FC Dordrecht

Towarzyski
GN Bouw Stadion

Sob

04.07

14:30

---

---
---

---

---

---

O czym rozmawiano w mediach?

05.09.2022 22:22; DamianM, 0 komentarzy, Foto @ własne / Źródło: media

Rozpoczynamy nowy cykl, który nie będzie cyklem regularnym, a co jakiś czas będziemy cytować to, o czym rozmawia się w holenderskich mediach po meczach Feyenoordu i nie tylko. Zapraszamy. 

Kenneth Perez w talk show Voetbalpraat emitowanym na łamach ESPN zabrał głos w sprawie sprowadzonego André Bjørkana. - Mam swoje zastrzeżenia. Jego zdolności motoryczne nie przemawiały do mnie. W ogóle w profesjonalnym futbolu to jest dość ważne - mówił ekspert. Sam Bjørkan dał jasno do zrozumienia, że również nie jest zadowolony ze swojej gry. - To jest na pewno dobry znak - dodał Duńczyk. 

W Feyenoordzie nie słychać dysonansu na temat dyrektora generalnego Dennisa te Kloese. Dziennikarz Arman Avsaroglu mówi zatem o wyjątkowej sytuacji na De Kuip. Nieczęsto zdarza się, że ludzie w Rotterdamie są pozytywnie nastawieni do dyrektora generalnego. - Udało mu się być kochanym przez wszystkich. To rzadkość dla dyrektora generalnego Feyenoordu. To właściwie nigdy wcześniej się nie zdarzyło. Staram się znaleźć wytłumaczenie, jak to zrobił. I myślę, że to przede wszystkim dzięki temu, że powiedział 'nie' nowemu stadionowi. To dzięki temu stał się bardzo popularny. Drugą rzeczą jest to, że jest bardzo ostrożny. Nie udziela się często medialnie. Jest wiele satysfakcji z tego, co zrobił tego lata.

Dennis van Eersel z RTV Rijnmond zastanawia się, czy Feyenoord wraz z upływem tygodni poprawi skuteczność. - Nadal mam wątpliwości, co do tego. Czy rzeczywiście jest tak dobrze? Udało się zdobyć kilka bramek przeciwko FC Emmen i Go Ahead Eagles, ale czy uda się to w meczach z lepszymi zespołami? Chociażby w czwartek i za dwa tygodnie przeciwko PSV. Jestem bardzo ciekawy, jak te drużyny zagrają przeciwko sobie. 

Martijn Krabbendam z VI tymczasem zauważa, że Feyenoord może nie gra idealnie, ale to normalne. - Dostajesz dokładnie to, czego oczekujesz od zespołu w budowie. Czasami idzie trochę lepiej niż innym razem, ale ostatecznie musi być o wiele lepiej. Na pewno buduje to, że pokazujesz dobry futbol przez dłuższy czas w danym meczu. Feyenoord zagrał teraz dobrze. Było to Go Ahead Eagles, które się cofnęło i wtedy też musisz umieć znaleźć przestrzeń, żeby przebić się pod bramkę. 

Rafael van der Vaart za to tylko chwalił Feyenoord. - Slot to niesamowity trener. Ma to coś. Było 2-0, ale w zespole widać było spokój i to, że 'będzie dobrze'. Moim zdaniem, Feyenoord będzie drugi w tym sezonie. Podobał mi się ten mecz, za co chcę podziękować Feyenoordowi. Naprawdę mi się podobało. Mają dobrych piłkarzy. 

Komentarze (0)

Gospodarz

Gość

Zdjęcie Tygodnia

1-7 czerwiec

Oficjalnie Robin Van Persie został zwolniony z funkcji trenera Feyenoordu.

Video

TOP 10 goli w 2025-2026

ESPN przygotowało kompilację dziesięciu najładniejszych bramek zdobytych przez rotterdamski klub w minionych rozgrywkach.

Live chat

DamianM

Hwang podobno do... Monterrey

Gość

Do tej pory nie rozumiem czemu Giersthove i Plug nie dostali szansy - musieli te miernoty naściągać.

Gość

Obaj mega drewniani siedzący dupą na włąsnej połowie gdy inni robią pressing. I są dziury przez nich że boeing by zaparkował. Potrzeba lepszych stoperów. Liczba straconych goli przeraża.

Gość

Oby odszedł i wziął bośniaka pod pachę.

DamianM

Sam*

DamianM

Ktoś pisał, że Watanabe by sprzedał. Prośba wysłuchana podobno są chce odejść

DamianM

Beka beka ale to jest smutne. Tak piękne kraje, Holandia, Szwecja, Francja, a jedziesz tam i Afryka. Smutne w UJ

Gość

"Jaką swoją kolonią? XD" - no przeciez pełno arabów szwecji wiec kolonizuja ;-)

Gość

hiszpania se nie radzi

DamianM

Sarri trenerem Atalanty haha, nie mogę z tych włoch, tam serio jest na karuzeli 5 nazwisk :D

DamianM

jakie dzisiaj wyniki obstawiacie? Jestem ciekaw tej Hiszpanii, jak Holandia, kompletnie na papierze nie wygląda to aż tak mocarnie, jak bylismy przyzywczajeni

Gość

Jaką swoją kolonią? XD

Szwecja nie miała kolonii, tam Francuzi ich pod butem trzymali XD

DamianM

Tam skas kiedyś Kasperczaka chyba wywalili, podobny case

Gość

Dla tunezji to hańba przegrać ze swoją kolonią 1-5 :D rozumiem.

DamianM

Lamochuj

Gość

Hahahaha - Tunezja po 1:5 ze Szwecją zwalnia selekcjonera XDDD Sabri Lamouchi prowadził ich kadrę w zaledwie 5 meczach, bilans wygrana, remis i trzy porażki XDDD

DamianM

No tylko, że akurat rvp to może czyścić Gio. Ten chociaż wygrał u nas dużo. No nic, jedziemy dalej. Jest zaskoczenie

Gość

Ich bin nieco zaskoczony XD

Gość

Pierwszy duży minus nowego zarządu.

Gość

Zamienili byłego piłkarza Feyenoordu na innego byłego piłkarza Feyenoordu... ;-)))

Logiki w tym większej nie widzę na razie...

Uczestnicząc w rozmowach na Live Chat potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz jego regulamin.