ADO Den Haag

Eredivisie
De Kuip

Nie

30.08

14:30

SC Cambuur

Eredivisie
Kooi Stadion

Nie

23.08

16:45

2:5

Losada: To klub, który pozwoli mu wznieść się na wyższy poziom

27.02.2025 17:01; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl

Feyenoord już teraz spogląda w przyszłość i planuje kolejne ruchy kadrowe. Wraz z powołaniem obecnego sztabu rozpoczęły się przygotowania do nowego sezonu, a jednym z kluczowych aspektów tych działań jest ocena zawodników przebywających na wypożyczeniach. Jednym z piłkarzy, którzy mogą otrzymać realną szansę na zaistnienie w drużynie z Rotterdamu, jest Ilias Sebaoui. Jeśli decyzja należałaby do Hernána Losady, utalentowany skrzydłowy dostałby możliwość sprawdzenia się podczas letnich przygotowań zespołu.

Losada, który miał okazję pracować z Sebaouim w przeszłości, nie kryje uznania dla jego talentu i podejścia do treningów. – Zawsze wykazywał ogromną chęć do nauki. Zadawał pytania, aktywnie szukał informacji zwrotnych i nieustannie dążył do poprawy swoich umiejętności – powiedział były trener zawodnika w rozmowie z De Gazet van Antwerpen. – Technicznie był bardzo dobrze wyszkolony, a fizycznie gotowy na krok do pierwszej drużyny.

Losada podkreśla, że rozwój piłkarza to nie tylko kwestia talentu, ale również odpowiedniego nastawienia. – Fantastycznie jest obserwować, jak bardzo się rozwinął. Miał naturalne zdolności, ale kluczowa była jego mentalność. Trenował dodatkowo, wykazywał ogromne zaangażowanie i stale dążył do doskonalenia. To tylko kwestia czasu, zanim na stałe przebije się do pierwszego składu. Odpowiednie wskazówki i właściwe prowadzenie mogą pomóc takim zawodnikom jak Sebaoui zrobić kolejny krok – coś, czego w ostatnich latach nie zawsze udawało się efektywnie wykorzystać.

23-letni Sebaoui w barwach Heerenveen rozegrał w tym sezonie 24 mecze, zdobywając dwa gole, choć wciąż czeka na swoją pierwszą asystę. Jego statystyki nie rzucają na kolana, ale Losada jest przekonany, że skrzydłowy ma potencjał, by poradzić sobie na wyższym poziomie. – Eredivisie to świetne rozgrywki dla młodych zawodników. Pobyt w Heerenveen dał mu możliwość nauki i rozwoju, ale jeśli ma zrobić kolejny krok, Feyenoord jest idealnym miejscem. To klub, który pozwoli mu wznieść się na wyższy poziom – podsumował szkoleniowiec.

Komentarze (0)

Wyniki 3. kolejka

Gospodarz

Gość

Fortuna Sittard

0 - 2

AZ Alkmaar

Sparta Rotterdam

3 - 3

FC Utrecht

NEC Nijmegen

? - ?

Excelsior Rotterdam

SC Heerenveen

0 - 2

PEC Zwolle

Go Ahead Eagles

3 - 1

ADO Den Haag

PSV Eindhoven

5 - 1

FC Groningen

SC Cambuur

2 - 5

Feyenoord Rotterdam

FC Twente

? - ?

SC Telstar

Ajax Amsterdam

? - ?

Willem II Tilburg

Zdjęcie Tygodnia

23-30 sierpnia

Na papierze wszystko wyglądało niemal idealnie. Feyenoord pokonał beniaminka SC Cambuur 5:2/

Video

SC Cambuur 2-5 Feyenoord

Choć Feyenoord odniósł w niedzielę zwycięstwo 5:2 nad SC Cambuur, najważniejsze wydarzenia tego spotkania rozegrały się poza boiskiem.

Live chat

DamianM

Aaa to o to chodzi

Gość

on odszedł z Feye za darmo - wcześniej grał w akademii Lyonu.

DamianM

Emerson Vanga

DamianM

Tu też coś Lyon i Feyenoord https://x.com/abolapt/status/2091983007825473630

Gość

Na celowniku Lyonu - van brederode wychowanek az obecnie mechelen - dobre liczby miał - pewnie może zastąpić malicka fofane który moze do romy iść. Dziwne że Rigaux się nie zainteresował tym van Brederode - do nas jak ulał na lewe skrzydło.
Ponad to Lyon sie interesuje Petare Staniciem z Ludogorca który pewnie zastąpi czecha gdy ten odejdzie.

Gość

Dobry tam napadzior jest - już 6 goli ma - 3 ostatnie mecze po 2 strzelił - Jean-Paul N'djoli

Gość

j.utrecht-heracles 1-6 a nie ma nawet godziny gry.

DamianM

Odrzucili 20 wycenili go na minimum 30

Gość

Sprzedalibyście Zechiela za 35? Ja tak.

DamianM

Badania medyczne przeprowadzone tego ranka potwierdziły, że to jedynie stłuczenie. także chyba luz

Gość

Podobno nic poważnego - może stłuczenie.

DamianM

on de jonga juz dogania

Gość

Ten Gavi 1 mecz sezonu już kontuzja - sądząc po płaczu i tym że mówią że się trzymał za kolano to może być źle. Jeden z głównych kandydatów do pechowca sezonu.

Gość

Ja mam nadzieje że Lyon awansuje i Lyon z Feye :D Oba moje kluby ulubione.

DamianM

#gość nieeeeeeeee, daj człowiekowi coś zobaczyc w rzyciu, nie wiaodmo kiedy zagramy w LM potem, więc chociaż, żeby wspomnienia były, ale nie z baku, panieee, nie ma opcji. Wyczaruj mi celtic na wyjeździe i juz bedzie top

DamianM

barca lekko

Gość

0-5 barca

Gość

Albo Sabah i będziemy dymać do Baku ;-P

Gość

Albo Real ;-)

DamianM

mecz meczowi nie równy co pokazała poprzednia LM, to tak akurat nie działa, że na 100% po 10-0, mnóstwo przykładów można podawac, nawet juz nie naszych. Ja licze na celtic/angielskie i coś 'nowego' z kim tak nie gralismy jeszcze

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.