14:30

1:2

Manschot sędzią w niedzielę

13.05.2022 10:53; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR12.nl

Feyenoord zagra w niedzielę na De Kuip ostatni mecz sezonu z FC Twente. KNVB wyznaczył Jeroena Manschota do poprowadzenia tego spotkania.

Obsadę sędziowską uzupełnią asystenci Roy de Nas i Freek Vandeursen, techniczny Robin Hensgens oraz odpowiadający za VAR Richard Martens i AVAR Halis Kucukerbir.

Dla Manschota będzie to czwarty mecz Feyenoordu, który poprowadzi w tej kampanii. Wcześniej gwizdał w spotkaniach wyjazdowych z Heerenveen (0-3), RKC (0-2) i Heraclesem (1-4).

Komentarze (0)

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

15-22 maja

W meczu o kompletnie o nic i w meczu zamykający sezon ligowy 2021-2022 Feyenoord przegrał na własnym stadionie z FC Twente 1-2.

Video

Feyenoord 1-2 FC Twente

Na koniec ligowych rozgrywek sezonu 2021-2022 Portowcy ulegli Tukkers 1-2. Poniżej skrót niedzielnego meczu.

Live chat

DamianM

To ten dzień... Śmigam do pracy i jazda aaa, już emocje nachodzą

elos 16

Dzień dobry Feyenoord To będzie piękny dzień

Gość

DamianM się interesował - Kaiserslautern awansował do 2 bundesligi.

Norbi

Remis 1-1, ale dali się zepchnąć w obronie i ado wyrównało. W Hadze, będzie ciężko, ale wszystko możliwe.

DamianM

Jak Excelsior awansuje, powinien tam zostać na kolejny sezon.

Norbi

Excelsior prowadzi z ado dzięki Azarkanowi. Ten chłopak jest zdaje się niezbędny tam.

Gość

Ligę Europy macie zapewnioną, ale puchar trzeba wygrać i zgarnąć kolejne punkty do rankingu dla eredivise! Oczekuję jutro dobrego spotkania i Waszego zwycięstwa dla dobra całej Holenderskiej piłki :) Fan Ajaksu

Gość

Feye u13 wygrał tytuł na terenie wroga :D

DamianM

Te HSV to jest dramat. Kolejny rok w dup..

Norbi

herta zostaje

Norbi

herta kończy w 10ciu

Gość

Dość kosztowny błąd - taki sam zrobił marciano w klasyku.