Bruno Martins Indi nie jest już zawodnikiem Feyenoordu. Poniżej komentarz Martina van Geela i samego zawodnika.
Martin van Geel: - Ten transfer nadszedł w odpowiednim momencie kariery Bruno. Przeszedł przez dużą część szkolenia młodzieży naszego klubu, stał się ważnym graczem w naszej pierwszej drużynie i został pełnoprawnym reprezentantem kraju. Teraz jest gotowy do wyjazdu za granicę. Jest on jednym z przykładów, jak dobrze szkolimy młodzież. Życzymy Bruno powodzenia w nowym klubie.
Bruno Martins Indi: - Czuje, że to odpowiedni moment na odejście. Rozegrałem ponad sto meczów dla Feyenoordu i wystąpiłem na Mistrzostwach Świata. Mówiłem od początku, że mam nadzieję na grę za granicą. Feyenoord dobrze zarobi na moim transferze, a ja jestem gotowy na nowe wyzwania w Portugalii. Poza tym, specjalne podziękowania dla moich kolegów z drużyny, chciałbym również podziękować kibicom za bezwarunkowe wsparcie. Zwłaszcza dla takiego faceta jak ja, poparcie kibiców z Rotterdamu miało pozytywny wpływ na moje wyniki. Jestem pewien, że w przyszłości wiele więcej chłopaków, a zwłaszcza wychowanków będzie korzystać na interakcji między zespołem a kibicami.
Komentarze (1)
mefius1
tak jest, powodzenia u Smoków.
swoją drogą ciekawe, ja jakiej pozycji będzie tam grał. oglądając jego grę cały czas miałem wrażenie, że z jego charakterystyką jeszcze lepiej sprawdziłby się na stoperze.