---

---
---

---

---

---

PEC Zwolle

Eredivisie
MAC³PARK stadion

Nie

17.05

14:30

0:2

Makaay: Będzie to otwarty mecz

09.07.2010 19:53; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ b/d / Źródło:

Roy Makaay uważa, że finałowe spotkanie Mistrzostw Świata pomiędzy Holandią a Hiszpanią ukaże nam otwartą grę. 35-letni były napastnik zakończył karierę w maju i swego czasu grywał w Eredivisie jak i Hiszpanii oraz Niemczech. W rozmowie z oficjalną witryną Bayernu Monachium, popularny Das Phantom skupia się na indywidualnych postępach poszczególnych graczy podczas dobiegającego końca turnieju.

Jeśli chodzi i kadrę Niemiec, Roy nie dziwi się, że Bastian Schweinsteiger został jej jednym z ważniejszych filarów. "Pokazał światową klasę" - powiedział Makaay. "Nawet gdy grałem w Bayernie (2003-2007 przyp.red) to wiedziałem, że jego ulubiona rola to gra jako środkowy pomocnik. Niemniej jednak w tamtym czasie miał za rywali Owena Hargreavesa, Torstena Fringsa i Michaela Ballacka, przez co walka była bardzo ostra".

Zapytany o niedzielny finał mundialu, odpowiedział, że z pewnością będzie to otwarty mecz. "Obie drużyny prezentują szybki futbol. Holandia po raz pierwszy w tym turnieju spotka się z podobnie grającym zespołem. Być może przełoży się to na więcej miejsca dla świetnej gry. Mam tylko nadzieję, że  będzie to miły dla oka pojeydnek".

[fr-fanatic.com]

Komentarze (0)

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

24-31 maja

Robert Eenhoorn zostanie nowym dyrektorem generalnym Feyenoordu.

Video

TOP 10 goli w 2025-2026

ESPN przygotowało kompilację dziesięciu najładniejszych bramek zdobytych przez rotterdamski klub w minionych rozgrywkach.

Live chat

Gość

No ale koliduje z dobranocką bo o ile pamiętam to była ona zawsze o 19 :D

Gość

Żeby mieli 3 godziny więcej odpoczynku przed mundialem XD

Gość

A dlaczego finał Ligi Mistrzów w sobotę jest o 18:00?

Żeby nie kolidował z dobranocką? XDDD

Gość

Kryształowy Pałac - ulubiony klub każdego narkomana ;-)

Gość

nie chce się oglądać tych rozgrywek - 2 kraje wygrywają z 85 % trofeów w europie.

DamianM

anglicy po wszystko idą, jeszcze arsenal i wiso

Gość

Kryształowy Pałac już 1-0

DamianM

taa hahahah poczekajcie ze dwa dni :D

Gość

Zaraz pewnie psv się podłączy do listy.

Gość

Stoper - potrzeba stoperów.

DamianM

Lyon zainteresowany, nie OM

DamianM

ploty też ruszają już - Rogerrio Nyakossi, rzekomo Feyenoord, OM, Vfb

Gość

Ocho, pierwsze "pieszczoty" już były: XD
https://transfery.info/aktualnosci/rosna-napiecia-przed-finalem-ligi-konferencji-starcia-kibicow-crystal-palace-i-rayo-vallecano/273681

Gość

Bo to tradycyjny klub, tam w tej dzielnicy dalej wieżą w Mikołaja, kalendarzyk, i chłopcy tylko z dziewczynkami teges-szmeges... ;-P

DamianM

A to finał dziś, zaś przeoczyłem. No to hup Vallecano. Oni nawet sprzedaży biletów online nie mają :D

Gość

No i Angole wciąż mają szansę wygrać wszystkie trzy finały w Europie, też byłby wyczyn... Zwłaszcza, że tylko pół ligi wchodzi do pucharów XDDDDD

Gość

Faworytem wydaje się Crystal Palace jak dla mnie.
Z drugiej strony, Rayo - mały, biedny, waleczny klub, te przedmieścia Madrytu to by odleciały w kosmos ;-)
Ale znów jak wygra Crystal to będzie też jakaś sprawiedliwość, bo przecież ich wywaliła UEFA z Ligi Europy bezpodstawnie i przy zielonym stoliku.

Gość

*ten mnie jeszcze bardziej nie jara :D

Gość

crystal-vallecano dziś - tak jak nie jarał mnie aston villa-freiburg - tak ten mnie jeszcze mniej nie jara.
Ale na PSG-Arsenal czekam.

Gość

im mniej jedzie tym lepiej - niech odpoczną przed sezonem.

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.