Eredivisie, 22.02.2020 19:45 Fortuna Sittard De Kuip
Eredivisie, 01.03.2020 14:30 PSV Eindhoven Philips Stadion
KNVB Beker, 05.03.2020 20:45 NAC Breda De Kuip
Poprzedni mecz
Eredivisie, 16.02.2020 16:45 PEC Zwolle 3:4 MAC³PARK stadion
KNVB Beker, 13.02.2020 20:45 SC Heerenveen 0:1 Abe Lenstra Stadion
Eredivisie, 01.02.2020 19:45 FC Emmen 3:0 De Kuip
NAC Breda czeka w półfinale 12.02.2020 22:44, DamianM, 0 komentarzy, Foto @ Feyenoord.nl / Źródło: FR-Fans.nl
Image

Jeśli w czwartek Feyenoord pokona sc Heerenveen, zespół Dicka Advocaata zmierzy się u siebie z NAC Breda. Ekipa z Brabancji niespodziewanie pokonała AZ Alkmaar 1-3.

Drużynie Petera Hyballi udało się objąć prowadzenie w pierwszej połowie dzięki Mounirowi El Allouchiemu, po czym Robin Schouten podwyższył wynik na 0-2 w drugiej połowie.

Wydawało się, że AZ odwróci grę po bramce Oussamy Idrissi'ego, ale w ostatnich minutach Javier Noblejas ustalił wynik na 1-3 i zapewnił miejsce w półfinale.

Jeśli Feyenoord chce zagrać w półfinale z NAC, to oczywiście najpierw musi triumfować we Fryzji. Początek czwartkowego meczu o 20:45.