SC Cambuur

Eredivisie
Kooi Stadion

Nie

23.08

16:45

Go Ahead Eagles

Eredivisie
De Kuip

Nie

16.08

14:30

2:2

Na dniach Trauner wróci do gry

01.11.2023 23:49; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: 1908.nl

Gernot Trauner lada dzień znów będzie do dyspozycji Arne Slota. Trauner doznał kontuzji kolana na początku sezonu i doznał jej ponownie w okresie poprzedzającym mecz z PEC Zwolle.

Gdy Austriaka nie było w kadrze, Feyenoord przegrał z PSV (Superpuchar) i FC Twente (Eredivisie), a w meczu z Fortuną Sittard bez 31-letniego obrońcy padł remis. Tymczasem ze Spartą Rotterdam Trauner zagrał tylko czterdzieści pięć minut. Wtedy spotkanie też zakończyło się remisem. 

Biorąc pod uwagę nadchodzący terminarz i spadek formy Barta Nieuwkoopa, rychły powrót Traunera jest dobrą wiadomością dla Feyenoordu.

Komentarze (0)

Wyniki 3. kolejka

Gospodarz

Gość

Fortuna Sittard

0 - 2

AZ Alkmaar

Sparta Rotterdam

3 - 3

FC Utrecht

NEC Nijmegen

? - ?

Excelsior Rotterdam

SC Heerenveen

0 - 2

PEC Zwolle

Go Ahead Eagles

3 - 1

ADO Den Haag

PSV Eindhoven

? - ?

FC Groningen

SC Cambuur

? - ?

Feyenoord Rotterdam

FC Twente

? - ?

SC Telstar

Ajax Amsterdam

? - ?

Willem II Tilburg

Zdjęcie Tygodnia

16-23 sierpnia

Rotterdamczycy zremisowali 2:2 z Go Ahead Eagles, choć jeszcze po godzinie gry wszystko wyglądało bardzo dobrze.

Video

Sparta 0-1 Feyenoord

Feyenoord rozpoczął nowy sezon Eredivisie od zwycięstwa 1:0 nad Spartą Rotterdam.

Live chat

DamianM

W Holandii *

DamianM

Plus Ernst podobno dostał a według zasad w Heto oznacza koniec definitywny

Gość

Być może jeszcze będzie walkower dla Cambuur.

DamianM

Ewakuowali ich i dym o to przede wszystkim, a sektor Cambuur dosłownie obok

Gość

Gdyby był koniec to napisaliby - definitief gestaakt.

DamianM

Tak, ale chodzi o to że petardy poleciały w sektor gospodarzy

Gość

tijdelijk gestaakt - czasowo wstrzymany raczej to znaczy.

Van den Graaf

no to wyprowadzić ... i gramy dalej

DamianM

Słucham wywiadu z Makkelie i raczej pozamiatane

DamianM

Meczu raczej nie będzie. W Holandii są zasady, że jak dzieje się takie cis, sektor gości musi być pusty,

Gość

urfa petardke odpalili i na półgodziny mecz przerywają - holenderska patologia. W dupie mają czas ludzi którzy przyjechali być może z daleka i może mają pociąg o jakiejś godzinie to urfa teraz czas się wydłuża. Nie wiem komu to służy ta przerwa.

Gość

Czekam na zmiane trenera na lepszego.

DamianM

Borgesa nie ma ale nie ma tematu transferu jakiś problem ma

Gość

To nie lepiej odpuścić, skoro tak cię to denerwuje? Zmień drużynę czy coś. Gdzie sens

Gość

Zobaczcie jak my weszliśmy w mecz dziś - jak jakieś volendam. Wystraszeni bez agresji na wyjebce. Od razu mi się przypominają ostatnie sezony gio - dokładnie to samo było.

Gość

Trener został zatrudniony by zmienić styl gry - a jest bez piłki dosłownie to samo. Nie ma pressingu i krycia.

Gość

po 60 minucie panika i obrona częstochowy - wszystko to co było za rvp.

Gość

A widziałeś 2 poprzednie mecze? ja widziałem i wyglądało to katastrofalnie.

DamianM

Tez tego czasami nie rozumiem. Każdy ma oczywiście prawo, ale mi jak coś nie pasuje to nie ogladam. Ludzie tylko sami sobie szkodzą.

4PRILIO

czemu tu kazdy "gosc" jest tak negatywnie nastawiony. ja jako fan calcio to jakbym mial takie nastawienie to bym wgl nie odpalal tej ligi a no jednak sie oglada i sledzi dla po prostu pasji kibicowania i klimatu szczegolnie w moim calcio a z takim nastawieniem to bez sensu

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.