Fortuna Sittard

Eredivisie
Fortuna Sittard Stadion

Nie

03.05

14:30

FC Groningen

Eredivisie
De Kuip

Sob

25.04

16:30

3:1

Krytyczny Boussaboun: To niegodne Feyenoordu

24.08.2019 11:40; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR-Fans.nl

Feyenoorder Ali Boussaboun był gościem w programie FC Rijnmond emitowanym na łamach RTV Rijnmond. Były zawodnik wraz z Bartem Nollesem, Dennisem van Eerselem i Geertem den Oudenem omawiali przede wszystkim zwycięstwo nad Hapoelem Beer Szewa. 

Wszyscy pozytywnie oceniali zwycięstwo i ogólnie grę Feyenoordu, ale Boussaboun zna jeden problem, z którym Feyenoord musi sobie poradzić, a mianowicie szerokość składu. 

- Byłem na meczu Feyenoord-FC Utrecht i miałem obok siebie kartki ze składami. Wtedy pomyślałem, że rywal ma lepszą ławkę i lepszą kadrę. To jest niegodne Feyenoordu - uważa Boussaboun.

Niemniej ex-napastnik jest entuzjastycznie nastawiony do wielu graczy z Feyenoordu, a w szczególności do nowego środkowego obrońcy Edgara Ié. - Jest szybki, niefrasobliwy i dobrze wygląda z piłką przy nodze - podsumował. 

Komentarze (0)

Wyniki 31. kolejka

Gospodarz

Gość

SC Telstar

4 - 1

Sparta Rotterdam

Go Ahead Eagles

0 - 0

AZ Alkmaar

PSV Eindhoven

6 - 1

PEC Zwolle

Feyenoord Rotterdam

3 - 1

FC Groningen

SC Heerenveen

2 - 1

Fortuna Sittard

NAC Breda

0 - 2

Ajax Amsterdam

FC Twente

1 - 1

NEC Nijmegen

Excelsior Rotterdam

5 - 0

FC Utrecht

Heracles Almelo

0 - 2

FC Volendam

Zdjęcie Tygodnia

26-3 maja

Po tygodniach rozczarowujących występów Feyenoord Rotterdam w końcu dał swoim kibicom powody do optymizmu.

Video

Feyenoord 3-1 FC Groningen

Feyenoord dość pewnie pokonał FC Groningen 3-1.

Live chat

Gość

Sporting zremisował na stadionie ostatnich w tabeli i praktycznie przegrał wicemistrzostwo.
Porto mistrz praktycznie

DamianM

On sam za nic w świecie nie odejdzie sam.

Gość

Teraz pewnie trener pęka z dumy i zapomnijcie żeby dobrowolnie odszedł po sezonie

DamianM

https://x.com/i/status/2048478374239031649 zobaczcie ten filmik. Chyba 2 liga hiszpańska, z tego co widzę. Co za typ

DamianM

Przecież jak Fenerbahçe byłoby poza TOP2 to narodowa afera będzie

Gość

Galatasaray prawie mistrzem. Teraz mają trudny wyjazd, potem dwa łatwe mecze. Fenerbahce może nawet drugie miejsce stracić xd

Gość

Ederson, bramkarz Fenerbahce dwa razy żółta kartka za niesportowe zachowanie XDDD hit

Gość

3-0 to będą płakać :D

DamianM

Fener czerwona, zatem zaraz będzie atak z ich strony. Niesamowici są

DamianM

Luźny wpis Galatasaray : Pomimo tych sędziów prowadzimy 1:0. Widzimy, co robicie, jakie macie plany, jakie zło w was siedzi. Ten system nie będzie tak dalej funkcjonował. Jesteśmy tutaj, nie damy się uciszyć! W końcu dobro zwycięży! Oni są chorzy na punkcie tych wpisów o sędziach :D

Gość

Dinamo Zagrzeb wraca na tron.

Gość

i mają ciężkie mecze :
wyjazdy - celta, villarreal
dom - sociedad, espanyol, real

Gość

Sevilla 17 porażka i już strefa spadkowa najs :D

Gość

Nawet nie mają średnio 2 gole na mecz.

Gość

Celtic coś mało strzela goli.

Gość

Liczą się bramki: Hearts+31, Celtic +26, Rangers +34

Gość

Jeszcze 4 kolejki:
Hearts 73 - Rangers D, Motherwell W, Falkirk D, Celtic W
Celtic 70 - Hibs W, Rangers D, Motherwell W, Hearts D
Rangers 69 - Hearts W, Celtic W, Hibs D, Falkirk W

DamianM

ile w ogóle meczów tam w Szkocji zostało? Mają 3 punkty przewagi, więc jeden mecz teoretycznie zapasu

Gość

Nie wyjdą na 2 połowę :D

Gość

Hearts ma do tego najkorzystniejszy terminarz.
Skubańce mogą to zrobić! Jakby nie trzy fatalne wyjazdy pod koniec sezonu (0-1 St. Mirren, 0-1 Kilmarnock, 2-2 Livingston), to już by praktycznie mieli mistrza. Ponad 40 lat tam nikt poza Old Firm tytułu nie zdobył...

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.