Zakończyła się w końcu tegoroczna saga transferowa Dirka Kuyta. Holender łączony swego czasu z Feyenoordem podpisał dzisiaj trzyletni kontrakt z Fenerbahce Stambuł. Turecki gigant zapłacił za byłego już piłkarza Liverpoolu okrągły milion Euro.
Kuyt przybył do Liverpoolu w 2006 roku za 9 milionów funtów, dla The Reds rozegrał 275 spotkań, strzelił w nich 71 goli.
Komentarze (8)
Norbi
Właśnie miałem o tym wspomnieć Maszol, że tu mi śmierdzi powiązanie z Pierrem, który tam grał. No cóż wybrał tak niech pokaże swoje odrodzenie tam jak tak zapowiadał wysoki poziom. Ale jakoś mu te żółte paski w koszulce pasują do blond włosów.
DamianM
Kończą się powoli kolejne sagi. Bądźmy poważni, mieliśmy nadzieję, ale ostatecznie nic z tego i Van Geel z resztą szukają dalej. Podobno Van Hoojdonk polecił mu Fener. Wybrał jak chciał, wiem jedno: w Feyenoordzie jako emeryta nie chcę już go widzieć. Swoje zrobił, ale to minęło.
Eli
Nie mogę się doczekać wywiadu i wypocin o Fener jakie to nie jest klub i w ogóle. Powodzenia Dirk.
Obiektywny
I się skończyło, mówiłem, że skończy się na spekulacjach. Na nim świat się przecież Panowie i Panie nie kończy.
elos 16
I mamy koniec tej historii, szczerze ciągle wierzyłam że jednak trafi do (F), teraz niechceń go widzieć nawet na trybunach. A takiego to oddanego Feyenordera z siebie robił.
FlatroN
Lool...powodzenia, do Feyenoordu już nie będzie miał po co wracać. Tylko jako kibic. Adios...
furtok13
Dirk i to jest najwyższy poziom chyba za dużo zioła walisz
Za 3 lata to se kup karnet
Jakub
Nasuwają mi się trzy kwestie w tym momencie:
Pierwsza: skusiła go turecka kasa.
Druga: Pisałem już to w Shoutboxie, bardzo ale to bardzo chcę trafić teraz na Fenerbahce i wyeliminować ten zespól, niech Dirk pozna tak upragniony "wysoki poziom."
Trzeci: Podpisując trzyletni kontrakt z Turkami, sprawił, że jego powrót do Feye, ze względu na jego wiek nie będzie miał sensu, cóż miał szansę być legendą, tak został tylko byłym graczem Feye.