KNVB Beker, 25.10.2017 20:45 AVV Swift De Kuip
Eredivisie, 28.10.2017 18:30 Roda JC Kerkrade Parkstad Limburg Stadion
Champions League, 01.11.2017 20:45 Szachtar Donieck Stadion Metalist
Poprzedni mecz
Eredivisie, 22.10.2017 14:30 Ajax Amsterdam 1:4 De Kuip
Champions League, 17.10.2017 20:45 Szachtar Donieck 1:2 De Kuip
Eredivisie, 14.10.2017 20:45 PEC Zwolle 0:0 De Kuip
Mistrz z Superpucharem Holandii! 05.08.2017 20:23, Norbi, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: Feyenoord24.net
Image

Feyenoord pokonał w meczu o Superpuchar Holandii Vitesse Arnhem. W regulaminowym czasie był remis 1-1, gola dla Portowców w siódmej minucie strzelił Jens Toornstra, asystował Jean-Paul Boetius z kolei dla Vitesse trafienie z rzutu karnego zdobył Alexander Buttner w 58 minucie z rzutu karnego.

Po regulaminowym czasie gry nastąpiły rzuty karne, które lepiej wykorzystali podopieczni Gio, a strzelali po kolei  Jan- Arie van der Heijden, Jean-Paul Boetius, Jens Toornstra i Nicolai Jorgensen, z kolei w drużynie przyjezdnych Tim Matavz i Milot Rashica nie wykorzystali  'jedenastki', a trafienia Navarone Foora i Charlie Colkette nie zdały się na nic i w taki oto sposób Feyenoord rozpoczął nowy sezon od zdobycia jakże cennego trofeum jakim jest Johan Cruyff Schaal.