy Eenhoorn dołączy do Feyenoordu.

Komentarze (0)

Wyniki 31. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Heerenveen

2 - 1

Almere City FC

FC Utrecht

4 - 0

Ajax Amsterdam

NEC Nijmegen

? - ?

Willem II Tilburg

Heracles Almelo

? - ?

Feyenoord Rotterdam

FC Groningen

? - ?

RKC Waalwijk

PSV Eindhoven

? - ?

Fortuna Sittard

NAC Breda

? - ?

PEC Zwolle

Go Ahead Eagles

? - ?

AZ Alkmaar

Sparta Rotterdam

? - ?

FC Twente

Zdjęcie Tygodnia

26-3 maja

Feyenoord odniósł szóste z rzędu zwycięstwo w rozgrywkach Eredivisie.

Video

Fortuna 0-2 Feyenoord

W meczu, podczas którego kibice Feyenoordu oddali hołd zmarłemu Leo Beenhakkerowi, to Jakub Moder poprowadził drużynę do zwycięstwa nad Fortuną Sittard.

Live chat

PioterNykt

Koszlka idzie niedługo stanę się oficjalnym fanem Feyenoord ale już się nie mogę doczekać

Gość

Kojarzy ktoś taką akcję pokręconą z bramkarzem?
I się dziwić, że to HSV nie chce awansować, jak ta 2.Bundesliga serwuje takie atrakcje: ;-DDD
https://www.facebook.com/reel/23989171327335627/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v

Gość

No, i to z Vancouver Whitecaps XD

DamianM

Jajami ;)

Gość

inter jajami mesia tez odpadł. Solidarnie z Ronaldo.

Gość

kawasaki nie przegonisz.

Gość

Al Nassr-ał z wielkim Krystkiem Ronaldem odpadła w półfinale azjatyckiej Ligi Mistrzów, 2-3 z Kawasaki Frontale

Gość

Historia ma to do siebie, że zawsze można napisać nową ;-)

Gość

za bielsy

Gość

Przemawia za nimi też historia - już eliminowali united za tego argentyńskiego trenera. Zapomniałem jakmutam.

Gość

Jedyne co przemawia za Bilbao to fakt, że finał jest na ich stadionie. Grać finał u siebie, to dopiero historia

DamianM

Oby jutro Bilbao tak ze trzy strzeliło i będzie top

Gość

Barca po sezonie koniecznie potrzebuje Bijlowa.

Promocja - 20 baniek ;-)

Gość

Wojciech Wellenreuther ;-DDD

Gość

Inter 3 strzały na bramkę, 3 gole.

Timon Szczęsny na posterunku. XDDD

Gość

swojak :D

DamianM

ale urwał

Gość

booom :D 3-3

DamianM

wow

Gość

Znowu stały fragment :D no mówie albo konterka, albo wrzuta - barca nie umie bronić w takiej sytuacji.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.