Danny Makkelie mianowany został przez KNVB do prowadzenia jutrzejszego meczu pomiędzy ADO Den Haag a Feyenoordem. Arbiter będzie wspierany w Hadze przez asystentów - Goossensa i De Vriesa. Rolę czwartego sędziego pełnić będzie Pan Gözübüyük. Spotkanie Portowców z ADO Den Haag rozpoczyna się o 12:30.
W pierwszym meczu tego sezonu Feyenoorder pokonali drużynę z Kyocera Stadion 2:1. Dmittri Bulykin wyprowadził wtedy ADO na prowadzenie, ale walka i dobra gra naszych piłkarzy w drugiej połowie pozwoliła wywalczyć komplet punktów. Najpierw do własnej bramki trafił Aleksandar Radosavljevic, a zwycięstwo zapewnił Luc Castaignos.
[fr12.nl]
Zdjęcie Tygodnia
1-7 czerwiec
Oficjalnie Robin Van Persie został zwolniony z funkcji trenera Feyenoordu.
Video
TOP 10 goli w 2025-2026
ESPN przygotowało kompilację dziesięciu najładniejszych bramek zdobytych przez rotterdamski klub w minionych rozgrywkach.
Live chat
Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.
|
Komentarze (0)