Go Ahead Eagles

Eredivisie
De Adelaarshorst

Nie

09.11

20:00

VfB Stuttgart

Liga Europy
MHP Arena

Czw

06.11

21:00

2:0

Media: Jyri Nieminen trenerem bramkarzy reprezentacji Finlandii

24.04.2025 12:00; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: MTV Urheilu

Fińska federacja piłkarska znalazła nowego trenera bramkarzy dla seniorskiej reprezentacji. Jak podaje MTV Urheilu, funkcję tę obejmie Jyri Nieminen, obecnie pracujący w Feyenoordzie. Reprezentacja Finlandii pozostawała bez stałego trenera bramkarzy od stycznia, kiedy to Duńczyk Jacob Friis został mianowany selekcjonerem. Przez wiele lat tę funkcję pełniła legenda fińskiej piłki – Antti Niemi.

Teraz, zgodnie z informacjami fińskich mediów, reprezentacja narodowa zyska doświadczonego fachowca. 37-letni Jyri Nieminen ma rozpocząć pracę z kadrą już podczas czerwcowego okna reprezentacyjnego, kiedy to „Huuhkajat” zmierzą się w eliminacjach do Mistrzostw Świata z Holandią i Polską. Równolegle będzie kontynuował swoją pracę w Feyenoordzie jako trener bramkarzy pierwszego zespołu.

Zatrudnienie Nieminena to znaczący krok także dla samego szkoleniowca – będzie to jego pierwsza praca w fińskim futbolu od ponad dekady. Ostatni raz pracował w ojczyźnie w 2014 roku, kiedy opuścił Turun Palloseura, by objąć stanowisko w młodzieżowej reprezentacji Estonii. Później zdobywał doświadczenie w Katarze, RPA oraz Stanach Zjednoczonych, zanim trafił do Holandii.

Komentarze (0)

Wyniki 12. kolejka

Gospodarz

Gość

FC Twente

? - ?

SC Telstar

Excelsior Rotterdam

? - ?

Heracles Almelo

FC Volendam

? - ?

NAC Breda

Fortuna Sittard

? - ?

SC Heerenveen

PEC Zwolle

? - ?

Sparta Rotterdam

FC Utrecht

? - ?

Ajax Amsterdam

NEC Nijmegen

? - ?

FC Groningen

AZ Alkmaar

? - ?

PSV Eindhoven

Go Ahead Eagles

? - ?

Feyenoord Rotterdam

Zdjęcie Tygodnia

1-9 listopada

Feyenoord Rotterdam pokonał na własnym stadionie FC Volendam 3-1, chociaż sam wynik jest zdecydowanie za niski, jeżeli przypomnimy, ile sytuacji bramkowych Stadionowi sobie wypracowali.

Video

Feyenoord 3-1 FC Volendam

W zwycięskim meczu z FC Volendam, Ayase Ueda wpisał się dwukrotnie na listę strzelców.

Live chat

DamianM

Komentarze na fr12 takie same jak tu. Odkleiło się kompletnie

Gość

...dumne przegrywy

Gość

To niegodne Feye żeby tacy ludzie reprezentowali ten klub - w ajaksie po porażkach chociać czują wstyd a ci ... ech - coza przegrywy.

DamianM

Nienawidzę tłumaczyć przegranych, gdy na konferencjach słychać duma zadowolenie. Aż mnie telepie. I Borges, że ok zagrał. Hit.

Gość

Nie miał prawa odpaść z fenerbahce, i przegrać z bragą i aston villą to poprostu jest kompromitacja. Taktyczne i trenerskie zero.

Gość

van persie po sezonie oby won. Nie chce oglądać kolejnego sezonu w pucharach przegranego w tak kompromitujący sposób po kompletnej bezradności piłkarskiej.

Norbi

jaga remis przynajmniej tyle

Norbi

teraz gae, a to nie będzie łatwy mecz.

DamianM

Lech loooooool

Gość

poznańskie przegrywy to samo haha

Norbi

I pisałem, że mecz trwa 90 minut. Lech 3-2

Gość

ooooo robin van przeeeeeegryf!
ooooo robin van przeeeeeegryf!
ooooo robin van przeeeeeegryf!
ooooo robin van przeeeeeegryf!

Norbi

niemiec puścił niemcom mecz :P

Gość

Robin van Przegryw.

Gość

no i się zesrało

Norbi

2-0 auwiderzein

Van den Graaf

i po zawodach .....

Norbi

Jak się nie strzela to nie ma efektów... a z tym jest problem od wielu sezonów....

Gość

Mówiłem "śmierdzi bragą" i miałem rację. Z van Persim pucharów nie zwojujemy jest za cienki.

Van den Graaf

Van Persie nie potrafi grać w Europie .. kolejny mecz to samo ....

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.